Evlendiğim kişiden bekaret raporu istesem nasıl olur?

Az önce bir sitede bir sürü yorum gördüm, zar diktirmek isteyen binlerce kişi yorum yapmış. sadece bir siteden bahsediyorum, bunun gibi onlarca site var. hepsinde binlerce yorum var.

yorumlara baktığımda midem kalktı. çoğı evlenmeden önce diktiriyor, eşinden saklamak için.

ama doktor muayanesi ile anlaşılabiliyormuş, ameliyat olup olmadığı. ben eşimden bunu istesem nasıl karşılar?

güvenmediğin kişiyle nasıl evlenirsin diyenler olabilir, ben şimdiye kadar güvendiklerimden darbe yiyen bir insanım. yani ne oluyorsa güvendiğin insandan oluyor. ayrılmamak için intihar girişiminde bulunan kız bir ay sonra başkasıyla yakalanabiliyor. o yüzden karşımdakine çok güvensem de bu testi yaptırmak isterim.

sonuçta bende bakir insanım, eşimin ilki olmak isterim, o da benim ilkim olmalı.

bazılarınız diyebilir, bakire olup da her haltı yiyenler de var.

Allah bizi onlardan korusun ne diyelim. aklıma bir şey gelmiyor onlar hakkında.

her şey bekaret mi diyecekler olabilir, onlara da başkasıyla düşündüğüm bir insanı midem kaldırmıyor demek isterim. herkes aynı değil.

Güncellemeler:
not: şuanda evlenecek bir aday yok, olursa diye yazıyorum.

standart bir uygulama gibi düşünün :D

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Belki de haklısındır.

0|2
    5|1

Kızlar Ne Diyor 16

• ben bakireyim, evlenceğim kişi benden böle bir rapor ya da muayne istese olurum, o anlık gururum u bir yere bırakırım ama o muayneden kalkıp , o raporu verdiğimde eline sen yoluna ben yoluma derim. Bi ömür bana güvenmeyipte o raporu isteyen adamı da benim midem almaz.

6|2
    0|0
    • yani bu arkadaşımız en az 10 sene boyunca bir hayalin peşinden koşacak, en sonunda kendisine rapor verebilecek bir bakire bulacak ve ne yazık ki bakire de onu terk edecek :))) böyle bir film senaryosu yazabiliriz, ne talihsiz bir adam :D

• hayal dünyan çok genişmiş

• Bence yaptırmamalısın kızın kendini kötü hissetirmesini saglarsın. Sen o siteleri takma Evlenecekmişsin bak tadınızı bozmayın bu düşüncelerden vazgeç.

3|0
    0|0
    • hayır şu anda evleneceğim biri yok, sadece olursa diye yazdım

• ne evlenmesi ya kim evlenir bunla :D belki bu link :)

• @hepsibenimsuçum bu mantıkla sende anca bir fahişe ile evlenirsin. hiç önemli değil nasıl olsa senin için.

• Raporu veririm ama nasıl bir veriş o kağıdı ona yalatırım yemin ederim. Biz sizden bakir olduğunuza dair kanıt istiyor muyuz da siz bu hakkı kendinizde tanıyorsunuz?!

3|0
    0|0
  • ya neden billa bilmek istiosun bunu ? ne kadar cok kiz var kizlik zari yerindede yapmadigi sey kalmamis ayni hesap degilmi onu bilemezsin sen . seviyorsan eskiyi unutmalisn yep yeni sayfa acacaksin

1|0
    0|0
    • ben kendimi evleneceğim güne saklıyorum. bunu istemeye hakkım yok mu yani? benim için önemli çünkü özel bir şey bu. iki insanın özelidir bu. başkaları dahil olmamalı.

• iste gör :D

3|0
    0|0
  • kız doktora ailem beni öldürecek babam doğulu falan derse her türlü sağlam raporunu alır.

0|0
    0|0
    • her doktorda işe yaramaz bu. önüne gelen ailem öldürür beni diyor çünkü.

• altta yazdığım cümleden jinekologsun rus kız arkadaşın var ve yurtdışına çıktın anlamını çıkarıyorsan sadece..cevap vermiyorum bile.

• "bu sitede her erkek jinekologtur.yurtdışına sık çıkar.hepsinin rus kız arkadaşı olmuştur"

dersen, söylediklerin bir anlama gelmiyor demek istersin. yani boşuna yazmışım gibi.

herkesin bir şeyler düşünüyor ve senin düşüncelerini dikkate almıyorum demektir bu.

ve bu bir terbiyesizlik. cevap vermezsin tabi.

• Bence yapma öyle bir şey eğr öyle bir şey yaparsan evlenmek istediğin kişi seninle evlenmez

1|0
    0|0
  • O istediğin rapor kadınlara karşı büyük bir hakaret. Evleneceğin kıza yazık ne diyim..

1|1
    0|0
  • Çok gurur ve küçük düşürücü birşey. Raporu eline veririm ve sonrada ayrılırım.

2|0
    0|0
  • hangi linkte okudun paylaşırsan sevinirim, ben de okumak isterim.

0|0
    0|0
  • Nolcak doktorun yanina mi gircen görmek icin? cok gurur kirici birsey

2|0
    0|0
  • isteyebilirsin tabi. sonrasında ne yapar ama bilinmez. ben olsam evlenmezdim senle.

2|0
    0|1
  • itiraz etmem raporu alır, eline veririm. Sonrada ayrılırım. Bende bakireyim ama benim için gurur kırıcı birşey olurdu bu. Biz evlenme aşamasına gelmişiz, bana güvenmiyor adam rapor istiyor. Ilginç yani. E bide düşünürüm yani karşımdaki adam belge ile bana güveniyorsa benim ona güvenmem için ne yapacak diye

2|0
    0|1
  • önce raporu, sonra yüzüğü eline veririm.

6|0
    0|1
  • Flört döneminde bu kız bana niye vermiyor tarzında düşünenler , bekareti olmayanla evlenmem diye düşünüyor.nasıl bir mantık sizin ki? genel olarak yazdığımı belirteyim...

2|0
    0|0
  • Ne cevap yazacağımı şaşırdım,herşeye bir cevap vermişsin.Açığını bulamadım.Yaptır demek zorunda kaldım :D

0|1
    2|0
    • onu düşünerek yazdım bende :D belli başlı gelecek cevaplar belli :D

• o nasıl olacak bilemedim ya.

hem bakireyse neden darılsın ki. ona her alanda güvendiğimi bilmesi lazım bu konu standart uygulama olarak düşün, kim gelirse gelsin yaptıracağım bir şey gibi

• Sen bilirsin.

Erkekler Ne Diyor 10

• Öyle şeymi olur, bence bu dedğini hakaret olarak algılarlar.

6|0
    0|1
  • bu kafayı değiştirmeden evlenemeyeceğine evlensen de mutluluğu yakalayamayacağına her iddiasına girebiliirm. bakire kız olmadığından değil senin vizyonunla alakalı bir durum bu. insanı "iyi" ve "erdemli" yapan tek kriter olarak cinsel ilişki yaşamamış olmasını alıyorsunuz. bu hatalı yaklaşım. penis beyine girmiyo vajene giriyor. vajenin yapısında bir değişiklik olmuyor fizyolojik olarak. senden önce giren kişiden bir hatıra kalmıyor kısacası. eğer öyle olsaydı insan sadece tek bir kadınla ya da kadın tek bir erkekle çiftleşebilmek üzerine yaratılırdı. ama yaratıcı bile sonsuz kullanım hakkı verdikten sonra biz neyi sorguluyoruz ki? dilerim öyle birine aşık olursun ki senden önce sevdiği insanlarla cinsel ilişki yaşamış olur. bakalım o zaman bu kriterinden vazgeçer misin geçmez misin?

3|1
    0|0
    • bu açıklamanın üzerine soru kapanmalı zaten.. bu yorumun üzerine bu soruda başka birşey söylenebileceğini düşünmüyorum kendi adıma...

• yaratıcı sonsuz kullanım hakkı vermiş diyorsun, bunu hangi din üzerinden yorumladığını öğrenmek isterim. eğer islamiyet üzerinden yorum yaptıysan, kusura bakma ama daldan dala dolaşmak için yaratılmadı. çünkü islamda zina yapmış insanlar, zina yapmış insanlarla evlenebiliyor.

• dilerim öyle birine aşık olursun ki senden önce sevdiği insanlarla cinsel ilişki yaşamış olur.

şeklinde bir dilek dilemişsin. benim kriterlerimden vazgeçirmeye çalışıyorsun gibi bir düşünce sezdim bu cümlede. başkalarının düşüncelerine saygılı olmadığın için seni kınıyorum.

• Hiç boşa yorulma arkadaşım

1.) güvenmediğin insanla evlenme

2) Hatun isterse seni hertürlü kandırır

3) zaten doktora gidip ailem çok tutucu bana zarar verir dediği anda drlar sağlam raporu verir sonuçta ölüm kalım meselesi bazı insanlar için

1|0
    0|0
  • rapora gerek yok.doldu küveti sıcak suyla. oturt suyun içine. 10dk içinde suda bir değişme olmazsa diktirmemiştir. yok girmem küvete falan derse bunu biliyodur ondan istemiyodur. zaten daha önceden yapıp yapmadığını zara bakarak mı anlıcaksın dostum. çok rahat anlaşılıyor.ama anlamam öyle dersen dediğimi yaparsın

1|0
    1|0
  • iş ciddi bir ilişkiye ve evliliğe geldiğinde takılacağın şeyler arasında ilk 5e girmiyor bekaret :)

2|0
    0|0
  • kız eğer bişeyler yapmışsa hailinden hareketlerinden anlarsın

1|1
    1|0
  • Sonuna kadar haklısın kardesım bencede istemelisin.

0|0
    1|0
  • bence yapma o anda seni bırakır

1|0
    1|0
  • o raporu işallah sokar bir yerine...

3|1
    1|0
    • sana giren çıkan ne.

anlaşılan erkek profilinde üyelik almış bir kızsın. üstelik bakire değilsin.

o yüzden yaptın bu kadar sinir.

• kız filan değilim ama sen gibi beyne karaktere sahip erkek müsvettelerini gördükçe erkekliğimden utanıyorum doğru...

• +1 keşke +10 verebilsem

• iste panpa bakma burdakilere onlara baksan hayat kadınıyla evlen derler

0|1
    1|0
Yükleniyor...