Lezbiyen değilim eminim..

arkadaşlar ben iki kadınla birliktelik yaşadım p*rnoda izlediğiniz kadınlar birbirlerine ne yapıyorlarsa bizde öyle yapıyorduk hemen hemen ve boşalıyorduk ta ama ben şimdi nişanlıyım nişanlımı arzuluyorum kadınları değil ama kadınların göğüs bölgesine takıntım var büyük göğüslü bayanlar çok hoşuma gidiyor.. Ben neyim :)

şimdiden Size şu mübarek gün söyleyeyim bazılarınız bu erkek diyecek ama Erkek değilim..

0|0
4|29

En İyi Erkek Görüşü

• Siz yokluktan dolayı lez p*rnosu seyrederken orada gördüklerinizi birbirinize uygulayıp kendinizi tatmin etmişsiniz. Şimdide nişanlın var. B u durumda hala büyük göğüs hoşuna gidiyorsa sen lez değil biseksüelsin. Her iki cinsten de hoşlanıyorsun. Evlendikten sonra bu isteğin daha da artacak çünkü bir erkekle cinselliği yaşayacaksın. Sonrada tekrar bayanları da arzulayacaksın. Acı gerçek. Tecrübeye dayanarak yazılmıştır...

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• normal bir biseksüelsin o zaman. bunda bir gariplik yok. senin gibi çok kişi var ama galiba sen kendi durumunun farkında değilsin veya kabullenmek istemiyorsun.

0|0
    0|0
  • sana birşey sorayım vereceğin cevaba göre ne olduğunu söyleyeceğim.

karşında iki kişi var.ve seks yapacaksınuz ve sen sadece birini seçmek zorundasın.

1.çok yakışıklı ve seksi bir erkek

2.çok güzel ve seksi tamda senin etkilendiğin cinsten göğüslere sahip..

ama tek bir seçimin var..çokta arzulusun canın seks yapmak orgazm olmak istiyor..dayanamıyorsun...

lütfen cevap ver buna..

seçimin hangisi olur?

0|0
    0|0
  • 85+ candır can

80de candır

75 c de

1|0
    0|0
  • biseksüelsin sen hacı...

0|1
    0|0
  • sen neysin biliyomusun kendini keşfetmemiş biseksuel sin hem kadınlara hem erkeklere ilgi duyuyosun günümüzde çok görülen ve yaşanan bir olay nişanlını arzulasanda evlensende bir kez bunu yaşamışsın hep aklında olacak ve fırsat bulduğunda kendini aç hissettiğinde yaşamak isteyeceksin bunu

0|0
    0|0
  • Takıntıları kafandan atar takmazsan takıntı olmaktan çıkar.Herkezin yanlış takıntıları olabilir önemli olan bunu bilip kafaya takmamaya çalışmak.Buda zamanla takıntı olmaktan çıkar..

0|0
    0|0
  • biseksüelsin ve fantaizi dünyan baya genis senin icin zevkli bir durum.

0|0
    0|0
  • Belkide senin göğüsler büyük olmadığı için öyle hissediyosun.

0|0
    0|0
  • Biseksüel'sin..

Hem hemcinsine, hemde karşı cinse ilgi duyuyorsun..

1|1
    0|0
  • nesin bilmem ama kocan olacak adama bunu anlatsan seni bu zevkten mahrum bırakmayıp gurup sex yapmak isteyeceğinden eminim

0|1
    0|1
  • sen biseksüelsin...

1|0
    0|0
  • azdırın bizi amk snra kaçın kaybolun oh ne güzel

0|1
    0|0
  • Cevabı basit bir seksüelliğe açıksın ya da biseksüelsin.Eşinle anlaşıp , yatagınıza 2. bir kadın alabilirsiniz , fantazi peşindesin belli :)

0|0
    0|0
  • sen ürününün son örneyi muhteşem bir şeysin bende kadınlarda o bölgeye takıldım...

0|0
    0|0
  • :) yapıcak bişi yok göüslerden hoşalnıyosun ama nişanlını arzuluyosun cevap sorunda;)

0|0
    0|0
  • bisexsin ve bu kötü bir şey değil...

0|0
    0|0
  • biseksual olabilirsin normal bu

1|0
    0|0
  • bisexin bu kdr basit çift yönlüsün

0|0
    0|0
  • memeye ilgi duyan bayanıda ilk defa görüyorum

0|0
    0|0
  • bence biseksüselsin ve korkulacak bı sey yok mutlu ol :)

0|0
    0|0
  • Lezbiyenliğe eğilimin var demekki...

0|0
    0|0
  • eee naptınız birbirinize peki halbuki arada ortaya karışık alsaydınız nolurduuuuuuuu

0|0
    0|0
  • Benimde büyük göğüse takıntım var. Lezbiyen değilim takma :D

0|0
    0|0
  • lezbiyenlik duyguları var yatışmamış . bir bayan teklif etse kabul edersin etmesen bile düşünrsn .

0|0
    0|0
  • bıseksuelsın çift taraflı çalışıyosun

0|0
    0|0
  • 123 adwes bence ıcınde kırıntı var lez lıge dair

0|0
    0|0
  • senin yaşın kaç o kadın dedikelrinin yaşı kaçl ve evliler mi ?

0|0
    0|0
  • lezbiyen kelimesine bu kadar geniş anlamlar yükleyebilen tek ülke kadını sanırım bizim ülkemiz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• cinsel fantezilerin fazla gelişmiş bence, o kadar.

0|0
    0|0
  • Sadece büyük göğüs mü ? Belki sisko bir erkek bulursan gecer.

0|0
    0|0
  • biseksüelsinnnn

0|0
    0|0
  • aa sen az önce benim soruda cevap veren hatunsun :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...