Sinir oldum ya 😒 ?

Eşimle cinsel yaşamımız kötüydü başka sorunlar da vardı tabi manevi açıdan. Boşanmayı düşünüyorduk ama vazgeçtik. Evlilik terapistine gittik bize cinsel yaşam kitabı almamızı ve beraber okuyup uygulamamızı söyledi eşime sakın alma dedim ama sipariş vermiş bile az önce kargo geldi alıp çöpe atacaktım ama neyse fırlattım dolaba 😠 Hayır yani kitaba ne gerek var biz bilmiyor muyuz sanki?

0|0
16|43

En İyi Erkek Görüşü

• Bilmiyormuşsun demek ki sanki bu konuda master yaptın anasını satayim.. Uzman size iyi bir fikir önermiş kocana kozalağına önce kafandaki at gözlüğünü çıkar

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hemen sinirlenme biraz sakin ol o tür kitaplarla bazen farklı şeyler yer alabilir olaya düz mantık bakmayın terapist önerdiyse vardır bir bilgisi. Eşiniz merak etmiş almış siz merak etmediniz diye böyle aşırı tepkiler vermeyin

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 42

• Terapist iyi gelir.

0|0
    0|0
  • Demek ki bilmiyorsunuz.

2|0
    0|0
  • görünen o ki bilmiyorsunuz

1|0
    0|0
    • 3ay

sen biliyormusun sanki bacaksiz 😒

• 3ay

abi kötü demiş ama demek ki bilmiyorlar😒😒

• 3ay

ben bu yrumu en alttaki kiza yazdim.. sana nasil gelmiş :))))) enteresan.. erkek her turlu bilir zaten 😂😂

• Demek ki bilmiyormuşsunuz ki bir uzmana danışmaya ihtiyaç duymuşsunuz, o da size bir öneride bulunmuş, eşin de gitmiş bu öneriyi dinlemiş seninle uygulamak için harekete geçmiş, şimdi sen bunu denemeyeceksen neden cinsel hayatından şikayetcisin?

0|0
    0|0
    • 3ay

Ya aslında terapiste de zorla gittim aile zoruyla boşanmak isteyen bendim ve eşimin ailesi tehdit ettiği için boşanamadım çocuğum için mecburum yani. İstemeyerek yenen aş ya karın ağrıtır ya baş demişler öyle işte. Bazı arkadaşlar da bilmeden atlamış yoruma ama böyle dramatik bir durum var yani.

• 3ay

Senin durumun zoraki böyle baktığım zaman o kitaba uymak zor geliyor gerçekten, yani soğumuş bir eş ve mecburi cinsel yaşam gibi bir durum

• okusan ne kaybedersin?

diyelimki %1 ihtimalle sorunlarınız düzelecek. bu küçük şansı tepmeye değermi?

0|0
    0|0
  • sinir olma

0|0
    0|0
  • nerden bılecen cahil

1|0
    0|0
  • bak sen boşanmalısın işte o başkası ile mutlu olur sen malsın mal

1|0
    0|0
  • Sen biliyorsun bilmiyorsun orası tartışılır ama işlerini yoluna koymak için terapiste gidiyorsan onun dediklerine uymalısın.

1|0
    0|0
  • Bişey olmaz takma

0|0
    0|0
  • Biliyonuz da :D Niye şikayetçisin la cinsel hayatından :D

1|0
    0|0
    • 3ay

Ben bir tat alamıyorum hem şikayet ediyorum hem çözüme gitmiyorum ne yaptığımı ben de bilmiyorum depresyondayım sanırım ondan hep 😄

• 3ay

yok adam işi bilmiyor ya da fazla saldırgan davranıyordur o yüzden tat almıyorsun bence

• bılıyorsun ama kocandan zevk almıyorsun bunu duzeltmen lazım zorlamadan kendını rahatlamanın yollarını bulman lazım

0|0
    0|0
  • Öncelikle kitabı eşinle 1 likte okumanda fayda var. Vajinusmus olduğunu hiç sanmıyorum. Sevişirken eşinle konuş argo. Onu tahrik et. Bakalım ne olacak.

0|0
    0|1
  • Yasam adi ustunde, penisin vajinaya girecegibi herkes biliyor. Mantikli davranin

1|0
    0|0
  • biliyosan uygula ;) adamın memnun kalmadığı noktalar var demekki :)

0|0
    0|0
  • Bunlar hep para tuzağı işte

0|0
    0|0
  • Bizim hepimiz böyleyiz abi..
    Hepimiz herşeyin en iyisini biliyoruz.. tel allahım ya !

1|0
    0|0
  • yahu sen biliyorsun da belki eşin bilmiyor? uzmanın tespitini niye boşa çıkarıyorsunuz ki?

0|0
    0|0
  • Çok yanlış dusunuyorsunuz

0|0
    0|0
  • Bin biliyorsan 1 bilene sor derler. Cinsellik derin mevzular.

1|0
    0|0
  • Oyle haldur huldur olmuyo demekki kullanma kilavuzu var bu isin knk

1|0
    0|0
  • belki bilmediğiniz şeyler vardır okuyun yine de

1|0
    0|0
  • :D :D :D güldüm sagol asdfasdf

1|0
    0|0
  • okuyun öğrenin güzelce hadi bol bol enerji takviyesi yapın sorun falan kalmaz

0|0
    0|0
  • Bilmiyordunuz demek ki

0|0
    0|0
  • farklı şekiller deneyinnn hem dr tan iyi mi bilecen

0|0
    0|0
  • Çok bilen çok yanılır.

0|0
    0|0
  • Neden giremiyorsun belki bilmediğiniz biseyler vardir

0|0
    0|0
    • 3ay

Allah bilir göbekten yapmaya çalışıyordur. terapist kitap tavsiye ettiyse bir bildiği vardır :D

• seks hayatınız nasıl peki

0|0
    0|0
  • erkek kulanıcı fake hesab şikayet edin

0|0
    0|0
    • 3ay

He erkek 22 yıldır kız diye yaşıyorum ben de tüh manyak mısın nesin çocuk 😂😂

• 3ay

göster hadi göster inandır

• Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 15

• Katılmıyorum. Gayet de faydalı olur.

0|0
    0|0
  • Kitapta sorunların nedenlerinden falan bahseder sana şunu yap şöyle zevk alırsın demez ki

0|0
    0|0
  • bilmiyorsunuz demek ki canım. ne zarar gelir ki kitaptan. aranızda cinsel sorun varmış bak. okuyun bir bakalım.

0|0
    0|0
  • Adama acıdım.. Çocuk çocuk hareketler..

1|0
    0|0
  • Evlilik terapistine onun dediklerini uygulamayacaksanız gitmenizin bir anlamı olmaz. O yüzden terapistin dediklerini yapın.

1|0
    0|0
    • 3ay

ya kesin kıskandığı bir arkadaşı gitmiştir. bu da ona özenip gitmiştir terapiste. yoksa bu kadar bilen biri terapiste falan gitmez :D

• Sorunlarımız var diyosun kendiniz çözememişsiniz ki evlilik terapistine gitmişsiniz önerdiği şeyi de uygulmak yerine biz bilmiyor muyuz sanki diyosunuz demekki bilmiyosunuz ki sorunlarınız var kardeşim fırlatıp atmak yerine bir deneseniz?

0|1
    0|0
    • 3ay

Terapist sorunlu olarak beni gördü belki öykeyim ama bilmiyorum niyr böyle yapıyorum bir duvar sanki aşamıyorum depresyondasın takılıp kalmışsın olduğun yerde dedi depresyon ilacı bir de bir cinsel ilaç yazdı attım reçeteyi yanlış yaptım belki kullansam geçerdi bu ruh halim bilemiyorum 😒

• 3ay

O reçeteleri fırlatıp atarken evliliğini de riske atıyosun bunu yapmak yerine düzelmeyi denesen kullansan ilaçları belki hayatın daha düzgün olur öyle değil mi?

• Bilseniz kötü olmazdı zannımca:))

0|0
    0|0
  • biliyormusunuz?
    terapist bilmediğinizi anlamış zaten kibarca kitaptan öğrenin demiş işte.

0|0
    0|0
  • terapıstın bıldıgı bırsey olabılır sende bıraz yapıcı davran olay kadında bıtıyor

0|0
    0|0
  • Ufkunuzu açabilir , belki bilmediklerin de vardır belli olmaz :)

0|0
    0|0
  • bilmedıgın o kadar sey vardır bence bilseniz zamanında yapardınız

0|0
    0|0
  • niye böyle davraniyorsun?
    madem gitmisinz, terapist almanizi istemis. Esinde almis ne var bunda?

anlmiyorum sizi haa...
    biraz cool olun

1|0
    0|0
  • Terapistin dediklerini uygulamaycaksan niye gittin? Eşin gitmiş sipariş vermiş evliliğimi belki kurtarırım diye senin yaptıgına bak

0|0
    0|0
    • 3ay

özenmiştir birilerine. yeşillik olsun diye gitmiştir. :D

• 3ay

ya da terapist nasıl birşey kaç kolu kaç bacağı var, konuşuyor mu yemek yiyyormu bir terapist göreyim ahir ömrümde demiştir gitmiştir ne karışıyon :D :D :D

• Yaptigin sacma

0|0
    0|0
  • Belki onun bildiği farklı bişy vardır niye bu kadar kolay kestirip atıyorsun madem böyle yapacaktın niye gittin terapiste?

1|0
    0|0
Yükleniyor...