Vajinal kanama?

Merhabalar, esnek kizlik zarina sahip bir bayanim (22) Her ayin 22sinde olan bir regl dongusune sahibim. Ancak dün akşam hiç anlamadigim bir nedenden oturu kanamam oldu ve damla damla seklinde de degildi. Regl kanamasi gibiydi ve parçaliydi.(bayanlar bilir parça şeklinde kanamalari reglde) adet gordum sandim ama devami gelmedi bir daha. Ertesi gunde surekli hafif sekilde kasiklarimda agri var sanki reg olacakmisim gibi ama daha reglme 13 gun var. Daha once bunu yaşayan oldu mu? Doktora git disinda ki tum cevaplara açigim. Tesekkurler.

Güncellemeler:
3ay Lutfen yardim edin?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Detaylı bilgim yok bu konuda ama nadir de olsa böyle şeyler yaşanabilir sürekli olmadığı sürece sorun yok bence takma kafana

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• tatlım sancı falan var mı şiddetli

1|0
    0|0
    • 3ay

Şiddetli degil, ama sanki regl olmadan once boyle kramplar halsizlik olur ya. Oyle bir agri hafif.

• 3ay

Devami gelmedi anlik bir kanama oldu temizledim ve bir daha olmadi. Oncesinde de pembe akintilarim. vardi

• 3ay

idrar yolu enfeksiyonumu acaba dicem ama oda idrar la birlikte gelir genelde bu kadar fazla gelmez

Erkekler Ne Diyor 5

• stres, hava sartları , sağlık sebeplerinden erken olmus

1|0
    0|0
    • 3ay

Erken olmadim işte anlik bir kanama oldu sildim bir daha olmadi

• 3ay

İnsallah sadece enfeksyondur...

• 3ay

muayene olun

• Sanırım rahim duvarı olağan yenileme döngüsünde çalışıyor. Korkulacak bir durum yok gibi

1|0
    0|0
    • 3ay

Bunu biraz açabilirmisin? Pek anlayamadim. Erken regl degildi bu onu kastediyorsan. Anlık bir kanama oldu.

• Niye doktor seni yicekmi? burda care araman bile cahilliktir.

0|0
    0|0
  • Hanımefendi cinsel hayatınız var mı

0|0
    0|0
  • Çeşitli sebeplerden erken regl olmuşsun bence. Stres, cinsel hayat, hava dolayısıyla..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bir seyleri kafaya taktiysan psikolojik olarak yiprandiysan eger adetin böyle erken gelebilir

1|0
    0|0
    • 3ay

Evet zor bir donemdi gecen ay benim için. Eminmisiniz peki bu normal mi eger strestense?

• 3ay

Evet benim de etrafimda boyle basina gelenler oldu. Ya hic gelmez ya da cok erken gelir olabiliyo böyle seyler

• Evet ben de yaşadım ama 2 gün sürmüştü. Stresten falan olabiliyo bazen normal yani takılma

0|0
    0|0
Yükleniyor...