Adetime 6 gun var ve asiri bel agrisi ve zaman zaman kasik agrisi cekiyorum bikac gundur. Bakin?

Hamilelik belirtisi olma ihtimali var mi? Sacma yorum yapmak isteyen troller icin belirteyim, evliyim.

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz daha dişini sıkarsa ayın 15'ine yetişir tam memur iç güdüsü varmış adetinde helal olsun tebrik ettim.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Üşütmüş olabilirsin
    Karnına sıcak su torbası koy

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• İçine boşalma oldu mu?

0|0
    0|0
  • geçmiş olsun

1|0
    0|0
  • Valla hiç anlamam ki o işlerden 😄

0|0
    0|0
  • Olabilir.

0|0
    0|0
  • Doktora gitme imkanın varsa tahlil en iyisi

0|0
    0|0
    • 3ay

Daha once erken heveslenip gidip negatif sonucu almistim ve uzulmustum simdi de bunu yasamak istemedigim icin gitmek istemiyorum erken

• 3ay

6 gün daha bekle inş istediğin sonuş olur

• 3ay

Insallah cok tesekkur ederim

• mide bulantısı baş dönmesi yok mu

0|0
    0|0
  • Skstin mi biriyle?

0|0
    1|0
  • Evlisin burda ne Anlatıyosun özel diye hiç bişey kalmamış eşinle nasıl her akşam yaşadığınıda anlat bişey demiyorum yazıklar olsun.

0|0
    3|0
    • 3ay

Kimligime dair her hangi bir bilgin var mi? Anlattigim tahrik edici bisey mi? (sizin gibi dar beyinliler haric) Terbiyesiz bisey mi sordum? Hakaret mi ettim? Birinin namusuna laf mi ettim? Zina mi yaptim? Haram mi yedim? Calip cirptim mi? Edebimle soru sordum. Yorum yapmasaydin kardesim bakmasaydin o zaman. Haram bisey yazdimsa sen de okudun ve sen de o gunaha ortak oldun o zaman.

• 3ay

Ne kadar kimliğin gizli olsada burdan böyle şeyler kendinize yakıştırıyorsunuz anlatmaya devam et beyinsiz piyade aptalın önde gideni

• 3ay

Hakaret etmek aciz insanin isidir. Asil siz devam etmeyin boyle saygisiz ve terbiye yoksunu gorusleriniz de kendinize kalsin yazmaya zahmet etmeyin

• benena

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Adetin 1 hafta öncesinden başlar bende ağrı ama hamile değilim yani 😂 normaldir boşver

0|0
    0|0
  • Adetttendir bendede oluyo öyle evli değilim bakireyim ayrıca olur öyle pms sendromu deniliyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...