Kızlık zarı diktirmek fiyat olarak ne kadardır?

kişisel görüşlerinizi sormuyorum saçma sapan yorum yapanlarada itibar etmıyorum .. sadece soruma cevap verin lütfen

0|0
3|17

En İyi Erkek Görüşü

• link

olanaklar var ancak ebatı önemli sizde bilirsiniz ki vajina boyutlarına göre değişiyor bunlar 6 ile 14 cm kadar vajinalar var bilmem anlatabildimmi

1|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 16

• doktorsitesi.com da bu işi yapan doktorlara sorabilirsin. üyelik ücretsiz ve günde 1 soru sorma hakkın var... Mesela Doç.Dr.Harun ÖZKAN a sorabilirsin...

2|0
    0|0
  • saçma sapan yorum

gel ben dikeyim terzilik yaptım

3|2
    2|1
  • itibarını kaybetmiş bir soru..

2|0
    1|1
  • 600 ila 1000 TL arasında olduğunu okumuştum bir gazetede. Ama kısa süreli bir şeymiş o.

1|0
    0|0
    • evlenmeden bir gün önce felan yaptırılıyor

• Evet o zaman sıkıntı olmuyormuş. Bir çok jinekolog yapıyor bunu

• Ne diyelim inşallah böyle bir karaktersiz bana denk gelmez

3|2
    2|1
    • senin gibi enayıler çok olduktan sonra her turlusu gelır basına :D

• Ben ors.pulara takılmıyorum.

• link incele

1|0
    0|0
  • Boyutla hicbir alakasi yoktur...

200 liradan basliyp farkli bircok yolu bulunuyor. Ortalama 500 ile 750 lira arasi kesin tutma orani tesler ve vucut analizi ile belli oluyor.

0|0
    0|0
  • boş yere paranı verme kızlık zarı dikme diye birşey yok..eger evleneceksen 3 gün önceden yaptır ...10-15 önceden yaptırısan çürüme olur paran boş yere gider canım demedi deme fiyatı 300-500 arası

0|0
    0|0
  • Dürüst ol yaptigin seyin arkasinda ol.

0|0
    0|0
  • Google' ye yazdıgında cıkmıyomu...

1|0
    0|0
  • 1500 den başla 3000 kadar çık

0|0
    0|0
  • 1000 tl gibi bir ücret

0|0
    0|0
  • vaginanın içine bir parmak salça sür az ama acılı olmasın ketçapda olur saf oğlan girince ah oh canım acıdı felan dersin olur biter erkeği kandırmak çok kolay zor olan gerçek anlamda karşındakine o güveni hissetirmen

0|0
    0|0
  • ucuz olduğunu biliyorum evlencen biri çıkdı ve adama bakireyim diyemi yutturcan kendini çok dürüst sün !

3|2
    0|0
  • dikici geldi hanııııım.

itina ile .m dikilir, hemen teslim edilir:P

3|0
    2|2
    • bok.

• adını soran olmadı

• sen sormadan söyledin ya, ben de sorulmadan isim söylemek buralarda adet sanırım diye düşündüm..

bu arada bana eksi verenin pipisi/kukusu kurtlansın emi:P

• sen böyle emir vererek sorarsan sana kimse icten cevap vermez ! ve diktirince kendini kizmi zannedeceksin ?

3|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• birilerini kandırmak için nasıl bir günaha girdiğinizin farkında değilsiniz. Kul hakkıdır karşınızdakini yanıltmak, olmadığınız gibi görünmek... Enayi yerine koymak, çok yazık...

9|7
    3|1
  • öncelikle hangi ilde oturduğun önemli ve bir kaç yöntemi var bunun dolayısıyla fiyatlarda ona göre değişebiliyor seni çok iyi anlıyorum istersen sorularına yanıt verebilirim

1|0
    0|0
  • arkadaşı yargılamamak gerekir, ben ne yapacağımı bilmiyorum 14 yaşında tecavüze uğradım eşime evlenince nasıl anlatırım? ne derim? aileme bile söyleyemedim kaç gün yemedim içmedim konuşmadım :)

1|0
    0|0
    • ama ne olursa olsun dürüstlükten ödün verilemez ki. Bu arada geçmiş olsun üzüldüm adınıza. Ama sanırım yanlışlıkla cümlenizin sonuna '':)'' koydunuz.

• Neden yargılamayalım cidden kaza ya da tecavüz gibi olaylardan bekaretini kaybedenlere elbette saygımız var ancak hani namus bacak arasında değildi diye kendilerini avutuyorlardı. Arkadaşı kınamıyorum istediğini elbette yapabilir bende yapıyorum ancak çirkin olan tarafı karşısındaki insanı kandırmak. Ors.puluktan daha aşağılık bir davranış kızdığımız nokta o

• ''2 şerefsiz için mutluluğumu bozamam'' demişsiniz açar mısınız? Size bu kötülüğü yapanlar mı?

Yükleniyor...