Acaba kızlık bozulur mu?

kız arkadaşımla sürtünme yoluyla tatmin oluyoruz ama bu olayı 1 adım ileri taşımaya karar verdik kız arkadaşım bakire penisimin baş kısmını giricem sadece acaba kızlık bozulur mu?

0|0
17|14

En İyi Kız Görüşü

• Bozulmaz ama birazı girerse geriside gelir.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• başla kalmaz o, ya adam gibi yapacaksanız yapın ya da hiç bulaşmayın...

3|1
    0|0
  • o iş yatar ben sölim sana. dayanamazsınız ikiniz de tamamen girersn o da oyle isteyebilir. çok çok riskli. ama bu kadar yapmışsınız sürtünme mürtünme.. ha delindi ha delinmedi.. yapın gitsin beeeaa..

1|2
    0|0
    • yok şu ana kadar sürtünürken tuttuk ona zarar vermem o şekilde kendimi kontrol edebiliyorum sadece baş kısmı girse dudakları aralanıcak az bunu mrk ettim bozulurmu bozulmazmı die

• trex haklı:D

• kutladım trex :)

• ne kadar kontrol insanı olsan da böyle bir şey için kontrolsuzluk çok mümkün. tam senin verdiğin örneği yapan bir çift tanıyorum. bir oldu- iki oldu. üçüncü de bozulduğunu söylemişti. yaşanmış bir örnek. ayrıca o kadarcığın ne sana ne ona faydası olacak. madem korkularınız var, teşebbüs etmeye değmez o zaman.

1|0
    0|0
  • bi başlarsa devamı gelir dolayısıyla bozulur

0|1
    0|0
  • başına bağlı :)

0|2
    0|0
  • sürtünürken alev almayında :)

bozulur bu arada

0|0
    0|0
    • belkide kızlık zarının son kullanma tarihi geçmiştir de öylece bozulmuştur :D

• Kızlık zarı girişten yaklaşık 1.5 cm içeride

Bozulabilir.

0|1
    0|0
  • yani bunan adı aşk sevgimi şimdi?

1|3
    2|1
  • pas kismini girecen sonra kiz sok derse

e sende erkeksin matik gider o anda olanda olur bence elel tutusun yeter

2|0
    0|0
  • boşver ya yazık günah

0|1
    0|0
  • web sitelerinde bozulur diye yazılar gördüm çok az bile girmesi yeterliymiş ama gerçek hayatta baktığımızda bozmak çok zor :S

1|0
    0|0
  • yes

0|0
    0|0
  • Evet. Garanti :)

0|0
    0|0
  • başka işiniz yok mu sizin ya

0|0
    0|1
  • kız arkadaşın istemiyorsa eğer aman diyim denemeyin bile nişanlıyken azcık demiştik olan oldu :S ama evlendik :)

1|1
    0|0
  • saçma bir şey olur, ne gerek var ki? ya tamamen ilişkiye girin, ya da sürtünmeye devam.. öyle azıcık girince zevk almaz ki yine de :s

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• bozulmaz! istersen kolunu sok yine bozulmaz! kendini neye inandırmak ve burdan ne duymak istiyorsan ona göre davran! hep bir adım sonrasını ister insanoğlu.. başı yetmez yarısını o da yetmez hepsini o da yetmez bacagını sokarsın zaten... yani işin sonunda hedef belli.. burdan ne duymak istiyorsan ona göre davran bence...

2|0
    0|0
  • bence yapmayın. başı girerse otomatikten tamamı girer. kontrol edemessiniz. evlenmeden yapmayın. çooook günah. dayanamıyo olabilirsiniz ama sabırrr...

4|0
    0|0
  • kafanı kapıdan soktuğunda sana surat asan yoksa içeri çekinmeden girersin normal hayatta, hele ki biri sana içerden GEL GEL yaparsa kapıda durur musun :) o iş de öyle bir şey... aman haa

4|0
    0|0
  • sen alta yat haci. penisi de gobegine yatir. senin hatunda ustune otursun ray gibi gitsin gelsin. daha az zararsiz. banyoda denerseniz daha bi hos olur :D ama aniden kayarsa

1|0
    0|0
  • bozulur hiç deneme

0|0
    0|0
  • arkadaşım başı girse ne olacak onu anlamadım rahat bırak kasmayın kendinizi ya tam olsun olcaksa yada hiç kalkışmayın böyle atraksiyonlara takılın bildiğiniz biçimde

0|0
    0|0
  • ya hep ya hiç ne anlıyorsunuz böyle saçma şeylerden anlamıyorum.

ya erkek olursun yada bayan ortada kalanları görüyoruz ...

1|0
    1|0
  • Kendine bu kadar güveniyormusun? yani 1,5-2 cm den fazla sokmam diyorsun öylemi? ha ha ha :) gülelim bari.. yaw sal yılanı gitsin.

1|0
    0|0
  • neden durmayı beceremiyoruz

0|0
    0|0
  • süper bir soru yani yine ergenler uçmuşş :))

1|0
    0|0
  • Bence deneme sonra dayanamaz girersin al başına belayı

1|0
    0|0
  • başım göğe ericek derken .başın belaye girebilir .

0|0
    0|0
  • kızlık zarı 1-1,5 cm içededir.basını kac cm girdirecegine bağlı :)

0|0
    0|0
  • yaşın kaç senin?

0|0
    0|0
Yükleniyor...