Kızlık zarının şekli değişme gösterir mi?

Arkadaşlar lütfen soruma bilgili kişiler cevap versin ;

Kız arkadaşım kızlık zarını bugün kontrol ettiğinde önceki gibi gözükmediğini söyledi , kızlık zarı resimlerine felan baktık , hala kızlık zarı tabakası var fakat eskisi gibi gözükmemesi bişi endişelendirdi .

Cinsel bir yakınlaşma olmadı ama mastürbasyon yüzünden bozulma ihtimali olabilir . Sorum şu kızlık zarı görüntüsünde değişiklik olabilir mi ? Neden eskisi gibi gözükmüyor ?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Kendisinin ya da senin görmen mümkün değil . Forseps ile açılarak bakılabilir. O resimlerde de bilesiniz ki ustaca photoshoplar kullanılıyor.

1|0
    0|0
    • %100 emin misiniz gözükmedigine ?

• Biz en azından bu şekilde dersini ve pratiğini gördük. Öyle iki yana açınca görülmüyor , daha önceki deri kıvrımları aldatıcı olur

Kızlar Ne Diyor 3

• parmak falan soktun mu

0|1
    1|0
  • Kız arkadaşın kendi kızlık zarını nasıl görüyor çok ama çok merak ettim.

1|0
    0|0
    • dudakları iki yanaa açınca gözükür googleden araştırabilirsin

• Belki guveniyordur sana ve gercekten zevk aldigi icin kabarmistir klitoris .Baska aciklamasi yok

0|0
    1|0
    • bana güvenmesiyle ne alakası var konunun anlamadım . zevk aldıgı için kabarmıştır klitoris ? yorumunuzdan bişi anlamadım

• sonradan degisti goruntusu diyorsun ya o yuzden dedim.Guveniyordur ve zevk aliyordur tamamen birakmstir kendini..

Erkekler Ne Diyor 4

• Kızlık zarı zedelenmiş yani kısmen yırtılmış olabilir. Bu durum kızlık zarının önceki halinden farklı bir hal almasına neden olabilir. Yalnız kimse kendi kendine kızlık zarını kolay kolay göremez. Açı müsait değildir çünkü buna. Bana ulaşırsan mesaj ile bir jinekologun mail adresini verebilirim size.

0|0
    0|0
  • ben dışardan bakılınca görünmediğini biliyorum o deri parçasının. vajinanın girişini görüyosunuzdur. gördüğünüz şey zar değildir

1|0
    0|0
    • e gözükmüyosa bozulmuş olsa delik olur delik gözükür ?

• Kızlık zarı resimleri mi? Vesikalık mıydı neydi? Bi açıklık getir de ona göre sağlıklı yorum yapalım...

0|0
    0|0
  • zar zedelenmiştir bence ve ondan görüntüsü değişmiştir.Çok daha dikkatli olmalısınız

2|1
    1|0
Yükleniyor...