Bakir bir erkek karşısındaki kıza Bakire olduğunu sorsa?

Hiç bir cinsel münasebeti olmamış bir erkeğin görüşmeye başladığı bir kıza bakire olup olmadığını sormasını nasıl yorumlarsınız.? şahsen 3 kızla görüştüm en sonunda işler ciddileştiğinde bakire olmadıklarını söylediler kimisi bana yakışmadığı için beni bıraktı kimisinide ben bırakmak zorunda kaldım.. Bu konuda ne düşünüyorsunuz ve bu soru nasıl şekilde sorulur?

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• Bakire olmadığı için sevdiğin kadını mı bıraktın ? Bu çok fena birşey.Çok bakirelik takıntılıysan görücü usülü evleneceksin.Sana bir olay anlatayım.Geçen gün kız arkadaşlarmla muhabbet ediyoruz neyse işte 5 yıllık bir ilişkim var bakire olmadığımı söyledim arkadaşlardan biri aaaaa dedi inanmıyorum senden beklemezdim bunu flan dedi.Dindar bir arkadaşım kendisi ben böyke birşey yapsam beni öldürürler dedi.Sonra ortam,muhabbet koyulaşınca bişey itiraf edicem ben arkadan yaptım dedi.Bu ne sence ?

0|0
    0|2
    • ben çok iyi anladım. Ama sizde ki mantığa anlam veremedim. Görücü usulü olmayanlarda el değmiş olması mantığı.

• ruhu bakıre olmayandan korkacan

Kızlar Ne Diyor 6

• daha önce tanıştığım bir adamın (sevgilim olmadı) ilk sorusu adımdan sonra hiç birisiyle beraber oldun mu olmuştu.zaten hoşlandığım birisi olduğu için kızmamıştım.kendisi bakir midir bilmem...ciddi bir şekilde başbaşa ve bana eş olabilme potansiyeli olan birisi sorduğunda sorun olmaz.

1|0
    0|0
  • Bana bunu sorarsa sevgilim olacak kişi yüzüne bakmam.

1|0
    2|3
    • niye ki ? :(

• tepki koyanlar genelde kaşar oluyor soran

sen bakirsen mangal gibi yüreği olan bende bakirim der gerisi b.k atar. ancak bunların yeri ve zamanı var. sen hal ve tavırlarından kafandaki eş potansiyelini gördüğünde muhabbetin derinleştiğinde bu konuyu ciddi ciddi herşey bir kenara bir parantez açmak istiyorum diyerek konuşursun.

• Bana mı dedin onu?

• eee sorsun ne varki bu devirde gayet normal kavun degilki koklayıp anlayasınız

0|1
    0|0
  • eşim, ( o zaman sevdiğim adam) bana hiç sormadı. Bilemiyorum belki de gerek duymadı. Siz anlamamış mıydınız hal ve tavırlarından daha önce beraberlik yaşamış olabileceklerini. Belli olmuyor muydu?

0|1
    0|0
    • nasıl anlayacağım ki ?

• İnşallah dediğiniz gibi olur. O benim ilkim olacaksa bende onun ilki olmalıyım..

• inancımızda bunu emir ediyor.

• ciddiysen az muhabbet edince,benim hiç ilişkim olmadı,senin oldu mu de..

haklısın bence sormakta

0|1
    0|0
  • ap açık sorun,

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• kimse kusura bakmasın ama tabi ki kızda erkekte soracak... kimse peygamber torunu değil... yapmış olabilir... benden bunu nasıl beklersindiye kimse kızmasın beklediği için sormuyor.. merak ettiği için soruyor... bence ilişkinin başında bakir ya da bakire olmayan söylemeli bu durumu ona yön vermeliler ilşkilerine...

1|2
    0|0
  • ben sormam ki aga bir kişiyle çıktım onunlada önümüzde ay evleniyorum daha eli elime değimedi :)

0|1
    0|0
  • sormaya gerek yok aslında herkes kendisi gibi olanı buluyo en nihayetinde .. :/ bence ..

1|0
    0|0
    • kardeşim ben üç tane buldum üçüde benim gibi değildi :\

• muhafazakar dindar birimisin ?

• bence doğru yoldasın kardeş.

1|2
    0|0
Yükleniyor...