Bu söz size neyi anlatıyor ?

"Bakire beyinlerde, fahişe düşünceler"

0|0
127

En İyi Kız Görüşü

• Bence...vucudun bakire olması önemli değil yeterki ruhun o*pu olmasın. Sozuyle es deger bir yaklasim. Bastirilmis hislerden dolayi, dısardan cok sıradan ve mutevazi gorunen ve o sekilde yasayan bir insanın, bilinc altındaki sıradisi hayalleri ve düsünceleri icin soylenmis bir soz

Caldim :) ayni seyleri anlatiyor banada !

1|3
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 11

• Bence erkeklerin kadınları rencide etmek için kullandığı bir deyimdir.Bunu deyimleri kullanan erkeklerden biraz uzak durun.Çünki kadını devamlı bu katagorilerde görmek ister.Kendi beyinlerindekileri bir ortaya çıksa dünya kaldırmaz kişiliklerini :).Ben bu deyimi sevmiyorum.

0|1
    0|0
    • Yazdıklarıma dikkat edersen, bende senin gibi dusundugum icin, hic kadınlara yonelik kullanmadım bu kavramı. Acıkcası ben her iki cins icin de dusunerek sordum bu soruyu. Hatta ucuncu cins bile eklenebilir bu kavrama. O yuzden sorumda ve yorumlarımda hic cinsiyet yok farkettiysen :)

• Zarın bacak arasında olduğunu sanan, bu düşünceyi de "beyni varmış" gibi savunan kafasızlara iyi oturmuş.

0|1
    1|0
  • beyni bakire olanın düşüncesi nasıl fahişe olsun beynimizle düşünmüyo muyuz:D:D yani beden olarak bakire kalmıssın ama aklın hep başka yerlerde gibin.

0|1
    0|0
  • Bana neyi anlattigini yazsam kesin ben yanlis anlamis olurum :) bu yüzden yazmiyorum

0|1
    0|0
    • yaz guzel kardesim ya...kırk yılda bir soru sorduk, askolsun yani :) once ben yorumumu yazayım istersen bu soz bana neyi anlatıyor.

• Sen yaz sana neyi anlatiyor

• Bence...vucudun bakire olması önemli değil yeterki ruhun o*pu olmasın. Sozuyle es deger bir yaklasim. Bastirilmis hislerden dolayi, dısardan cok sıradan ve mutevazi gorunen ve o sekilde yasayan bir insanın, bilinc altındaki sıradisi hayalleri ve düsünceleri icin soylenmis bir soz.

• Dışı Mekke, içi Paris.

0|1
    0|0
  • ulan nikahı bir bastirim enayinin birine.. dünyanın a.. koycam :D

0|1
    0|0
  • Fahişelerin yiğit tesellisi gibi

0|1
    0|0
  • Diyoki ; bakire olabilir ama düşünceleri hiç de öyle değil.

0|1
    0|0
  • işin içinde başka bişi var demek gibi bişi

0|1
    0|0
  • Bakire bedenlerde fahişe düşüncceler olmasn o :D

2|3
    0|0
    • hahaha bozmasan adamı :D

• ama yumurta rafadan mı daha iyi olur, yoksa tavada mı daha iyi olur...esas bu onemli bir sorun :)))

• Tartışmasız rafadan diyorum ben :D

• Namusun bacak arasında olmadığını

0|1
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• Bedenin bakire olabilir ama ruhun asla..'nın değişik versıyonu sanırım.

0|1
    0|0
  • 14lük ergenlerin lise son gençleriyle sevgililik düşünmesi/sevgili olması ;)

0|1
    0|0
  • ön kapı kilitli arkadan gel diyo :D

0|2
    0|0
  • ruhu fahişe olanın bedeni bakire olsa ne yazar sözüne benziyor :D

0|1
    0|0
  • Dışardan bakılınca kimin ne olduğu anlaşılmaz.

0|1
    0|0
  • namus bacak arasında degıldırın bir baska anlatımı

0|1
    0|0
  • Aklı saftır ama içine sokulan fikirler s*kişiyor...

0|1
    0|0
Yükleniyor...