Vajina kararması için bleaching işlemi yaptıran var mı?

Ayşe konaç isimli jinekolog 3.000 tlye yapıyor aradım ulaştım. Sizce yaptırsam mı tedirginim birazda hassas bölge oldugu için

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Saçmalama ya. Kararmayı doğal yöntemlerle de geçirebilirsin. O kadar para verilir mi? İnternette araştır, bir sürü doğal çözüm yolu var. İstersen buraya yazabilirim ben araştırıp. Gereksiz yere para verme...

0|0
    0|0
    • 3ay

hassas bölgeye onları surupte ne derece alıcam

• 3ay

Elbette var. Ama bence o sitesine göre değişiyor. Hiç tanınmamış bir sürü insan var. Öyle birkaç şeyde görünmüş, normal sokak insanları. Şirkete bağlı çalışan, kendisine hep bakıyor. Brazzers, naughty america, babes, blacked, gibi sitelerde kötüsüne denk gelmedim. :D

• 3ay

bilmiorum

En İyi Kız Görüşü

• Orasının karardığını hiç bilmiyordum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• bak yaramaza ; yüzünüzü kara mı çıkardı.. :) erkekler için çok önemli değil kara olmuş - siyah olmuş - beyaz olmuş - sarışın olmuşş.. Erkeğini yatakta mutlu edebiliyor mu ; onu terletebiliyor mu performansıyla.. erkek buna önem verir..

0|0
    0|0
    • 3ay

benım ıcın onemli siyahlasmıs kuku gormek ıstemıyorum

• 3ay

önceden değildi işte kaymak gıbıydı jılet mahvettı

• 3ay

kaymak gibimiydi? ee tabii cilt yavaş yavaş yaşlanıcak.. doğanın kanunu bu.. ama spor yapın mutlaka çok faydasını görürsünüz..

• Karar mı çok mu?

0|0
    0|0
  • Evet ben yaptırdım

0|0
    0|0
  • Zenci vajinası mı oluyor karartınca? Gereksiz bir şey. Karartınca nolcak? Günde kız arkadaşlarına mı göstercen?

0|0
    0|0
    • 3ay

Pardon yanlış anlamışım. Beyazlatma!!! sorry. Yine de gereksiz. Olduğu gibi daha güzeldir.

• 3ay

kocam begenmez evlenince

• 3ay

Merak etme kocan her türlü beğenir. yeter ki sunumda cimri davranma ve adamı memnun et. Zırt bırt başın ağrımasın vs.

• Papatya suyu deme bir oncw

0|0
    0|0
  • yaptırma bebeğim orasının orjinalliğiyle oynama sakın :)

0|0
    0|0
  • Sonra ne oluyor ne renk ki seninki

0|0
    0|0
  • Nasıl düzeltiyormuş?

0|0
    0|0
  • Yaptır

0|0
    0|0
  • Vajina kararmasi itici bir etken degil.

0|0
    0|0
  • ıyyyyyyyyy

0|0
    0|0
    • 3ay

bencede

• 3ay

yok belli ama

• 3ay

şekli nasıl oranın

• Okadar para vereceğine limon yağı sür 5 tl ye satılıyor emin ol faydasını göreceksin..

0|0
    0|0
    • 3ay

öyle herseyi sürmeyin diolar o bölgeye

• 3ay

Ama bu herşey değil limon yağı bitkisel ben penisime sürdüm kararma vardı iyi geldi şimdi bembeyaz.

Kızlar Ne Diyor 2

• 70₺ ye sinoz krem al daha iyi

0|0
    0|0
  • 3000 mi oha

0|0
    0|0
Yükleniyor...