Bu kızlık zarı yüzünden keşke ingiliz olsaydım diyorum haksizmiyim?

Ben kimse ile yatmadim :( :'( :(
Ama zzarım bozuldu :( Acaba diktirsem bişi olurmu :(
Arkadaşlar ben hiç bir erkekle evlenenemem bu saatten sonra kimsenin hakkına girmem :( millet yapipda hiç bişi olmamış gibi evleniyor

Ben diktirsem kulağında o sesler vay kasar vay kasar babanın evine
Babam benim senin gibi oruorusbu kızım yok :( kimkimse ile yapmadığım hade başıma bunlar gelicek keşke ingiliz olsaydım ozaman hiç bişi olmazdı :( ne bana ailem kötü davranirdi
Ne kocam
Dinimizde asıl bakibakireligin kalpte olduğu söylenir :(
Biyoloji derki o doku bebeği mikropdan korumak için olur
Erkek bebekler sünnet oluyo bu yüzden onlarada o oluyo

0|2
8|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bak bazen yırtılma olmaz hem sen öyle diyorsan öyledir inanmayacak kişi ile evlenmezsin olur biter sadece eğer yalansa anlattıkların bu sıkıntı olur ilerde güven kırar onun için gerçekten doğruyu anlatmalısın diktirmekte çözüm tabi ama maddiyat lazım onun içinde var mı

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bosver
    Bakireligin yuzunden seni asagliyan ya da evlenen yani bacak arandaki zara onem veren erkekten kac zaten

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• sakin ol evlenecegin kişiye durumu olduğu gibi anlatırsın inanır inanmaz ona kalmış.

0|0
    0|0
  • Sen Kendini Biliyorsan Bu yeterli bir sebeptir.
    Eveleneceğin insana durumu ve başından geçeni anlatırsın anlayış ile karşılayacak birini mutlaka Allah karşına çıkaracaktır Umutsuzluğa düşme..

Allah kullarını çeşitli imtihanlar ile imtihan eder bu da senin bir imtihanın Başarılar... Zor sınav değil herşey senin elinde...

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuluyor ki?

0|0
    0|0
  • Saçmalama yapmadığın bir şey için kimse seni suçlayamaz

0|0
    0|0
  • Ama İngiliz değilsin

0|0
    0|0
  • Ne diyorsun sen ya nasıl becerdin bozmayı

0|0
    0|0
  • Kafaya bu kadar takma, olan olmuş. Nasıl bozuldu, sakın diktirme.

0|0
    0|0
  • kimse ile yatmadan zar nasıl bozuldu? 1 2. olarak bizi enterese etmez seni bilmem neren için değil sen olduğun için sevip evlenecek kişide biter iş

0|0
    0|0
  • namusu bacak arasında aramam korkma dıktırmeyede calısma senı oyle sevende cıkar elbet ben severdım mesela cok dusuncelı bır kızsın

0|0
    0|0
  • İnsanın namusu kalbindedir. Kalbin temiz mi?

0|0
    0|0
  • Abartma bu kadar

0|0
    0|0
  • Sen once bu zihniyeti birak guvenmeyen biriyle evlenme sanki her erkek ayni

0|0
    0|0
  • Peki biyoloji olarak şunu sormak gerekli kızlık bozulunca bebek korunmuyormuymus?

0|0
    0|0
  • Valla modern biriyle sıkıntı yapmaz geri kafalı usa yapar

0|0
    0|0
  • ağlama bebeğimm

0|0
    0|0
  • Nasıl bozuldu peki? Ciddi bir soru bu aşağılamak ya da baika bişey değil

0|0
    0|0
  • Nasıl bozdun peki?

0|0
    0|0
  • Bozulmak dan kasıt nedir acaba nasıl bozuldu? :)

0|0
    0|0
  • Ben alırım seni korkma gel 😂😂

0|0
    0|0
  • Saçmalama keşke ingiliz olsaydım da ne demek afedersin yedikleri yüzünden organ vajina kendinden geçiyor 4 çocukları oluyor hepsi ayrı babadan pardon ama a... larına değmedik ya. ak kalmamış bu söz isyan ve şirk var iyiki Tür'üm demen gerek.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Ne kadar saçma bir düşünce tarzı. Adam seninlemi evleniyor zarınlamı? Sen dert etme elbet seni olduğun gibi sevecek, olduğun gibi kabul edecek biri çıkacaktır karşına.

0|1
    0|0
  • Benimkini vereyim. İşe yaramıyor evlenmeyeceğim, çocuk da yapmayacağım zaten. Sen de bu kadar kafana takma. Hayatındaki kişiye açıklamanı yaparsın, istemiyorsa yol alır.

0|0
    0|0
  • Diktir iki cesit dikim var biri acil kizimiz dugunden bir hafta once diktiriyor arkasndan iliskiye girince zar yeniden aciliyor sanki ilk mis gibi digeri ise kalıcı olan bunda ne zamn istersen o zmn bozuluyor ve her iki dikimde de karsi taraf bunu kesinlikle anlmiyr ztn dikisler icinde eriyor yalnzca bir doktor bunu anlayabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Simdi fark ettim de her bir b. ku da arastrmisim ya neyse öğrenmek ayip değil bilgimiz olsunda 😂😂

• Nasıl oldu peki

0|0
    0|0
  • İlginç.

0|0
    0|0
  • Ya ne saçma konusuyosuz bu kadar dusurmeyin kendinizi bir zarla mi değersileşiyosun sen

0|0
    0|0
  • Benim için namus çok önemli bir kızında hazinesidir ama nedn. kendinizi bukadar kötü göruyorsunuz ki çok güzel değilmi evleneceğin kişinin tek olması.

0|0
    1|0
Yükleniyor...