Hamile bayanlar genital temizliğini nasıl yapıyor?

Hamile değilken bile zorluk çekilior o koca göbekle nasıl yapılıyor :/ kuaföre o halde mi açıolar yoksa eşlerine mi yaptırıolar :/

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

• Ben esime kendim yapiyodum

1|0
    0|0
    • 3ay

Hmm :/

• 3ay

Kimileri tiksinir de yapmaz DİE düşündm bide cvbı bir bayandan bkliodm :)) sen geldn

• 3ay

Tiksincek ne var ya temizlik bir yandan icraat bir yandan uzun suruyo ama oluyo yani :)

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumu dusunerekten simdiden lazere basladim 😁

0|0
    0|0
    • 3ay

Lazer büyük cesaret açamam yabancıya valla tebrik ederim seni :D

• 3ay

Ilk basta benimde ayaklarm geri geri gdiyodu. ama o rahatliga varinca kosarak gdiyosn 😎

Erkekler Ne Diyor 4

• Ben yapıyorum. Ayakta duruyor eşim ben istediğim gibi alıyorum tıraş bıçağı ile.

1|0
    0|0
  • genelde yaparlarsa eşlerine yapmazlarsa kuaför yolu

1|0
    0|0
  • eşi yapsın bence

1|0
    0|0
  • Ben kendim yardim ediyorum

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Eşleri yapıyor çoğunun

1|0
    0|0
  • Doktorların tavsiyesi hamilelik döneminde ağda v. b işlemlerin uygulanmamasıdır. Çünkü bölgenin hassasiyeti artmakta, ayrıca genital kılların vajina ağzının açılmasıyla birlikte koruma sağladıkları bilimsel bir gerçektir. Düzenli bir şekilde yıkıyor olmak bölgenin gerektiği gibi temiz tutulması yeterlidir... Hamilelikte ağda v. b işlemler yapmayın!!!

0|1
    0|1
    • 3ay

pis misin ya

• 3ay

@murti79 Pis görmek istiyorsan en yakın aynaya bak. Senin gibi sığ bir kafaların tercihi kadının sağlığından önemli değildir. Edebini takın da gel...

• Kuafore gidiyorlar

0|0
    0|0
  • Özelden yazmak istemedim karsiyim normalde ozelden yazmaya ama utandim 🙈 Can'ım bende cok takıntılım kil tuy şeylerine makineyle aliyorum ama hamile kalinca Nasıl alicam oramı bilmiyorum jilet vuramam cok cikar ağda da korkuyorum hic yapmadim

1|0
    0|0
    • 3ay

Eşler yapıormş işte :) ver makinayı temizlesin çocuk yaparken iyi temizlerken mi kötü katlancak artık :))

• 3ay

Ebeler dövüor kadınları haberin olsun temizlenmeden mi geldn sen pislik kadın DİE aşağılanmak var işin ucunda :)) şahid oldm böyle bir olaya çnkü devlet hastanesnde

• 3ay

Aa ne münasebet çirkeflerin yaptigina bak kimse beni azarlayamaz. Ben temiz biriyim zaten :))

• Bende merak ediyorum bu soruyu

0|0
    0|0
Yükleniyor...