Ocağınıza düştüm nolur yardım edin? Regl hakkında?

15 inde tatile gidicem ve regl oldum şu an bunun kesilmesi için ne yapabilirim? Havuza denize giremiycek miyim? :( ya napıcam akıl verin. Herhangi bir ilaç yok mu kesilmesi için? Tampon kullanmaktan korkuyorum toksik şok sendromu yaşarsam diye. Bir de tampon kızlığa zarar verir mi? Ya çıldırıcam şu an birisi yardım etsin lütfen :( Havuzda denizde mikrop kapma ihtimalim de var tabi bunu hiç saymıyorum. KAFAYI YİCEM :(

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bence havuzda mikrop kapmaktan daha cok insanlara mikrop bulastirmamayi dusun biri yaninda çişini yapsa hosuna gidermi

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki ne öneriyosun?

• 3ay

Valla canim uzun suredir regl olmuyorum sadece gorusumu soyledim

• 3ay

faydasız bir görüş olmuş o zaman seninki

En İyi Kız Görüşü

• ob tampon kullan ama bakireligne zarar verirmi bilmem bizim hocalar vermez diyordu ama hic kullanmadim , spor hocaları flnda oluyor ob kullanıyorlar bildiğim kadarıyla

0|1
    0|0
    • 3ay

Ya kızlığı geçtim artık tampon tehlikeli toksik şok sendromu yapyor. şu an adetim nasıl keserim derdine düştüm?

• 3ay

2 saatte bir değiştiririm artık ne yapalım teşekkür edeerim :)

• 3ay

2 saat değil canım 5-6 saat dayaniyormus ama ipi var dikkat et kopmasin içinde kalırsa şişer cikaramzsin hastanelik olursun biri falan cekmesin :-D

Erkekler Ne Diyor 7

• Tampon bakirelerde kullanılmaz. Azalır sonuçta daha iki gün var gitmene.

0|0
    0|0
  • daha 2 gün var,1 günde sen girme denize etti 3. yeterli bir süre değil mi

0|0
    0|0
  • Bilmiyormuydun olacağını

0|0
    0|0
    • 3ay

Biliyordum ama ben pko hastasıyım yani yumurtalıklarımda kist var hep gecikiyor adetim. Normalde geciken hatta 1 ay bile olmadığım adet şimdi oldu

• 3ay

Yapacak bir şey yok o zaman

• Makinanizin rezistansı kireç tutmuş

0|0
    0|0
  • doktorlar iğne yapıyor ama sana uygunmu bilmm

0|0
    0|0
  • Havuz deniz sefasını unut. Bırak kanasın raram şarkısını dinle.

0|0
    0|0
  • Yapacak birşey yok vananin ağzını kapa :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Tampon zarar verir içine sokuyorsun utandım bunu söylerken kesemezsin belki ağrı kesicilerle azaltabilirsin

0|0
    0|0
  • Geldikten sonra kesemezsin. Başlamadan önce geciktirebilirdin ama geç kalmışsın. Tampon kızlığı bozar ayrıca böyle denize veya havuza girersen kesinlikle mikrop kaparsın

0|0
    0|0
  • Öncelikle tampon kızlara zarar verir. Adet kesici ilaç için doktora gidip yazdırabilirsin

0|0
    0|0
    • 3ay

Şu an adetim zaten nasıl kesilcek bu kanama?

• 3ay

İlaç veriyor doktor kesilir adı aklımda değil

Yükleniyor...