Geç boşalma sorunu olan varmı?

Çoğu erkek geç boşalmak için bir takım yollara başvurur, örneğin ilişki öncesi mast yapar (klasik yöntem) ya da geciktirici sprey v. s şeyler kullanır.. Bende ise sanırım psikolojik, ilk 30dk içinde boşalmaz isem bu işin sonu 3-4 saat hatta belkide sabahı bulabiliyor hatta hiç boşalmadığım zamanlarda çok olmuştur ki bu genelde alkol aldığım zamanlar olur.. Artık bu duruma alıştım yani sevişmek bile çok haz verebiliyor ama illaki boşalmak istiyoruz tabi, ereksiyonda sıkıntı yok ama partnerim genelde kendisi bir kaç kez boşaldıktan bir süre sonra benim için gayret etmekde ve bir süre sonra sıkıntı olmaya başlıyor artık, yani 3-4 saat sonunda doğal olarak acı çekmeye başlıyor.. Penis olarak da standart dışıyım biraz, yani boy olarak çok abartı değil 15-16 arası ama oldukça kalın olduğu içinde canı yanabiliyor.. Bununla ilgili terapi almayı düşünüyorum ama çok faydalı olacağını sanmıyorum.. var mı aynı dertten muzdarip olan beyler?

Güncellemeler:
Koskoca sitede bu durumda olan 3 kişiyiz sanırım :))) Yani şuraya erken boşalma sorunu yazsaydım sanırım 5dk içinde görüşler patlardı :)

0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...