Sperm Bankasına spermlerinizi verir miydiniz ?

Evet arkadaslar evlisiniz .Ve dünyada erkek sayısı azalmış .Başkan diyorki 1 adama 4 kadın gerekiyo diye .Ve eşinizde kabul etmiyor .Bu durumda sperminizi alıp sperm bankasına koymanızı ıstıyo .bu durumdada 4 tane kadın olmıcak .ne yapardınız..?

Güncellemeler:
Çok komiksiniz yaa baya güldüm.d

0|0
0|23

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 22

• O durumda var ya erkeklerin kıymeti acayip bilinir öyle trip atan karıyla uğraşamam, %100 dışarıda erkek arayan kadınlar ordusu vardır. O zaman kadınlar trip atamazlar erkekler trip atarlar :D dünya tersine döner yani .D lan ne güzel olurdu be

0|1
    0|0
  • Sperm verme konusunu bilemiyorum, kan verip hayat kurtarırsın ama sperm verince düşünsene senin verdiğin şey ile bir çocuk dünyaya gelecek belki adamın içi tuhaf olacak, sanki gayrimeşru çocuğun olmuş gibi :)

0|0
    0|0
  • verirdim sıkıntı yok. peki ya tam tersi olsaydı ? 1 kadına 4 erkek dusseydi :) ki bu durumda esinin kabul edip etmemesi sorun degil, o da arada kaynardı valla :))

0|0
    0|0
  • Hayır.biyerlerde hiç tanımıcagım cocuklarım olmasını istemem

1|0
    0|0
  • Kadın taçtır , pırlantadır. Olurmu öyle şey

0|0
    0|1
  • Masturnasyon yapip bosalip oraya buraya akacagina verirdim simdi uzakta oldugumin soyluyorum tabiki ist geldigimde bu olayy farkli olurdu

0|0
    0|0
  • sana bir yanlışım oldumu bilmiyorum ama by by .. nedenini öğrenmek isterdm gerçekten ... link

0|0
    0|0

• sperm bankasına vermem. ama doğal yolla isteye feda ederim.

1|0
    0|0
  • vermem ki.

0|0
    0|0
  • vermem herhalde :)

0|0
    0|0
  • Her türlü bankaya karşıyız.

0|0
    0|0
  • cem yılmaz geldi aklıma :D

0|0
    0|0
  • sperm verilir mi ya

0|0
    0|0
    • çocuk vercen işte herkese.d

• vermezdinm ben ahlaksızlık diz boyu sevişmeden ç.ocuk olmasın arkadaş

0|0
    0|0
  • vermem o kadar ucuz değil benim dna kodlarım

0|0
    0|0
  • verelim gitsin dünyaya açılalım dünya türkleşsin

0|0
    0|0
  • vermem

0|0
    0|0
  • kıymetlidir onlar:)

0|0
    0|0
  • Benim karıyı boşar gider 5 tane daha alırım

0|0
    0|0
  • Yıllardır boşuna harcıyorum sevabına severim

0|0
    0|0
  • İlginç ve yaratıcı bir soru.Tebrikler.Bankalara karşı alerjim olduğu için yastık altı yapmayı tercih ederim.

0|0
    0|0
  • ya osbır cekıp peceteye bosaldıktan sonra çöpe gidecegıne guvenılır ellerde durup bı ısteyenın ıcıne gıtsın dıye verırım tabı :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...