Sizce bir sorun var mıdır?

Arkadaşlar hayatımda ilk kez birisiyle bir şeyler yaşadım. Arkadan ilişkiye girdi üzerinden birkaç gün geçmesine rağmen orası acıyordu az önce elimle baktım sivilce gibi şişlik var delikte sizce normal mi doktora gitmeli miyim? Bir de herşeyi yaptıktan sonra penisinin etrafında bir sürü et beni çıkmış onu gösterdi sizce bulasıcı mıdır? O günden beri vücudum da paranoyakça et beni arıyorum kolumda buldum bir tane ondan geçmemiştir dimi? Lütfen dalga geçmeyin

Güncellemeler:
3ay Az önce aynadan baktım yırtık ya da delik gibi bisey var dokunduğum da sivilce gibi hissetmiştim ama öyle görmedim. Bu nedir peki bilen var mi?

0|1
2|17

En İyi Erkek Görüşü

• HPV kaynaklı genital siğil kapmışsın partnerinden büyük ihtimalle. Cildiye hekimine görün. Onları yaktırman ya da dondurman gerekecek. Aksi taktirde genital bölgende farklı noktalara da sıçrayacaktır.

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama doktor anlar mi öyle bisey yaptığımı? Çünkü annem de babam da hastanede çalışıyor ve başka hastaneye göndermezler doktor onlara söyleyebilir :(

• 3ay

Evet rektal bölgeyi ilgilendiren her problem (siğil, basur, çatlak vs) önemli. Anal fissürde,1-2 ay içerisinde önerilen tedaviye yanıt alınamazsa problem kronikleşir ve nihayetinde cerrahi müdahale gerekir ki o bölgede hassas sinir uçları fazla olduğu için ameliyat sonrası kolay değildir.
      Okumanı öneririm: http://www.basurum.com/78-Akut_Anal_Fissur

• 3ay

Teşekkür ederim çok sağolun

Erkekler Ne Diyor 16

• Vajinanda filan da çıkabilir.

0|0
    0|0
  • deri ve zührevi hastalıklar hastanesine gidiver.

0|0
    0|0
  • HPV denilen genital siğildir o.

0|0
    0|0
  • 1. Et beni bulaşıcı bir şey değil
    2. Anal ilişki iğrenç ve sağlıksız

0|0
    0|0
  • HPV virüsü kapmış olma ihtimalin yüksek. İleride rahim ağzı kanserine kadar gider.
    Yalnız HPV virus kapmana anal seks neden olmaz. Vajinal seks yapsanda kapardın. İkinizden biri daha önce girdiği ilişkiden kapmıştır.

0|0
    0|0
  • kondiöom hastalığına yakalanmışsınız geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Yoktur heralde 😂

0|0
    0|0
  • Tamamen normsl tahriş olmuş

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım öyledir herkes çeşit çeşit hastalık söylüyor 😔

• Dalga denizde olur.

0|0
    0|0
  • basurun var tatlım senın bırdaha gırerse kan gelır memeler patlar

0|0
    0|1
    • 3ay

Basur ne oluyor

• 3ay

ınternette arastır acıklamasını tam bende bılmıyorum ama basur gıbı duruyor delıkte cıkan sıslık basurdur ıcıne gırdıgınde gerı cekerken memelerı dısarı cıkartmıs genelde buyuk tuvaletını yaparken acı cekermısın?

• Doktora git

0|0
    0|0
  • O et beni dedigin sey siğil ve gecmis olsun kesinlikle bulasici kolay gecen bisey de degil

0|0
    0|0
  • Ne zaman oldu bu olay

0|0
    0|1
  • İlginc bir durum. gecer ya dert etme

0|0
    0|0
  • Gercek yasin kac senin?

0|0
    0|0
  • Kıl dönmesi anal fissür ya da hemoroid olabilir bunlar iyisi daha kötüsü , genital sigil ya da kondilom olabilirsin bu daha kötü

0|0
    0|0
    • 3ay

:'(

• 3ay

Hayır

• 3ay

O zaman hayırlı olsun kondilom olmuşsun :)

Kızlar Ne Diyor 2

• Bilmiyorum ama temiz olmayan bir şeyi neden yapiyorsunuz anlamıyorum ki sizi

0|0
    0|0
    • 3ay

Görmedim ki bakmamıştım bakmaya utandım :( çok pişmanım zaten

• 3ay

Teşekkürler

• 3ay

R ederim canım

• Bulaşıcı bir hastalık olabilir veya mikrop kapmıştır et beni olduğunu sankıyprum kabarmıştır

0|0
    0|0
Yükleniyor...