Lezbiyen var mı sitede?

millet yorumları okurken denk geldim lezbiyen varmıs :D lezbiyenlik nasıl birsey anlatır mısınız lezbiyen bayanlar :D

0|0
8|9

En İyi Erkek Görüşü

• Lezbiyenlik bir yetişkinin cinsel haz amaçlı olarak kendi cinsinden birini partner seçmesinden ibarettir, iki tarafın da rızası olduğu her durum ve halde tıbben de psikolojik olarak da bir davranış bozukluğu ya da hastalık değildir.

Dolayısı ile , bu tercihi ne kendi cinsinden ne de karşı cinsten kimsenin kendine göre seviyelendirmesi ya da eleştirmesi mümkün değil , sadece kişilik haklarına saldırı olur.

Soran , sen konuyu öğrenmek istiyorum diye söze başlamışsın ama yorumlara cevaplarında resmen seviyecilik yapmaya kalkmışsın ve gösterdiğin yaş aralığı da 18-25 , yani ne duydun gördün okudun konuştun anladın da , insanlara etiketi ne hakla konunun paşası gibi yapıştırarak ırkçı gibi davranıyorsun ?

En azından tarzın ayıp değil mi ? Bunun sosyal sorusu seni neresi ilgilendiriyor. Daha bir halk dilinde de ne dendiğini madem bu kadar çok biliyorsun , yazarsın artık bunun yorumuna

1|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• niye gülerek sordun komik mi?

0|2
    0|0
  • Çok lezbiyenim.

0|1
    0|0
  • Ben varim.

2|2
    0|1
    • saygıdeger tercihleri farklı insa.Anlatır mısınız ? lezbiyenlik nasıl birsey ? hiç mi evlenmiceksiniz cocugunuz olmicak ?

• sperm bankasına anayasa mahkemesi izin vermedi daha yeni bu.

gerekçe çocuğun ebeveyn edinme hakkı mıydı öyle yanlış hatırlamıyorsam.

• lezler peşimde :D

0|2
    0|0
  • :D sanane be milletin şeyinin bekçisimisin

1|1
    0|0
  • google amcaya sor

1|1
    0|0
  • öğrensen nolcak o kızlardan sana hayır yok.

0|0
    0|0
  • ücret karşılığı yapmamı teklif eden oldu aslında :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• hacı lezim diyen ileride dereece abaza erkekdir. sakın ha salça oluyum deme. pulgura giderken evdeki pirinçten olursun :D ben bir dönem modluk yaptıydım. başka bir sitede. adamın mail adresi erkek ismi profil kadın üzerine açılmış.. :d bakıyon paso kızlara yazıyo :D

0|0
    0|0
    • hahahah yok be yazılıcagımızdan degil igrençler :D

• yok be orjinalini buldunmu ondan iyisi yokda :D ortalıkda lezim diyen çok ama aba altından sopa gösteriyo i*neler :d sen sopayı anladın :d

• Var, tanıyorum bir kaçını..

0|0
    0|0
  • Vardır.

0|0
    0|0
  • İki lezbiyenin karşımda sevişmesini bende viski yudumlamayı isterdim karşılarında bir gün bunu gerçekleştircem

0|0
    0|0
  • rahat bırakın lezleri kendi hallerinde takılsınlar

0|0
    0|0
  • lezim diyenler hep erkek

0|0
    0|0
  • biri benim.sadece kadınlardan hoşlanırım onlar da aynı şekilde sadece kadınlardan hoşlanır :D :D

0|0
    1|2
  • Oui, Lez-bien sur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...