Bakire olduğum halde vajinamdan gaz çıkıyor

Kızlar yardımınıza ihtiyacım var bilen biri var mı acaba vajinadan gaz çıkmasının sebebi nedir? Mesela bende her zaman gaz çıkmaz öyle amuda kalktığım zamanlar mesela spor yaparken bacaklarımı belim dahil kaldırıyorum yukarıya ve indirdiğimde azda olsa gaz çıkıyor az ama dün kaldırdım kendimi gene yukarıya ve biraz fazla durdum galiba indirince kendimi gene gaz çıktı fakat bu sefer vajina duvarlarımı acıttı diyebilirim ama çok değil yani. Çok yerde araştırdım bir sürü saçma şeyler çıktı vajina sarkması vs ama şunu belirteyim ben bakireyim ve daha önce sürtünme ilişkisi bile yaşamadım yani. Bunun nedeni ne neden olabilir?

0|0
315

En İyi Erkek Görüşü

• vardı bir kız tanıdık senin gibi vajinasından gaz çıkıyor bakireydi bakirelikle alakası yok yapından olsa gerek

1|0
    0|1
    • Teşekkür ederim :)

• kafaya takılacak bir mevzu değil yaptığın hareketlerde hiç gaz çıkaramaynbir kadın dahi gaz çıkara bilir içerde açılma oluyor anladığım kadarıyla hava girişinie sebebiyet veriyor

• basınçtan ötürü onlar basıncı yiyince bulduğu delikten çıkar yani normal sen yinede aklında birşey takılı kalmasın istiyorsan bir doktora görün yani

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 14

• kadınlardan çok erkekler cevap vermiş ne kadar çok vajinası olan erkek varmış

14|4
    0|0
  • 187 DOĞALGAZ ACİL hattını ara arızaya onlar bakıyor..eğer ki kokuyu hıssederseniz;

* Kapı ve pencereyi açıp, ortamı havalandırınız.

* Sayaç Vanasını kapatınız.

* Çakmak, kibrit yakmayınız.

* Elektrik ekipmanlarını açmayınız, kapamayınız veya fişten çekmeyiniz.

* Kapı zilini kullanmayınız ve kullandırmayınız.

* Kıvılcım çıkarabileceği için telefonunuzu kullanmayınız.

* Gaz kokusu olan mekanı herkesin boşaltmasını sağlayınız.

* Komşunuzdan veya en yakın yerden İGDAŞ 187 Doğalgaz Acil Hattını arayınız..

* Arızayı kendiniz gidermeye çalışmayınız.

4|2
    8|0
    • O küçücük beyninle anca bu espriyi yaparsın zaten salak

• 187 yi aramayı unutma okeyyy :)) yoksa havaya ucarsın :))

• Sende 110u ara anca söndürürler seni.

• o gaz değildir gaz olarak tabır etmen yanlış hava desen daha doğru sonuçta zar ortasında delikler olan bir yapı basınç ile beraber içerdeki hava dışarı çıkıyodur bu normal birşey.

1|0
    0|0
  • belki burnundan nefes vermeyi unutuyorsundur.

3|3
    1|1
  • Hava sıkışması o gaz değil, bacaklarını açarken oraya hava giriyorsa sonra ani bir hareketinde çıkarken gaz çıkıyormuş sanıyorsun problem yok yani bakireliklede alakası yok.

1|0
    0|0
    • İnternete baktığımda hep bakire olmayanlarda olur falan yazıyor o yüzden endişelendim teşekkür ederim :)

• rica ederim,

• vajina kasları zayıf olsa gerek ...sarkıksa hava girer..ama bakire birinde bu nasıl oluyor anlamadım...gnelde doğum sonrası ortaya çıkar bu...

1|0
    0|0
  • Kızlık zarı delikli bir yapıya sahiptir. Olabilir.

1|0
    0|0
  • normal olmalı benim çoğu kız arkadaşımda da vardı

1|0
    0|0
  • içine hava dolmasından dolayı gaç çıkıyor, sanırım iki dudağı arası açık olmalı

1|0
    0|0
  • vajinandan çıktıgına eminmisin...

0|0
    0|0
  • doktora git berci çatlak vardır vajinana geciyodur

0|0
    0|0
  • kokulumu

0|0
    0|0
    • Hayır değil büyük bir gazda değil öyle pırtlatma diye hitap edilen bir şey

• kaçak var demekki ondan olabilir

1|4
    1|0
    • Kaçak derken?

• Beden dersinde bisiklette düşmede zar patlamaz bir kere sadece hasar görür bilmiyorsun bile,gerçi nereden bileceksin olmayan şeyi. Sen ve senin saçma yorumlarına ihtiyacım yok.

• ya s.kş yapıldığı kadar patlama olmaz tabi yırtık derken hasar demek istedim.sendede olabilir bir doktora git bir el feneriyle bir baksın.normal değil çünkü bakireysen

• sen delikleri karıştırıyon galiba

1|3
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

• içine hava gırıyor gıren hava cıkıyor gaz degıl o ilişkiş esnasndada olan bısey yanı gaz degıl

0|0
    0|0
    • İlişki falan yaşamıyorum

• bılıyoprum canım bende bekarken bende de ara sıra olurdu sen bakıre olsan dahı oraya hava gırebılır en nıhayetınde korkma yanı muhım bısey degıl dert etme

• Çok teşekkür ederim :)

• icine giren havadan dolayi oluyordur

zaten adet görme itibariyle zarda birnevi bir delik olusuyor

ordanda ani hareketlerden dolayi hava cikinca gaz gibi oluyordur

1|0
    0|0
  • Kaçak mı yapıyor hahahahahahah

2|0
    3|0
    • Beyinsiz

• Affetmek Allaha mahsusdur bana değil.

• Ben insanlık görevimide yapım de gerisi beni ırgalamıyor.

Yükleniyor...