Kızlar bir bakarmısınız? Lütfen?

Arkadaşlar kız arkadaşım kaşıntı şikayetiyle doktora gitmişti doktor kist var demiş tahlil felan istemiş ultrasonda felan görünüyo dedi kız arkadaşım doktor kötü bişey söylememiş internette de cogu iyi huyludur yazıyo yumurtalık kistinin ilaçla veya ona gerek kalmadan geçebiliyomuş bilen biri var mı endişe ediyorum 😞 Teşekkürler

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• bana göre seni istememesinin sebebi güvenmemesi ve bence güvenememesinin sebebi de aradaki mesefa senin düşüncelerinden emin olamadığı için öyle demiş olabilir ayrıca kırgınlıkları olduğu için de öyle demiş olabilir o güvenmediği birine neden özel fotoğraflarını atsın ki bir de o var ve senin ablasına dediğin çok yanlış bana göre eğer niyetin gerçekten ciddiyse yüzyüze görüşmeniz lazım o zaman onun güvenini kazanabilirsin :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Ya yorum yapmayı çok isterdim ama "malsın" yazınca ks yorumumu kaldırıyor :/

Neyse boşver sen peşini bırak kızın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Yumurtalik kistinin tedavi yöntemleri
    1- ameliyatla tedavi
    2- ilaçla tedavi yöntemidir. Ameliyatla tedavi yumurtaliklar zarar görür diye mecbur kalinandıkca uygulanmaz. İlaçla tedavi yöntemi yumurtalik kisti küçük iken uygulanır ama kist küçük değil ise ameliyat gerekir. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
  • Hayvanlık etmişsin sana asla güvenmez güvensiz ilişki de mümkün değil zaten. Yoluna bak dengesiz herif.

0|0
    0|0
  • Aynı sorunu küçük yaşta atlattım iki kere ameliyat oldum, eğer iyi huylu ve küçükse sorun olmaz ama birkaç ayda bir kontrole gitsin 5cm bulduğu an ameliyat yapıyorlar

0|0
    0|0
  • Vajinal kist mi?

0|0
    0|0
  • Sacmalamissin

0|0
    0|0
  • Geçicidir çoğu Allah sağlık şifa versin

0|0
    0|0
  • Gecmis olsun Allah sifa versin uzulmeyin gerekli tedaviyle halledilir insallah

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...