Bekaret takıntınız ne düzeyde ve evlendiniz eşiniz ilişkiye hazır değilim dedi pekiniz ne olur?

bekaret takıntınız ne düzeyde ve evlendiniz eşiniz ilişkiye hazır değilim dedi pekiniz ne olur?

Güncellemeler:
tepkiniz demek istemiştim :)

0|0
7|4

En İyi Kız Görüşü

• fıstık bakıre olmak zorundayım. bir erkek için. karşı cins için degil. ailem için ve kendim için.

ayrıca erkeginde bakır olmasını hayatta istemem. ben ilk gece bir erkegin küçügü cocugu gibi bir şımarıklıkta olmak isterim. ve deneyınsız erkek o geceyi tam hakkıyla geciremez. ..

ve emın ol bakır erkek dediign gibi iradesiz degildir. iradeleri erkek 100 kızın üzerinden gecip ve senı son durak sevmesidir. herkesi s*ker. ama benı hatunu yapar:D

1|2
    4|2
    • vav değişik bir yaklaşım :)

• bacım kafanı güle güle kullan :D

• yahu sen bir soruda diyorsun ki atladım gittim adamla buluştum adamın evinde kaldım bilmem ne bunları yapan bir kız bakire olsa ne olur olmazsa ne olur ? bakire zar değil bunu unutma.

Kızlar Ne Diyor 6

• bekaret takıntım bu saatten sonra istesem de olamaz :D

hazır değilse git sen idman yap hazırlan der yol veririm :D

0|0
    1|5
  • osbir bile çekmemiş olsun.

0|2
    1|3
  • Grup yapmamis olsun da..

0|0
    1|3
  • takıntımız yok iyi ki de yok yaşasın insanlık :)

0|0
    1|4
  • Bakireyim ve bakire isterim, Onca kızın üzerinden geçip sonrasın da bana gelmesini kabullenemem. Erkek dediğin iradeli güçlü olacak.

1|3
    1|1
  • ben bakirim,aynısını beklerim

hazır değilse bekleriz,napalım..

1|3
    0|0
    • cok güzel nasılsan öyle beklemen :) bncede öyle olmalı insan nslsa öyle aramalı

• :) ah ah Allah korkusu olanlarla karşılaşmayı nasip etsin Allah :)

• Amin

Erkekler Ne Diyor 4

• Bekarete önem veririm. ilk esnada böyle birşey isterse anlayışla karşılarım. yardımcı olmaya çalışırım zorlamam.

0|0
    0|0
  • bekaret takıntım yok sadece dusrt olsun yeter..

0|0
    0|1
  • Double penetration yapmamış olmalı!1!11

0|0
    0|0
  • bi bekaret alsam iyi olurdu şu 3 günlük dünyada ama bakalım zaman neyi gösterecek :)

0|0
    0|1
Yükleniyor...