Fiziksel anlamda bunalım?

Bende liseye başlayana kadar bir deri bir kemik olan ama şirin bir kızdım. Göğüslerim arkadaşlarımınkine nazaran daha hızlı gelişti. Tabi o vücuda bu göğüs fazlaydı. Kız arkadaşlarım da meşhur beden eşofmanlarını giyme merasiminde oha lan bu ne gibisine bakışlar atardı. Tabi sonra liseye başladım. Kırk kilo kızken 55 leri gördüm şimdi. Boyum 60. Bacaklarımın kalın olmaması konusunda biraz şanslıyım. Ama benim yediğim içtiğim resmen göbek ve bel kısmına gidiyor. İsterdim ki kim kardashian gibi popişim olsun ama ne yazık ki olmadı. Saçma sapan bir popom var. Ve ayrıca göbek ve bel çevresi de kat gibi duruyor. Üst kısmını bol giysem kimse çok şişmişsin demez ama söz konusu bikiniye gelince biraz ürkek oluyorum. Gelelim sizden istediğime. Arkadaşlar ben belimi inceltmek popişimi büyütmek ve göbeğimi yok etmek istiyorum. Bu konuda bana detaylı yardım edecek biri var mı içinizde ey halk.

0|1
2|9

En İyi Erkek Görüşü

• Biskui yeme hazir kek yeme kek yeme makarna yeme sekeri azalt tuz hic kullanma salatalik ye muz ye havuc ye ama en cok salatalik ye cunku salatalik sindirimi ile eksi kalorili tek gida

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 30 günlük squat programı öneriyorum. bununla beraber planking yapıyorrsun.
    bir süre calsiyumve proteinle destekle (yumurta süt ayran falan)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• ALLAH'A dua et

0|0
    0|0
  • bnce böyle daha seksisin

0|0
    0|0
  • at bakalım bir foto çözüme ulaştıralım.

0|0
    0|0
  • Ben sana yardımcı olayım bu konuda mesaj at
    Nasıl zayıflaman gerektiğini anlatayım

0|0
    0|0
  • bence gayet iyisin takılma bu kadar

0|0
    0|0
  • yok be hacı bos ver

0|0
    0|0