Adetliyken gelen kan pihtisi kizligi bozar mi?

Doktora gittim ama basi cok kalabalik oldugu icin bunu soramadim. Tum tahlillerim normal cikti kistte yok ama serce parmagim kadar pihti geliyor bazen. bir an aklima takildi sivi sekilde bir akinti elbette bozmaz ama bunun gibi bisey ordan ciktigi halde nasil bozulmaz aklim almiyor? Yani bozulsaydi doktor illa ki bir tepki verirdi heralde diye düşünüyorum. Bunun bilimsel aciklamasini bilen var mi? Gercekten merak ediyorum yoksa bozuldum da haberim mi yok😄

0|0
11|1

En İyi Erkek Görüşü

• Kan pıhtısı ile kızlık zarı bozulmaz. Merak etme.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Regl döneminde, hymen dediğimiz tabaka, nemden ve kanın çıkışını sağlayan kasılmalardan dolayı esnekleşir ve genişler. Bahsettiğin şey mümkün değil.

Hatta tampon kullanımına bile olanak sağlar bu durum.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Kızlar Ne Diyor 10

• Zar dediğin tül perde gibi değil ya ince çizgi gibi düşün normal herkeste ayrı

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki bir cikis oldugunda degil giris oldugunda mi bozulur bu 😑

• 3ay

Yani içerden dışarıya ne kadar büyük birşey çıkabilir ki zar bozulsun

• Kiz sen manyak misin o sekilde kizlik mi bozulur ahaha 😄 pihti normal biseyy 😄 yani oraya bir mudahele olmadikca adetle pihti gelmeyle bozulmaz 😄😄

0|0
    0|0
  • temizleniyor yumurtaliklar yenileniyor bu gayet normal

0|0
    0|0
  • Saçmalıkta son nokta yok kankaaa bozmazzz 😂😂😂🔫

0|0
    0|0
  • he bozar ne kadar sulu beyin ollduk biz

0|0
    0|0
  • Adet pıhtılı olunca ağrılı geçer diye biliyorum

0|0
    0|0
  • hahah hayır gelir öyle normal

0|0
    0|0
    • 3ay

Icimi rahatlattin 😄

• 3ay

:-D rica doktora sorsan gülerdi herhalde :-D çok doğal internete baksaydin bu kadar düşünmek yerine be :D

• Kızlık zarının bir sürü şekli vardır aç bak seninki ortası delikli olandan olabilir o yüzden gelmesi normal

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın normale göre dahada açılır adetliyken ve deliklidir

0|0
    0|0
  • Birincisi sorunun sonuna gülücük koymuşsun bu komik birşey değil ciddi bir soru sormuşsun çünkü.
    İkincisi hayır kızlığın bozulmaz evet pıhtılaşma şeklinde ama yapısı yumuşaktır ve adet olurken kızlık zarının üzerinde yapısı gereği küçük delikler vardır oradan gelir adet kanı içeriden gelen birşey kızlığı bozmaz içeriye giren birşey kızlığı bozar tatlım korkmana gerek yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...