Erkek arkadaşım cinsel ilşikiye girmek istiyor, fakat ben evlenmeden istemiyorum. Ne yapmalıyım?

1 yıldır süren ciddi bir ilişkim var. Sevgilimle şu sıralar çizgiyi bayaa aştık. Yani en son nerdeyse cinsel ilişkiye girmek üzereydik ama hemen geri çekildim. önceden "dokunmasına" izin vermezdim ama şimdi pek bir şey demiyorum. Ama sonunda hep pişmanlık duyuyorum.

Sen benim geleceğimsin pişmanlık duymam diyor , bende onu çok seviyorum ama her şeyin bir zamanı olduğunu düşünüyorum.

Dün konuştuğumuzda bundan sonra prezervatif kullanayım mı diye sordu. Şok oldum. Hiçbir şey diyemedim yani cinsel ilişkiye mi girmek istiyorsun dediğimde, çok istiyorum dedi.

Bence bundan sonra biraz mesafe koyalım dedim. Bunu desem de olmayacağını biliyorum.

O beni çok istiyor ama ben yapamam..

Sizce nasıl engel olurum buna?

Güncellemeler:
. Ciddi oldugunu gayet iyi biliyorum, böyle davranmasinin nedenide yetisme tarzi oldugunu dusunuyorum cunku ikimizde yurtdisinda buyuduk fakat burdaki erkekler 13-14 yasindan itibaren diskolarda barlarda kizlarla falan takiliyorlar,sevgilim ilkez bir turk kiziyla cikiyor ondan once yabanci kizlarlada yatmistir. ben tam tersi hic oyle seyler gormedim hatta o benim ilk askim o yuzden bana daha cok deger verdigini gorebiliyorum

0|1
14|14

En İyi Kız Görüşü

• kesinliklee o kdr ileriye gitme çokkkkk pişman olursun çokkk ne kdr severse sevsin seni elde ettikten sonra umursamaz ilgilenmez geri çekilir tadı kaçıyor evlenmeden önce yapınca seni elde var sayıyor istediği gibi kırar üzer seviyorsun ve onunsun hadi vazgeç vazgeçebiliyorsan sakın öyle bi hataya düşme ben yaptım bi salaklık 2senelik ilişkimde oda çok yalvarıyordu ne yeminler ne sözler verdi hiçbirini tutmadı yanımda beni bırakmadı ama hiçbişi eskisi gibi güzel değil köprüyü geçeseye kdr ayıya dayı diyorlar evlenmeyi beklesin yaşamış biri olarak söylüyorum soruyu görünce kayıtsız kalamadım inşallah dediklerimi dikkate alırsın

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• en iyisini yapmıssın tebrik ederim seni diğer kızlar gibi atlamamışsın hemen iyi yoldasın ama bunu biraz sevgiline daha iyi bir dille ani daha hazır değilim lütfen beni anla seni çok seviyorum eğer beni seviyorsan biraz sabr edelim dersen işe yarar :)

0|0
    0|0
    • evet öyle yapacagim, gerisi ona kalmis

• evet bende isterdim onun ilki olmayii:) ama neyse, insh hersey istedigim gibi gider.. ve insh evleniriz:))

• inş inş inş allah cümlemize sevdiğiyle nişanlanıp evlenmeyi nasip etsin :)

• tebrk ederm senii diğer kızlar gibi hemen ortaya atlammaşsn bravo sana o hernekdr istese dahii sen istemzsn olmaz onunda bunu anlayışla karşılması lazm ucunda evlilik var tammada hayat bu nolucğı belli olmaz yaa o işten sonra bii sebebten ayrılrsnz nolucak olan ona değil sana olucak o yüzden bu konulrda çok dikkatli olunmalı...

0|0
    0|0
    • haklisin, evlendigimde olacakk ve bunu ona söyleyecegim eger beni gercekten seviyorsa bunu anlayisla karsilar

• evet tamam evlenicek adam böyle şeyler istemez haklısınız sende doğru yoldasın diyosunuz tamam peki kız izin vermedi zaten bunlar bu raddeye kadar gelmişler prezarvatif kullanırım bilmem ne demiş adam bunu lönk diye söylemedi herhalde.ama kızlığını elletmeyince yarın öbürgün ayrılsada bişey olmaz.başkasına da kızım der o başkası da başına tac eder.oldu ya sen herşeyi yaşa bi tek o kalsın ama doğru yoldasın diyosunuz bide.bu nasıl bi zihniyet ya

• Bence normal bi ilişkide cinsellik evresi olmalıdır sonuçta herkes sevişmek için evlenmiyor evlilik çok daha başka büyük bi sorumluluk tek olayı cinsellik değil.. Ayrıca gerçek hayatta herkes burdaki gibi yobaz ve ikiyüzlü değil, başka türlü düşünenler de var. İstiyorsan değer veriyorsan yaşayabilirsin sadece istemek bile buna bi sebepken toplumsal baskılar seni engellememeli. hayatını istediğin gibi yaşarsın bu beden senin. senin kararların, senin seçimlerin...

0|0
    0|0
  • O bir kadın istiyor, sen ol veya olma. Prezervatifi ise hamile kalma diye istiyor, başı belaya girmesin diye. Saf olmayın arkadaşlar, evlenmeden isteyen hiç kimse ciddi düşünmez..

3|0
    0|0
    • evet tamam evlenicek adam böyle şeyler istemez haklısınız sende doğru yoldasın diyosunuz tamam peki kız izin vermedi zaten bunlar bu raddeye kadar gelmişler prezarvatif kullanırım bilmem ne demiş adam bunu lönk diye söylemedi herhalde.ama kızlığını elletmeyince yarın öbürgün ayrılsada bişey olmaz.başkasına da kızım der o başkası da başına tac eder.oldu ya sen herşeyi yaşa bi tek o kalsın ama doğru yoldasın diyosunuz bide.bu nasıl bi zihniyet ya

• daha önce yabancılarlamı çıkıyomuş?

• evet yurtdisinda yasiyoruz

• "Ben nasıl vaginismus oldum?" by Gizli Kullanıcı.

0|0
    4|0
  • sakın ha yanaşma. ilişkiden sonra ya yanlış düşünmeye başlar, yada terk edip gidebilir. hayatının yanlışını yaparsın. nişan ve ailelerin resmiyetinden sonra ilişki hariç bir birinizi tanıyın.

2|0
    0|0
  • Dikkat et eger bir erkek buna ulasirsa seni istmeye billir artik .

Cünkü elde etmek istedigini almis olur .

2|0
    0|0
  • bence evlenmeden olmamalı sen doru yoldasın

1|0
    0|0
  • madem öyle nişan filan düşünsün o zaman...

2|0
    0|0
  • Bence yapma sonra hayatının hatasını yapmış olursun değmez yani ,ölümlü dünya ne olacağını bilemeyiz. Hiç birşeyin garantisi yok o yüzden iyi düşün

0|0
    0|0
  • girme kimseye güven olmaz

1|0
    0|0
  • Aklında tek bi 'acaba'' kalmadığından emin oluncaya kadar düşün iyice.

0|0
    0|0
  • Devlet beyanı sex için çok önemlidir zaten:) evlen ole yaparsin

0|0
    1|0
  • kesinlikle olmaz de.bi karar verdim düşndüm.bunu yapama de.içim rahat etmez sonradan pişman olacağım bişeyi zamanı geldiğinde olması senin içinde benim içinde en doğrusu de ve ısrqarlarına boyun eğme.ben çok sevdiğini söyeye söyleye gidenleri gördüm.çok seviyor olman tabiki güzel ama yarını var.kendine olan saygını yitirme.umarım herşey gönlünce olur

1|0
    0|0
    • saol insallah öyle olur.. konusacagim onunla o da beni gercekten seviyorsa mesafe koyar benimde sucum var, bastan yapma demeliydim:/

Kızlar Ne Diyor 13

1|2
    0|0
    • Lönk diye demedi, benimde sucum var bastan uyarmaliydim onu. Ciddi oldugunu gayet iyi biliyorum, böyle davranmasinin nedenide yetisme tarzi oldugunu dusunuyorum cunku ikimizde yurtdisinda buyuduk fakat burdaki erkekler 13-14 yasindan itibaren diskolarda barlarda kizlarla falan takiliyorlar,sevgilim ilkez bir turk kiziyla cikiyor ondan once yabanci kizlarlada yatmistir. ben tam tersi hic oyle seyler gormedim hatta o benim ilk askim o yuzden bana daha cok deger verdigini gorebiliyorum.

• benim eleştirdiğim nokta sen değilsin yorum yapanlar.sen doğru yoldasın ya da değilsin zaten hissettiğin neyse onu yaşarsın o anda ben ya da bi başkasının sözleri mi gelir aklına tabiki hayır.ama burdakiler demiş ki aferin ya yarın öbürgün ya ayrılırsanız ya bişey olursa.ben bu zihniyete karşıyım.o raddeye gelene kadar her şey yaşanmış bi tek kızlık kalmış.neymiş doğru yolmuş olur mu öyle bişey ya .yarın öbürgün de başkasına ben kızım dicek. yok böyle bi şey.bu eleştirilerim sana değil

• hm anladim, bende kiniyorum öyle yapipta bakireyim diye dolasanlari..

yani kizligini bozmamak icin anal yapanlar var mesela

• hayatının yanlışını yaparsın eğer evlenmeden beraber olursan evlendikten sonra istediğini yap erkek arkadaşın istiyor diye yanılma sakın hataya düşme tatlımm

0|0
    0|0
  • çok doğru düşünüyosun o istesin ama kabul etme herşeyin bi vakti zamanı var

0|0
    0|0

• o bari kalsın yani zaten bekaret diye bişey kalmadı günümüzde biçok kız sırf evleneceği adama ben bakireyim diyebilmek için anal yoldan defalarca ilişkiye giriyo. benim fikrim daha fazla ileriye gitmemesi

• o seni terk etmeyebilir ama yarın başınıza ne geleceği belli olmaz ölüm kaza vs lütfen dikkatli ol ona kararını net şekilde ilet kimse garanti değil bu hayatta

0|0
    0|0

• ikinizi birden mutlu etmenin tek yolu evlenmeniz

0|0
    0|0
  • eğer ben senin geleceğin isem beni anlaman ve olgunluk göstermek lazım sen nasıl ki istiyorsan arzuluyorsan bende istiyorum ama ayrılırsak dünya hali kaderim değilsen yada allah korusun ölürsen bu benim geleceğimi etkilemick mi sanıyorsun de ? beni seviyorsan beni koru ve ben istersem bile izin verme buna de :)

0|0
    0|0
    • cok guzel dedin, öyle yapacagim bundan sonra :) biraz gec kaldim, ve bazi seylerin olmasina izin verdim, cok pismanim.

• pişman olma tatlım henüz bir şey yapmadın sen :) kendini koru yeter

• Şu an aynı karmaşayı bende yaşıyorum hemen hemen.Biri bana da yardımcı olsa keşke çünkü sorumu bile yazamıyorum.

0|0
    0|0
  • Şu an aynı karmaşayı bende yaşıyorum hemen hemen.Biri bana da yardımcı olsa keşke çünkü sorumu bile yazamıyorum.

0|0
    0|0
  • o istesin dursun..illa istiyor diye yapacak halin yok...ne bu ya..nedir derdi..ben anlamadım..uzak davran hatta.öpüşme..saçmalamış artık oda..

0|0
    0|0
  • sonumuzun ne olacagını kimse garanti veremez...Doğru yoldasın devam...

0|0
    0|0

• tamm yapp yürü kim tutar seni...benden faydalanmak isteyen bi sevgliyi ne yapayım ben ya içinde varsa o her şekilde yapar...

• eğer hazır değilsen böyle birşeyi kesinlikle yapma ama hazırsan bu gece soluğu onun evinde almalısın

0|0
    0|0
  • İstediğini alamadığı sürece sen onun için değerlisin ve peşinde koşmaya devam eder.

0|0
    0|1
  • seni çok iyi anlıyorum. benimde 2 yıllık bi ilişkim var ve sevgilim beni çok fazla arzuluyo.. ilişkiye girmedik ama yakınlaşmalarımız oldu.. bende seninle aynı fikirdeyim evlenmeden olmaz. bizde ciddiyiz ileride evlenmeyi düşünüyoruz ama herşeyin bi zamanı var onunda zamanı evlenince.. sen doğru yoldasın ve sevgilinede bunu güzel bi şekilde anlat.. eğer tamam derse seni gerçekten seviyordur dahada zorlamaya devam ederse bırak yoluna gitsin derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...