Kadınlarda kıldönmesi ameliyatı?

Kıl dönmesi ameliyatı olucam ve çok korkuyorum Nasıl oluyor iyileşme süresi Nasıl oluyor? Tuvalet ihtiyacı Nasıl gideriliyor?

1|0
2|5

En İyi Erkek Görüşü

• İleri derecede değilse hiç bir sıkıntı olmadan 1 günden sonra devam ediyorsun ama ileri dereceyse hastanede 45-60 dklık bir ameliyat süreci var ondan sonra 1 günlük istirahat süresi var serum takviyesi yapılıyor ve yardımcı doktorlar, hemşireler yardımıyla tuvalet ihtiyacını bir şekilde gideriyorsun. Ameliyattan önce anestezi yaptıkları için hiç bişey hissetmiyorsun sonrasında da hissetmiyorsun anestezi etkisi geçene kadar tuvalet ihtiyacı zor iş ve iyileşme süreci 2 hafta ya da daha fazla sürüyor

1|0
    0|0
    • 3ay

Hastanedeyim 20 cm'lik bir kesik var belden uyuşturdular. Dün girdim ameliyata bugün hala yara kısmı uyuşuk şimdilik ağrıkesici veriyorlar. Kesik anüse çok yakın zaten tuvalete zorla oturuyorum. İnşallah büyük tuvaletim gelmez çok korkuyorum

En İyi Kız Görüşü

• Ben de oldum. İlk 2 hafta direk hiç oturmadım, hep yüzüstü uzandım.
    Kabız olmamaya bak, tuvaleti çok etkilemiyor temizlik sırasında elini değdirmezsen, benim babam doktor babam yardım etmişti tuvalet sonraları.
    İlk olarak küçük bir iz kalmıştı şu an hiçbir şey yok. 4 sene geçti

1|0
    0|0
    • 3ay

Hımm anladım ameliyat sonrası ağrı durumu Nasıl peki?

• 3ay

İlk 2 gün ağrıyor. 3. günden sonra oturmazsan bir şey hissetmezsin.

Erkekler Ne Diyor 4

• Bir kaç arkadaşımın başına geldi. WC olayı zor ama korkulacak bir ameliyat değil. Ameliyat sonrası hijyene özen göstermen yeterli.

1|0
    0|0
  • 2gunde iyi hiç hissetmiyon

1|0
    0|0
  • Alaturka tuvalet olabilir

0|0
    0|0
    • 3ay

Onda daha zor olur çömelemem

• Panpa ameliyattan sonra trafik şubeye git araç hasar tespit tutanağını imzala 😊

#inciheryerde

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım sende yaşarsın bu hastalığı

Kızlar Ne Diyor 1

• Kaç tane var

0|0
    0|0
    • 3ay

Ney kaç tane

• 3ay