Sevgilimle buluştuk seviştik?

sevgilimle buluştuk sadece seviştik göğüslerimi morartma dedi bana kim görecek ki dedim morarsa bile annemin yanında ara sıra giyiniyorum dedi sizce ne olabilirki başka aklıma takıldı

0|1
5|1

En İyi Kız Görüşü

• E acıyor abi göğüs morardığı Zaman üstüne bile yatılmıyor yani kız kötü bir şey dememiş yaz mevsimindeyiz

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• başkalarına da gösteriyorsa mor görünce anlar diye demiştir

1|0
    0|0
    • biraz daha acıklayıcı olsanız lütfen

• küçük örnekler veriyim denize gitse hani bikiniyle düşünsene göğüsleri mor mor diğer kız arkadaşları görse tuhaf olmaz mı ya da dediğin gibi annesi görse falan

• mesela saçma olacak ama oda kulak fetişi olsa kulağını ısırmak istese senin kulaklar hassas olsa hemen morardığını bilsen ısırtırmıydın

Kızlar Ne Diyor 4

• Doğru söylüyordur bende de o sorun var

0|1
    0|0
  • Doğruyu söylemiş işte

0|0
    0|0
  • Gerçekten doğrudur belki annesinden çekiniyordur. Sen sevgiline güvenmiyormusun?

0|0
    0|0
    • güven demeyelimde kapalı bir yer sonucta morartma demesi tuhafıma girdi yanağı olsaydı boynu olsaydı elleri olsaydı zatten kafama bile takmazdım ama kapalı bir yer sonucta kemiriyor beynini ister istemez sen olsan ne yapardın benim yerimde olsan ne düşünürdün ki

• Zamana bırak eğer seni aldatıyorsa ilerde çıkar ortaya. şu an için yapacak pek bişey yok bence.

• Göğüsler hassas bir şey öküz gibi olmayın

0|0
    0|0
    • hassas değil demedimki sadece morartma dedi benden başka kim görecekki morarsa bile

• Morartma diyorsa Morartma amacın ne anlamıyorum ki denize giriyoruz yaz ayındayız yazz

• bizim burda deniz yok :) :) :) opndan öyle dedim bende başkası olabilirmi aldatma felan şüphem ondan yana

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...