Geç boşalma sorunu olan varmı?

Çoğu erkek geç boşalmak için bir takım yollara başvurur, örneğin ilişki öncesi mast yapar (klasik yöntem) ya da geciktirici sprey v. s şeyler kullanır.. Bende ise sanırım psikolojik, ilk 30dk içinde boşalmaz isem bu işin sonu 3-4 saat hatta belkide sabahı bulabiliyor hatta hiç boşalmadığım zamanlarda çok olmuştur ki bu genelde alkol aldığım zamanlar olur.. Artık bu duruma alıştım yani sevişmek bile çok haz verebiliyor ama illaki boşalmak istiyoruz tabi, ereksiyonda sıkıntı yok ama partnerim genelde kendisi bir kaç kez boşaldıktan bir süre sonra benim için gayret etmekde ve bir süre sonra sıkıntı olmaya başlıyor artık, yani 3-4 saat sonunda doğal olarak acı çekmeye başlıyor.. Penis olarak da standart dışıyım biraz, yani boy olarak çok abartı değil 15-16 arası ama oldukça kalın olduğu içinde canı yanabiliyor.. Bununla ilgili terapi almayı düşünüyorum ama çok faydalı olacağını sanmıyorum.. var mı aynı dertten muzdarip olan beyler?

Güncellemeler:
3ay Koskoca sitede bu durumda olan 3 kişiyiz sanırım :))) Yani şuraya erken boşalma sorunu yazsaydım sanırım 5dk içinde görüşler patlardı :)

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Abicim prostata baktır. Uzun süre boşalamama ya da boşalmadan ilişkiyi bitirmek zorunda kalmak gibi durumlar prostatla ilgilidir ya da psikolojiktir.
    3 gün herhangi bir yolla boşalmadan PSA testi yaptır.2,3 üzerinde çıkarsa ultrasona gir. Büyük çıkarsa makattan prostat kontrolü yaptır.

Prostat spermleri taşıyan beyaz sıvının üretildiği yerdir. Aklında olsun

0|0
    0|0
    • 3ay

Bide kadınlar boşaldıktan sonra vajina kurumaya başlar. Kurudukçada seks acı verici bir hal alır onlar için. Yani penis kalınlıgı falan hikaye.. İlk girişte farkederse eder standart dışı oldugunu ama 6 sn sonra çok kalınla az kalın arasında farkı anlayamaz kadınlar.
      Yani demem o ki; 9 cm çevresi olan bir penis bile geç boşalmada acı verebilir.

• 3ay

Evet prostatit durumun vardı bir ara ama sperm yoğunluğu ve boşalım basıncında sıkıntı yok kardeşim.. Zaten kadının bir süre sonra kuruduğunu bundan sonra acı çektiğini ima etmiştim.. Kalınlıktan kastım üstten genişlik 5cm derinlikte 3,5 filan bu durumda çevre genişliği 17 senin dediğine göre, buda ister istemez acı olayını arttırıyor tabi yani dedikleri o yönde birazda.. Psikolojik dediler bakalım birde rahat olmak için alkol alıyorum buda etkili çok

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Bendede aynısı ama geç boşalmadan çok sanki zevk almıyorum gibi geliyor yani bitse bile yeteri kadar tatmin olmıyor veya bir yorgunluk hissetmiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Seninki daha çok arzu meselesi sanırım yani seks yapmak için seks yapıyorsun gibi..

• Bende gec bosaliyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Aslında tamamen psikolojik bir durum ama önüne geçemiyorum işte, yani bu yeni değil kendimi bildim bileli böyle.. Çok kadından duymuşumdur, sen git en iyisi jigolo ol diye.. Kadınlar genelde uzun isterler ama benimki abartı oluyor artık, yeri geliyor yatmaz olaydım diye düşündüklerini hissediyorum.. Bu durumdan gerçekten sıkıntılıyım aslında, yani bu soruyu öylesine sormadım, dedim belki bunu yaşayan birileri buna bir çözüm bulmuşlardır diye ama genelde çözümü yok diye biliyorum.. Psikolojik odaklanma ile ilgili..

• 3ay

Eger konsantre olursan daha cabuk bosaliyorsun

Yükleniyor...