Doğum kontrol hapı ve saçlar..

bi arkadaşım dan duydum sizinle paylaşmak ve bilgi almak istedim. doğum kontrol hapının 1 tabletini ezip şampuanının içine karıştırıyormussun .. bununla sadece saşlarını kopürtüyormussun vücudunun başka hicbir yerine temas etmemesi gerekiyormuş. deneyen var mı saçları uzatıyor mu?

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• yoook dah aneler ? Doğum kontrol hapını saçına deneyen kişi daha öncesinde neelr neler denemiştir düşünmek bile istemiyorum :D :D :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Onu kim dediyse psikolojik olarak saçlarının uzadığını sanmış ; o yüzden de formulünün bu olduğuna kendini inandırmıştır.İstersen bir dene saçların dökülmeye başladığında tekrardan yazarsın buraya ;)

0|0
    0|0
    • ama saçları belinde 3 ay da olmuş. o yüzden denesemmi denemesem mi kararsız kaldım :)

• işte sıkıntı orda daha hiç uzatamadım .. kestiriyorum kolay formulu bulmusken denemek istiyorum :)

• Hmm herşeyden çabuk sıkılan birisin o zaman.Ama bak uzatcam diye sahip olduğun saçlarındanda olursun söyleyimde ona göre yap ya da yapma :)

• o hapı ez spermüküs dölüküs la birleştir sivilcelere sür :D

0|0
    0|0
  • her söyleninlene inanma..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bi kez daha sorulmuştu bu soru.. o kişiyi bulsan sana yardım ederdi :)

0|0
    0|0
    • kimdi ki açaba benzer sorulara da baktım ama bulamadım buna yaklaşık soru :(

• yok be kardeş.sonra kel kalırsın malırsın dikkat et

0|0
    0|0
  • o değil de çiçeklere çok iyi geliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...