Kapat

Ya birşey dikkati mi çektide neden acaba?

sitede paylaşım yapan kızlara bakıyorum geneli 18-24 yaş arası.paylaşımlarına bakıyorum genelde (yani sordukları sorulara) hep cinsellik üzerine.Anal seks yapsam ne olur, oral yaparsam şu olur mu filan fistan...hadi tamam biz erkekleri anlıyorum halimiz ortada...ne kadar aşk , romantizim ve içeriği sexe cinselliğe dayanan bir mevzu varsa millet coşmuş.Yorum yazan yazana ama nekadar ciddi düşündürücü mevzular varsa millet hep es geçmiş.Bir kaç yazan var onlarda 25 yaş üstü insanlar.Bizim gençliğimiz bu kadar mı sapıklaştı...kızı ile erkeği ile...yada daha önce de böyleydi de artık zemin bunu dışa vurmaya mı müsait hale geldi

Güncellemeler:
yukarıda yazdığım yazıyı okumadan bana akıl vermeye kalkan bay ve bayanlara sesleniyorum algıda seçicilik diyen zatı muhteremde bir zahmet adam gibi oku...

ne kadar aşk,romantizim ve içeriği sexe cinselliğe dayanan bir mevzu var ise...yazıyor

ha sende akıl eksikliği ve sırf klaveyeden laf sokayım hissiyatı var ise devam et ...ben sadece cinsellik yazmadım aşk ta yazdım romantizimde yazdım...

körmüsünüz...

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Gençliğin kendinden başka derdi yok çünkü... Henüz...

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 8

• burda yazılanlara inanırsan kızların hepsi yatak konusunda usta, erkeklerin de ortalaması 21 cm.

%90 ı sallıyor o yüzden fazla ciddiye alma he de geç =P

2|1
    0|0
  • Aynen öyle ortam bunları dışa vurmaya müsait değildi. İnsanlar en çok neye açsa, neyi bilmiyorsa, en çok ne yasaksa ona yöneliyor yasak elma işte

0|0
    0|0
  • cogu erkek orjinalinde.

0|1
    0|0
  • texas hoşgeldin :P

0|0
    0|0
  • Hep cinsellikte takıldığın için olmasın? Ayrılık, flört soruları kaynıyor.

0|1
    0|0
  • o* çoğaldı kardeş beyin başka şeye basmıyosa demekki..

0|1
    2|0
  • soranların çoğu ergen

0|0
    0|1
  • Doğru söze ne hacet.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu yazdığın güncellemeyle daha fena batmışsın. Senin için birkaç alıntı yapayım yazından. "Ne kadar aşk , romantizim ve içeriği sexe cinselliğe dayanan bir mevzu varsa millet coşmuş..Bizim gençliğimiz bu kadar mı sapıklaştı...kızı ile erkeği ile.." Bunları yazarsan ben sana şunu sorarım: romantizm ve aşk ile ilgili yazmak sapıklaşmak mıdır?

0|0
    0|0
    • valla senin yorumlarada bakılırssa cinsellik başlığından çıkmamışsın birader.Senin kapasite algılamadığı için laf sokmaya yer arıyorsun.orda konular sıralanıyor sense dar alanda kısa paslaşma yapıyorsun.farkında isen mevzuya muhalefet sadece sensin herkes sorunun mantığını anlamış sen kendini yırtıyorsun bana laf sokmak için:D

• millet bu soruları sorabilir ne var bunda. Yorum yapanlar da eğlenmek için yorum yapıyor bunda da bence bir sakınca yok. Hayatta yeterince ciddi mevzu var zaten bırakın da insanlar bazı şeylerle biraz dalga geçsinler birşey olmaz. Ayrıca site de aşk üzerine de çok soru var sen neden sadece cinsellik sorusu varmış gibi davranıyorsun aklın sadece orada olduğundan bence. Biz buna algıda seçicilik diyoruz. Saygılar

0|0
    0|0
  • Sanirsin ki tüm sapiklar buraya toplanmis. Disarda herkes namus kralicesi. 30 yasimdayim burada gordugum profillerden hayatta hic denk gelmedim.. burda bol keseden sallamanin vermis oldugu rehavet en buyuk sebep.

0|0
    0|0
  • aynen haklısın karşı cinsle normal sohbet edebilen azdır heralde hemen akla cinsellik geliyor milletin.

0|0
    0|0
  • sitenin üyelerinin yaş aralığının aklının sadece cinseeliğe çalıştığı dönemden oluşuyor olması da buna sebep.

0|1
    0|0
Yükleniyor...