Yakın bir arkadaşımdan hoşlanıyorum

Ciddi kimlik buhranı yaşıyorum ya da başka bişey oluyor bana çözemiyorum. Kız arkadaşıma eski ilgiyi duymuyorum. Cinsel yaşamımız dışında yoğun şeyler yaşadığımız (en azından benim yaşadığım) zaman hiç kalmadı artık. Yaklaşık 1,2 aydır bir erkeğe aşırı yakın hissediyorum kendimi. Yakın bir arkadaşım onun da kız arkadaşı var. Bana biseksüel olduğunu söylemişti güvenip. Endişelenip başta biraz yadırgasam da artık durum çok farklı. Bana olan aşırı ilgisinden dolayı böyle mi oldu anlayamadım. Aşık falan olmaktan korkuyorum açık konuşmak gerekirse. Böyle bişey hiç olmadı cinsel boyutlu kesinlikle düşünmediğim bişey ama duygusal olarak ona yoğun şeyler hissediyorum. İşin kötüsü uzakta duramıyorum üniversitede aynı sınıftayız aynı okul takımındayız. Bana yavş*kça davranmadığı da ortada ama onu seviyorum galiba ben. Dayanamayıp geçen gün biraz ileri gittik ve öpüşmeye başladık. O olaydan sonra eskisi gibiyiz sevgililerimizle beraber çıkıyoruz geziyoruz falan Hepsi bu. Ne manyakça bişey bu ama dizginlenemiyor ne yapayım ben?

0|0
6|1

En İyi Kız Görüşü

• Farklı bir durum birbiriniz üstünde deneyim kazanıp sonucu görün

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• aşırı duygusal bağlanman özgüven ve sevgi eksikliğinden olabilir. cinsel şeyler hissetmiyorsan. ama cinsel duygular da hissediyorsan geri dönülemez bir şey

0|0
    0|0
  • bence kız arkadaşın seni etkilemiyor olabilir kız arkadaşını değiştir eğer yine etkilemiyorsa artık olay daha farklı boyutlara ulaşabilir :)

0|0
    0|0
  • git açıl korkmaaa

0|0
    0|0
  • Brokeback dağı geldi aklıma.

0|0
    0|0
  • offf bu ne sapkınlık ya irenç bir şey inanılacak gıbı değil

0|0
    1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• İkinizin de kız arkadaşı varken, onlardan habersiz bir deneyim yaşamanız yararlı olacak bence... Eğer cinsel deneyim sonrası aranızdaki bağ daha da güçlenirse, sizin yapacağınız yeni bir ilişkiye başlamak olacak erkek erkeğe... Ama çevre faktörlerinden dolayı bunu rahatça yaşayamazsanız, kız arkadaşlarınızla da ilişkilerinize devam edebilirsiniz. Biseksüel olduğunuz için bu ilişkide bir sorun olmaz... Hangisi mutlu edecekse, onunla birlikte ol...

Not: Kıskandım seni :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...