Bakire olup da hamile kalınır mı?

Bunu çok merak ediyorum Bakire olupta hamile kalınır mı? Bizzat bunu yaşayan var mı? ya da gören bilen... Sürtünme yoluyla ya da sperm bulasma vs.. Hamile kalmak için kızlığın bozulması gerekmez mi?

0|0
10|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bu link te sorunun cevabı ve sorabileceğin birçok sorunun da cevabı var . Kategoriye dikkatini çekmek isterim :) Şu işleri önce araştırıp öğrenseniz de ondan sonra boyunuz kadar bu işlere kalkışsanız iyi olacak ...

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• artık tıp çok ilerledi. hamilelik için cinsel ilişkiye bile gerek yok. kızlık bozulmadan üçüz bile doğurturlar.

özetle kızlığın hamilelikle doğrudan bir ilgisi yok. her şekilde hamile kalırsın.

0|0
    0|0
    • Saçma degil mi ama

• Aslında saçma olan kızlık zarının bu kadar abartılması :) hamilelikten koruyan çelikten duvar veya spermleri durduran bekçi gibi bir şey değil :) esnek oldu mu defalarca ilişkide bile yırtılmayabilir. Değil spermleri, penisi bile içinden geçirebilir. Evet zor ama bakireyken hamile kalmak imkansız değil.

• sıvıyı dışarı sızdıran şey içinede alır yani kalınır

0|0
    0|0
  • esnek olan kızlık zarları var geride olan kızlık zarlarıda var sperm bu fırlama şeyler gidebildiği yere kadar gider kızlık zarına bakmaz :)

0|0
    0|0
    • hayır yani soruda ilişkiye girmeden anlamında kastettim

• oda olabilir vajinanın içi spermin yaşam süresine ve kalitesine bağlı

• BKZ: Bakire meryem..

1|1
    0|0
  • KALINIR. nasıl adet olduğunda kanamalar dışarı çıkıyorsa spermde içeri girebilir. normal bir kızlık zarı vajina girişini tam kapatmaz.

0|0
    0|0
    • Şimdi bir çeşme düşün ordanda su akıyo ama oraya suyu geri sokamıyosun?

• çoook farklı şeyler :) hamile kalınabilineceğinden emin olabilirsin

• kalınabilir ama düşük ihtimal ama su var yırtılma olmadan ilişki yaşanabilir ve bu da bakire görünümlü hamilelik olablir

0|0
    0|0
  • kalınabilir çünkü kızlık zarının ortası açık bir şekildedir belki duymuşsunuzdur baazı kızların zarları daha esnektir cinsel birliktelikle yırtılmayabilir bundan dolayı hamile kalınabilir

0|0
    0|0
    • hayır ben bulasma yoluyla vs kastettim esneklikle alakalı bir durumu degil

• çok zor çünkü hamle kalman için belli bir sayıda spermin vajinana girmesi lazım bulaşma yoluyla çok ama çok zor neredeyse imkansız

• Evet kalınır Hamile kalmak için sperm gerekir kızlık zarının üzerine boşalır erkek hamile kalır kadın :)

0|0
    0|0
    • Ben daha önce hiç rastlamadımda buna , duymadım falan saçma geliyo o yüzden:)

• kızlık zarı deliktir adet kanı akabilsin diye üzerine boşalınınca sperm içeri akar ve hamile kalına bilir

• kalınabiliyor

0|0
    0|0
  • evet kalınır ve zorda olmaz ;)

0|0
    0|0
  • kızlık zarı yırtılmadan hamile kalınır, evet. ama çocuğun doğmmasıyla o da gider.

0|0
    0|0
  • o bişeymi yemeden yellenen bile var

0|0
    0|0
  • kalınır.kesin söylüyorum bilmeden konuşanlara bakma

0|0
    0|0
  • Kizligin bozulmasi sart degil,hamile kalmis insanlar var kiz oldugu halde

0|0
    0|0
  • hiç öyle bişey duymadım daha

0|0
    1|0
  • ben bir gün kızın tekiyle ilişkiye girmiştim,kızlık zarı felan bozulmamıştı ama hamile kalmıştı olabilir yani

0|0
    0|0
    • oha sonra noldu peki :D

• sürtünme yoluyla hamele kaldı

sonra kimseye çaktırmadan aldırtık bebeği

• uuuf sallıyosun .d

• ben çok önceden bir kız arkadaşımdan duymuştum. kızın babası banyoda mast. yapıyor ve meni banyoda tabureye bulaşıyor. sonra kız banyoya girip o tabureye oturunca o meni kıza bulaşıyor ve babasından hamile kalıyor. ne kadar doğru ne kadar yanlıs bilmem hatunun bana anlattıgı buydu :) tabi kız bakire.

0|0
    0|0
    • Bende cok duydum bu gibi seyler de .s

• Sorun bakirelik bozulmadan çocuk sahibi olmaksa yapay döllenme var, ama normal hamilelikte bekaretin bozulması şart, olay şöyle gelişir erkek üreme ve kadın üreme hücresinin melezlenmesi bunun içinde kızlık zarının yırtılması şarttır

0|0
    0|0
  • zor ama böyle bir ihtimal var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• klozetten falan da kalınıyomuş diyolla

0|1
    2|0
  • hamamda hamile kalan hatun.

0|0
    0|0
  • kızlık zarı tamamen kapalı bir yapı değildir spermin geçip yumurtaya ulaşabilmesini engelleyen hiç bir şey yok sürtünme yolu ile hamile kalanı görmedim o ayrı

0|0
    0|0
  • Kalınabilir

1|3
    0|0
  • Şu an bir arkadaşım aynen bu durumu yaşıyor. İlişkiye girmedi sadece sürtünme yoluyla birlikte oldu ve hamileliğinin 8. ayında.

1|0
    0|1
  • bi yerde okumuştum hem bakire hemde hamile.. nedeni sanırım kıızlık zarının sert olması ve zarar görmemiş olması

0|0
    0|1
  • 1.000.000 ihtimalde bir.

Şansına küsersin..

0|0
    0|0
  • esebek kızlık zarı durumunda

0|0
    0|0
  • hatta biri bakire olarak anne olmuş

kocası bunun içine boşalmış bakire bakire hamile

sonra da sezaryan ile doğum yapmış yine bakire kaldı