Sinemada olan neyin nesiydi?

Erkek arkadasim hani kız arkadaş gibi gorduğumuz. Yaklaşık 6 yıldır tanıyorum kendisi yıllar sonra buluştuk. Oturduk gezdik vs. Sinemaya gidelim. dedim. ben istediğim bir film vardı. Korku filmi kabustan gelen diye neyse oda itiraz etmedi filmi izliyoruz. Korkunç ama hani bilincindeyim filmin çok tepki vermiyorum. Birden bu göğsüme başını koydu. Urperdim filme dalınca korktum. Kalbim güm güm atmaya başladı. Birde kalbimin sesini duyduğunu bildiğim için daha da hızlı atmaya başladı. Derin derin nefes almaya başladım boka sardı iyice. O arada islandigimi fark ettim. Yuh ben şimdi onu mu arzuladim? Bu da heyecanlandin mi dedi. Yok sen öyle bir şey edince deyip korktum. Kalbim yerinden cikacakmis gibi atıyordu. Aşık mıyım neyim? Bence o da değil. Ortamdan dolayı etkilendim herhalde.

Güncellemeler:
Sevgili değil erkek arkadaş demek istedim çocuk gay falan değil bende lezbiyen değilim :)))))

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• başka bir kız olsa hiç bir tepki vermezdin bırak heycan yapmayı bundan rahatsız bile olurdun bence senin de gönül kaymışş hani hafiften

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• sinemada olan sinemada kalır

1|0
    0|0
  • Ne ayaksınız la siz :D

1|0
    0|0
  • hep yokluktan iste

1|0
    0|0
  • bence bir çay içsinler

1|0
    0|0
  • Romantık filimmide bal gibi oğlana birşeyler hissediyorsun

1|0
    0|0
  • İstek olmuş ama

1|0
    0|0
  • Islanma oldumu

1|0
    0|0
  • Abooovv ateş bacayi sarmış gülüm

1|0
    0|0
  • onu arzulamak değil sonuçta zevk veren bir yerine kim ellese ıslanır insan bir süre sonra

1|0
    0|0
  • Milletin sinema da sevisme ileti bili c altına yerleşmiş s ondan korktun birşey yapmayınca rahatlarsin zevke gelmissin

0|0
    0|0
  • Tahrik var tahribat yok haucben böyle filmin 😂

0|0
    0|0
  • Devamı gelmedi mi

0|0
    0|0
  • sen ona karşı boş değilsin arzuluyosun onu bence ya da abazalıktan hormonlar tavana vurmuş :)

0|0
    0|0
    • 3ay

Kalbimi. kiracak yorumlar yapıyorsunuz. Ben sapik miyim?

• 3ay

rica ederim.. kırdıysam da tekrar özür dilerim kusura bakma

• 3ay

Peki rica ederim. Onemli değil cozduk.

• Escinsel olmak kotu birsey degil alismaya bak. Sen kendine ne kadar ben lezbieyn degilim desen bile oylesin. Ileride anlayacaksin ve su an bos yere karsi koyuyorsun.

0|0
    0|0
    • Erkekti o ne lezbiyeni iyi misin

• He ya ben bastaki erkek yazisini gormemisim kusura bkama vok yanlis gitti

• :)))))

• Göğüslerine birinin yaslanmasi etkilemiştir bide uzun süredir mast yapmiyosan olmus olabilir. Bide adetin yeni bittiyse istrk tavamsa olmus olabilor korku filminden islanmazsin

1|0
    0|0
  • Niye yatmasina izin verdin?

1|0
    0|0
    • Birden başını göğsüme koydu. Bisey diyemedim. Evet işin ilginci kalkta diyemedim. Zevk aldım herhalde. Başka bisey yapmadı zaten. Ummazdim da devamını. İyi bir arkadasim ya. Asik olmakta istemem.

• Gerizekali

• Sensin gerizekali. git mast yap sen kezban

Kızlar Ne Diyor 2

• oda belki sana karşı bir şeyler hissediyor

1|0
    0|0
  • ortamdan dolayı ama ıslanmanda garip

1|0
    0|0
Yükleniyor...