Acil yardima ihtiyacim var lutfen bir bakin?

Adetimin 18. Gunundeyim ve doktora gittim tum degerler normal ultrasonla bakti bisey yok. Asiri kanamam var. Surekli kan pihtisi geliyor. Belimde karnimda müthis bir agri var. Doktor dogum kontrol ilaci verdi bugun ucunsunu icecegim fakat daha oncede kullanmistim ve adetimi kesmisti Şu an ise daha artti kanamam. Yaklasik iki bucuk ay once sevgilim ile sevistik ilk deneyimimdi diyebilirim sadece surtunme olayini yasadik. Ve vajinamin ustunede bosalmadi. Suanki belirtilere bakinca dusuk yapmisim gibi duruyor fakat surtunmeden bisey olacagini sanmiyorum ki gecen ayda adet gordum. Ustelik ultrason ve kan degerlerime bakildiginda gebelik gibi bir durum soz konusu olsa doktor mutlaka uyarirdi diye dusunuyorum. Fakat Şu an cok kotu durumdayim acile gitmeyi dusunuyorum. Orda gebelikle alakali ters bir durumla karsilasmak istemiyorum yanimda ailem olacak. Her ihtimali dusunmeye calisiyorum. Sizce Şu an bana neler oluyor olabilir?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşadığın olayın gebelik ya da düşükle alakası yok. Arada kadınlarda görülen adet düzensizliğine benziyor. Ailenle gittiğinde, sürprizle de karşılaşmazsın.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ailen gelmesin ya da doktorla konuş eğer öyle bu durum varsa aileme belli etmeyin falan de sonuçta resitsin doktor karışamaz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 1

• Hiç bir fikrim yok sen en iyisi doktora git

0|0
    0|0
Yükleniyor...