Hamile kalamıyorum ne yapabilirim?

6 aydır cocul istiyoruz 21 yaşındayom eşim 23 fakat hala hamişe kalmadım bu gün yine adet oldum be eşime nasıl söyleyeceğimi bilmiyorum çocuğumuz olmayacak diye korkuyorum eşim yıkılacak adet oldumu örenince eşim boşanır benden çocumuz olmazsa ya lütfen yardım edin keçi boynuzu pekmezi tüketiyoruz ikimizde ovulasyonumı dahi hesaplayırom belimin altına yastık koyuyorum hata hemen kalkmıyorum o derece ne yapcam ben lutfen biraz yardımcı olun nolur :(

Güncellemeler:
3ay Eşim doktora gitmiyor

0|3
13|28

En İyi Erkek Görüşü

• Daha önce doğum kontrol hapı kullaniyormuydun?
    Biz korunmayı bıraktıktan yaklaşık 1 sene sonra hamilelik gerçekleşti.
    Umutsuzluğa kapılma. Ve hamilelik potansiyelinin yüksek olduğu dönemde yani regl olduktan 13 gün sonra iki günde bir ilişkiye girin. 13-15-17-19. Günlerde mutlaka birlikte olun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Adet bitiminden sonraki ilk 1hafta. Cok önemlidir yumurtlama günü. Hamile kalma sansin cok fazla. bir daha deneyin eger ki olmazsa hastaneye gidin derim :(

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Kadın doğuma gidip tetkit yaptiracaksiniz , senin yumurtalıklar da ya da onun spermlerde sorun olabilir

1|0
    0|0
  • Evicap (E vitamini) 200 I. U ve Zinco (Çinko) kapsül al eczaneden eşin kullansın sende kullan. Piyasadan kalktı ama çok arayınca bulunuyor ben 3 ay önce Denizli'de bir eczanede buldum ACE Plus Selenyum diye bir hap oda iyidir hem A C E vitaminleri ve selenyum var. Bol su için. Keçiboynuzu pekmezi hakiki olsun çok koyu olan olsun soğuk pres. Bol bol incir yesin eşin spermi artırır. Bal kabağı, ceviz, çilek, pırasa, fındık vs yesin. Aktarcıdan Üzerlik tohumu alın eşin yesin üzüm pekmeziyle beraber ama fazla değil çay kaşı kadar hatta daha az. Sorun oldukça yaz cevaplarım.

0|0
    0|0
  • 6 ay henüz erken yaşınız da genç acele edip umutsuzluğa kapılmayın.. çok kafanıza takılıyosa doktora gidin eşin spermiogram testi yaptırsın

1|0
    0|0
  • Doktora gidin incelesinler öyle kafaniza göre şeyler yapmayın lütfen tıp artik sandığınızdan ileride geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Eşin spermiogram yaptırsın bence.

0|0
    0|0
  • Doktora gıt

1|0
    0|1
  • Hemen kalkmiyorum derken nerden

1|0
    0|0
  • Kuş ötmüyor galiba sperm kalitesini artırın yiyeceklerle felan.

1|0
    0|0
  • Burda yakınacağına bir uzmana gidip görünün ikinizde nerden biliyorsun sorun belli eşinden kaynaklı

0|0
    0|0
  • adet bitiminden sonra her gün ilişkiyi dene. sorun devam ise doktor yolu dicem. harnup pekmezi kullanmanız çok mantıklı demirin yüksek olur.

0|0
    0|0
  • Esin kendine baktırsın

0|0
    0|0
  • 21yaşında hamile kalınmak istenir 😒

2|0
    0|0
  • doktora gitmelisiniz ayrıca bitkisel bazı ürünler var hamileliği ve erkeğin spermelerinin kalitesini arttıran onları araştırmanızda falda var

0|0
    0|0
  • doktora gidip bilgilenin. Üstün körü bilgilerle is yapmayin.

0|0
    0|0
  • Acele etme olur bunda boşancak ne varmış saçmalamayın

0|0
    0|0
  • Çok özel bir öneri yapabilirim istersen

0|0
    0|0
  • Folik içiyor musun

0|0
    0|0
  • Neden bosansin sacmalama

0|0
    0|0
  • Sıkıntının sebebini arastirin

0|0
    0|0
  • Rahimde miyom kist falan var mı? Ameliyat oldun mu bu bölgeden daha önce?

0|0
    0|0
  • İletişime geçebilirsen yardımcı olurum

0|0
    0|0
  • Kardeş diyorum bak gel özele sana bazı şeyler diycem bende yasadim

0|0
    0|0
  • sen doktora gittinmi peki?

tamam eşin gitmiyor ama sende durum nedir?

aslında onunda gitmesi lazım. doktora gitmiyorsada s*ktirsin g*tsin nasıl bir hödükle evlisin sen be.

0|0
    0|0
  • Doktorum ben

1.5 seneye kadar deneyin 1.5 sene olmazsa doktora geliniz acele de etmeyin

İlahi olacak diye şartlanırsanız daha zor olur daha zamanınız var akısına bırakın

Hem daha çok da gençsiniz

Mutluluklar

0|0
    0|0
  • Kocan iyi vuramıyordur

0|0
    0|0
  • Kimde sorun?

1|0
    0|0
    • 3ay

Bilmiyorum :( eşim doktora gitmiyor onda sorun olmadına inanıyor

• 3ay

Kafasız mıdır ya nerden biliyor sorun olmadığını. Cahil konuşuklukları onlar geç kalınırsa iş işten geçer. Yatakta performansı nasıl ona göre bir macun önercem

• adet dönemi bittikten sonraki hafta en uygun hafta o zaman çalısmalara hız katın:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Doktora gidin.

1|0
    0|0
  • Doktora gidin

1|0
    0|0
  • sende sıkıntı yok anlattığına göre eşini ikna et gitmesi için

1|0
    0|0
  • Kötü olmuş sorun değil hiç olmazsa tüp bebek yaparsınız belki sorun sende değil eşindedir

1|0
    0|0
  • Doktora görün.

0|0
    0|0
  • Doktora git.

0|0
    0|0
  • Lütfen daha sonra tekrar deneyin, deneyin sürekli olur

1|0
    0|0
  • Burda sorucağına doktora gitsenize

0|0
    0|0
  • Doktora git

0|0
    0|0
  • Çocuk olmuyor diye boşanılır mı.. bir doktora gidin önce sorun ne onu bulun

0|0
    0|0
  • Belki eşinde sorun var. Yeteri kadar sperm üretemezse veya spermlerin kalitesi düşükse yine hamile kalamazsın. Zaten hamile kalamamanın %90 nedeni kadında sorun yoksa erkektedir. bir doktora gidin

0|0
    0|0
  • Çekirgeyle

1|0
    0|0
    • 3ay

Köy yerinden büyük bir çekirge bul bacaklarını ve kafasını kopar onu şeyine sok (adetin bittikten sonra ) 24 saat beklesin iltihapın akacak sonraki denemenizde inşallah ocuğunuz olur

• 3ay

hahaha belli belli kim cahil

ilaçların neyden yapıldığını ben çok iyi biliyorum senin kadar cahil değilim
      daha kendine güvenin yok kalkmış bana yorum yazıyorsun ergenus

• 3ay

Ergenus dedigin kadin 26 yasinda ve evet kendime guvenim yok seni ne ilgilendirir daha dogru duzgun edeplice konusmayi bilmiyosun gelip bana ders verme. 6 yil cocugum olmadi benim ve sen bu sekilde davranarak kalbimi kirdin Allah bunu senin yanina birakmaz. ayrica ne yazarsan yaz bir daha bakmayacagim. Kendimi zor toparladim tekrar uzulmek istemiyorum.

Yükleniyor...