Bakar misiniz kizlik zari midi o?

Vajinanin ic dudagini acinca altta minicik adet kaninin falan geldigi delik onun hemen ustunde beyaz gibi cikinti sis et parcasi var bu beyaz olan kizlik midir? eger zar bozulmus olsaydi orada delik mi olurdu?

0|1
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Arkadaşım merhaba,

Vajina iç dudaklarını açında ortada bir delik var, vajina kanalı... O vajina kanalının etrafında çerçece gibi delikli ince bir et parçası var... Kızlık zarı o dur...
    www.esteplas.com/.../kizlik_zari_yapisi.jpg

0|1
    0|0
    • bende o delik biraz daha altta ve deligin tam ustunde beyaz gibi sislik var

• hayir vajina girisinin icinde bu beyazlik klitorisi biliyorum o degil

• yağ bezesidir öyleyse...

En İyi Kız Görüşü

• Yok zarin oldugu kisim onun altinda hafif delik gibi olan yeron cok icinde gozukmez oyle o bahsettiginin adini bilmiyorum anladim ne kastettigini de

0|0
    0|0
    • ama o dedigim beyaz sey ne kizlikla alakali midir kii

• Bakirwyim

• Hem olmasam nolacak

Erkekler Ne Diyor 7

• kızlık zarı vajinanın 6 cm içerisinde bulunur öyle dışarıdan görmek imkansızdır öyle görülebilse doktora ihtiyaç duyulmazdı :D

0|1
    0|0
  • ıkı parmagınla arala sonra hıkın aynada bak sonra delıgın durumu soyle bana kız degılsen delık buyuk kızsan kucuk bır delık var

0|0
    0|0
    • ic kismini araliyinca delik kucuk bezelye buyuklugunden hafif kucuk

• hayir idrar deligi degil ama neyse kucuk olmasi kiz oldugum anlamina geliyo kesin dimi?

• ya bebgım cok fazla gırıs olmadıysan parmak ya da herhangıb bır cısım o delık zaten ucuk olur kutun daha dardır o yuzdende oyle gorulebılır sen ne oldugunu bana ozelden analtsana ben sana bozulup bozulmadıgını soylıyeym

• delik olurdu

0|0
    0|0
  • O olmazdi esnek

0|0
    0|0
  • delik olmasa adet kanın nerden gelirdi

0|0
    0|0
  • Kızlık zarın

0|0
    0|0
    • beyaz bir cikinti olmasi normal mi yani zar mi o?

• ciddi bisey soruyorum

• Şaka yaptım zatende yani Bnce kızlık zarın amaa bilen bir kişiye doktora felan gidebilirsin

• Bilmiyorum ki.. Evleneceğin kişiye sakla kendini

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tam bahsettigim seyden bendede var. bende ne oldugunu bulamadim

0|0
    0|0
Yükleniyor...