Bu nasıl bir rüya?

geçen gece rüyamda bir kız gördüm çok güzel uzun boylu bir kızdı ama çıplaktı sonra ayaklarını iki yana açıpp bana vajinasını gösterdi hayatımda gördüğüm en güzel vajinaydı yani rüyadaki tepkime göre çok şaşırdım parlak beyaz ve o kadar düzgündü ki anlatamam bunu sonra kıza yaklaştım bir an orasını yalamaya başladım uzun bir süre devam etti böyle değişik bir tat geldi ağzıma nası bilmiyorum ama sürekli yaladım durdum sonrasında rüyadan uyandım rahatsız oldum heralde bilmiyorum kalktığımda pek iyi hissetmiyodum ama..sizce bunun anlamı ne olabilir?

not: lezbiyen falan değilim. lezbiyenliğe eğilimim yok , olmadı

0|0
5|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sebep - sonuç ilişkisini lezbiyenlik yönünde veya seks ihtiyacı şeklinde algılamanız doğru olmaz.

Rüyalar genellikle günlük hayatta etkilendiğiniz olayların yansımasıdır. Bazen gerçek hayatta gördükleriniz başka formlarda şekil bulabilir. Simgesel olabilir. Örneğin uzun boylu kız tamamen bambaşka birşeyi temsil ediyor olabilir. Yaşadığınız cinsel deneyiminde başka bir anlamı olabilir. Bu kız neyi temsil ediyorsa onunla aranızda yaşadığınız şey olabilir.

Rüyalarınızın zaman mefhumu yoktur. Örneğin 3 ay önce yaşadığınız birşeye istinaden bu rüyayı görmüş olabilirsiniz. Cinselliğe çok takılmayın. Reklam panosunda gördüğünüz bir bikini reklamı bile bu rüyayı tetikleyebilir.

Bu rüyanın yorumunu yapmak için hayatınızı öğrenmemiz ve detayların incelenmesi gerekir.

Kaba taslak anlatımla bir yere varmak mümkün değil.

Bu rüya sizi rahatsız etmesin. Bilinçaltı kendini ifade ederken çok farklı yollar kullanır. Anlamlandırmaya çalışmayın.

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 23

• Bence vajinan pek güzel degil ve bu sana sıkıntı olmaya başladı biliç altına girdi güzel bir vajinanın olmasını istiyorsun ve guzel vajinası olanları kıskandıgın icin rüyana kadar girdi bence...

0|0
    0|0
    • yo begeniyorum onla ilgisi yok bence

• Rüyalar tersine cıkar derler ee sen rüyada vajinaya geldinse 3 vakte kadar penise mi gelcen ne olcak başka bir acıklama gelmedi aklıma:)

• Yorganın üstünden kaymış

0|0
    0|0
  • hayatında gördüğün en güzel derken ne sende vajina kolleksiyonu mu var ya da bütün kızlar senin bu merakını bilyor ve sana vajina show mu yapıyorlarr larr

1|0
    0|0
  • kıçın açıkta kalmış belli ;D

0|0
    0|0
  • lez olsan bile bu kötü bir şey değil...

1|0
    0|0
  • rüya işte illa birşeye yormana gerek yok

0|0
    0|0
  • karşı cinsle bunları yaşamak istemiyosun demek ki

0|0
    0|0
  • rüyalarda mantık aramamak lazım ama belki de bilinçaltında kendine yapılmasına dair bir istek olabilir

0|0
    0|0
  • hmm canımı çektirdin olmazki böylede ruya görülmezki ;)

0|0
    0|0
  • ateşli sırlar köşesi gibi olmuş :)

0|0
    0|0
  • kıçın açık yatmışssın hep böyle derler şeytan azdırmış seni d

0|0
    0|0
  • herşey yede bunu yazan kız değil bence :)

0|0
    0|0
    • kızım, yalan söylemiyorum...ama sana göre erkegim diyelim böyle bir yazma gereği neden duyim mesela?

• öyle olsa bile cinsiyetini saklama gereği duycağını zannetmem. kaldı ki gizli diye bir olay var buna ragmen kız oldugumu inkar etmemem mantıklı bence

• şimdi inanmayıpta ta sana numaramı versem arayıp konuşurmusun benle diyede merak ediyorum acıkcası :)

• takma kafana olur böyle rüyalar

0|0
    0|0
  • ...İDEA...

0|0
    0|0
  • Kıskandım ya yalamayı seven ben rüyayı gören sen :(

0|0
    0|0
  • Burdaki sorulardan vs etkilenme olmuş

0|0
    0|0
  • Daha az p*rno izle ve üstüne iyice ort yatmadan evvel

0|0
    0|0
  • Kendinle oynaman gerekiyo gibi yoksa daha boyle ruyalar gorursun rahatlat kendini

0|0
    0|0
  • gizli lezbiyensin bir hocaya okut kendini

0|0
    0|0
  • En güzel demişsin, merak ettim kaç tane gördün şimdiye kadar.

Ben hiç erkek penisi görmedim.

0|0
    0|0
    • ya çok düzgündü çok güzeldi anlamında dedim yoksa açıp göstermedi kimse bana şekilsel olarak biliyoruz sonucta iyisini kötüsünü

• anladım, zatan öylesine takılmak istedim size

• rüyan güzelmiş gerçekten...

0|0
    0|0
  • bu rüya sana bir mesaj veriyor bence, ya yala bir vajina ya da yalattir diyor :-)

0|0
    0|0
  • Ben niye öyle kızlar göremiyorum yawwww kızlar bile rüyada ne hatun götürüyor :)

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• bence sende gizli bir bayan hayranlığı var.her ne kadar kabul etmesende

0|1
    0|0
  • zevk aldınmı bari

1|1
    0|0
  • ben de rüyamda bazen kız görürüm aynı bu şekilde genelde sevişiriz

0|1
    0|0