Vajinamdan çok sıvı geliyor. Ailede genetik. Doktora gitsem azaltır mı?

Ailemizde genetik bu. Çok fazla sıvı geliyor günde rahat 2 kez külot değiştiriyorum. Doktora gitsem azaltıcı ilaç verir mi böyle bir ilaç var mı? Eğer yoksa gitmek istemiyorum.

Güncellemeler:
3ay Kizlar sizde de aynı sorun var mı?
3ay Kizlar lütfen

0|2
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• ALINTI -

vajinanın sürekli ıslak olmasının sebebi vajenin iki yanında bulunan bartholin bezlerinin çok çalışmasıdır. Bazı kızlarda bu çok çalıştığından dolayı daima ıslak ve birleşmeye hazırdır ki benim eski sevgilimde öyleydi. Kontrol nedeniyle doktora gittiğinde şerefsiz doktor bile asılmış pıcoglupıc bartholin bezlerin çok çalışıyor galiba diye gülümsemiş imalı. Bartholin bezleri ne dersen de ilişkiye girilmeden tahrik olunduğunda ya da sevişmeye başladığınızda beyin bu bezlere sinyal gönderir ve sıvı üretmeye başlarki yeterli ıslaklık oluşsun ve cinsel birleşme esnasında kadının canı yanmasın. Sen boşuna utanıyorsun. Doktora gitmende sakınca yok. Bayan doktora git çünkü onda da bu bezlerden var...

0|0
    0|0
    • 3ay

Peki azaltmam sağlıklı olur mu?

• 3ay

çüklere boğulasın inş. :D ya şaka maka en güzeli beyin cerrahı olmakta adam ölürse kimse seni suçlayamaz laf eden olursa beyin lan bu spagettiylemi karıştırdın tarrraaaam deme lüksüne sahipsin. ölmezse de kahramansın amnk :D

• 3ay

@jemjeminay o işler öyle değil işte :D

En İyi Kız Görüşü

• Yani git bir görün ya görünmeden bişey diyemeyiz belki başka nedeni vardır

0|0
    0|0
    • 3ay

Umarım yoktur ya genetik diye fazla önemsemedm korkutmayn beni😢

• 3ay

Ya şöyle düşündüm ilerde en azından cinsel anlamda sorun yasamam evlenene kadar sabretsem sonra mı gitsem dedim. Buradaki kızların da görüşünü almak istedim

• 3ay

Yani sen bilirsin ne diyeyim ki senin sikintin

Erkekler Ne Diyor 12

• İstekli misin peki?

0|0
    0|0
  • gecmış olsun tabıkı doktora mutlaka gorun ıllakı sana onerecegı bır ılac vardır bence

0|0
    0|0
  • Ailece vajinanızdan sıvı mı geliyor?

0|0
    0|0
    • 3ay

Bana sakın bir daha küfretme. Sana usulü ile soru sordum. Cevap vermeyebilirsin. Ama küfretme sakın.

• 3ay

Ciddi bir konuya böyle boş cevap verene daha çok küfrederler ben bisi demedim

• Fasulyenin kurusu vajinanın sulusu makbuldür.

0|0
    0|0
  • Conta kaciriyordur

0|0
    0|0
  • ıstek azaltıcı bısımı arıyorsun?

0|0
    0|0
  • git dr sen onu bunu boşver genetiklik öyle olmaz musluk mu bu?

0|0
    0|0
  • İstek oluyor mu peki

0|0
    0|0
  • doktora git

0|0
    0|0
  • yalamam lazın sonra geçer

0|0
    0|0
  • o nasıl bir sıvı ya vanaları açıkmı bıraktın naptın

0|0
    0|0
  • Generalse yapcak bişey yok istek felan var mı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde çok acaip geliyo bişi olmaz

0|1
    0|0
    • 3ay

Aynen ya sarımsı ve yoğun oluyor hep kilotum ıslak bazen adet olduğumu bile düşünüyorum

• 3ay

Kesinlikle

• 3ay

Teşekkür ederim☺

Yükleniyor...