Bıktım bu durumdan ne yapmalıyım?

ilk sevgilimin cinsel ilişkisi olmuştu geçmişte 2 kişiyle ama defalarca olmuştu, bana anlatmıstı...onla bitti birlikteliğim..kısa bir süre önce de birisiyle yakınlık kurdum duygusal anlamda.. 20-25 kişiyle yattım hem anal hem oralda yaptık falan dedi.. deliye döndüm hoslandıgım erkeğe baska bedenler eller değdi düşündükçe mahvoluyorum sinir oluyorum erkeklere uckurunuzu tutmakta bu kadar mı acizsiniz? siz erkeklerede kızlarda kızlık zarı oldugu gibi bir bakirlik zarı gerekiyodu yapmamanız için yani? anlasılma derdi kaybetme vs derdi yok diye yatan yatana bu ne rahatlıktır anlamadım... neyse kısaca bu durumdan rahatsızlık duydum çok ta kıskanc biriyim ama istiyorumda napmalıyım?

0|0
3|24

En İyi Erkek Görüşü

• yanlış kişlerde arıyosun karizmatik sex kızların hayran olduğu tiplerde bulamsın arayış yönünü başka alanlara cevirmelisin tek cümle allah korkusu olan kişileri bul belki yazdıklarım hoşuna gitmeyecek ama allahtan korktuğunu nerden anlıyacağım dersen kişi allahtan korksada namaz ona zor gelir eğer namaz kıyorsa korsu seviyesi yüksek demek bunudanda şunu anlama her namaz kılan da allahtan korkuyor dek değil riya ve gösterişçileri unutma açık çası bu bakirleri barlarda bulamssın bulabilceğin yerler sınırlı zaten çekingen ve sıkılgan tavıları vardır o yüzden onları farketmek havali birini arayan için zordur

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Kızlar tarlada mısır gibi mi yetişiyor da bu havada karada bu yasta 20 25 kisiye iş yapmış oluyor :) Maalesef bazı erkeklerde boyle abartma huyu var , belki sevinirsin ama gercekte 1 kisi bile olmamıstır. Kızlar yol kenarında bacaklarını acıp bir bunu mu bekliyor anlasılır sey değil .

Seninki hızlı joe değil ama hızlı bir cinsel yalancı orası kesin . Senin asıl bu yönden cocugun karakterinin nereye gittiğini dusunmen gerek . Bu daha ciddi bir sorun aslında

1|0
    0|0
  • Kafanı değiştirmeden rahat edemezsin. Ne yapacaksın sevgilinin seks sayısını? Bu kadar kafaya takıyorsan şanslısın yine de, hala sayısını tutabilen adamları bulmuşsun. O kadar kıskançsan şart koşacaksın bakir erkeği, diğerlerine yaklaşmayacaksın. Bir de sen adamlar tecrübeli oldukları için onlardan hoşlanmışsındır :) hepsi bir arada olmuyor hayatta. Ya istemeyeceksin ya da takmayacaksın.

0|0
    0|0
  • İyi akşamlarr..Ben de aynı durumu yaşadım.Hoşlandığım kız ile 5 ay boyunca konuşmuştuk.Biraz da seviyor gibiydim işte...Bana senden artık saklayamam ben birisiyle daha önceden beraber oldum demişti..İçim içimi yemişti ben gözlerine kıyamazken ona başkası kıymıştı mahfolmuş gibiydim...Anlayabiliyorum seni.Ama zamanla alışmıştım...ve ben o kız ile yatmadım.İnadına birlikte olmadım.Çünkü gururuma yediremedim.Tamam benim de çok birlikteliğim oldu ama karşı tarafa değer verilince ve yaptıklarını öğrenince de bir kötü oluyorsun.Zorrrr...

0|0
    0|0
  • benim zarım olsa, orda zar olduğuna aklım erdiğ gün patlatırım. beden kişiye aittir. kullanım hakkı tamamen bireyin kendisindedir. nasıl ve ne şekilde kullanacağına sadece ve sadece birey karar verir. beden kullanıldıkça tükenmez. kimse kimsenin kırmızı kurdeleli hediye paketi değildir. bunlar sana uymuyosa ayrılırsın. ama bana sorarsan gerekmez. senden önceydi. bir çok kişiye göre de erkek arkadaşının yaptıkları hata değildir. sen yapmış olsan da bana göre hata değildir. tecrübedir, eğlencedir vs. yani uymuyosa ayrıl, uyuyosa kurcalama

0|0
    0|0
  • kızlar kendine daha hakim olabiliyor bu durumda ama erkekte öyle değil, b, süre mast yapmasak gece yatağa tecavüz ederiz uyurken. bu durum çok zor dayanılır sizinki gibi değil.

0|0
    0|0
  • sen şansızsın bayan kendisini tutan erkeklerde var etrafta saf temiz tabi onlarda böyle bayanları arıyor ama nerdeeee temiz bayan şimdi bu devirde birde utanmadan söylüyor dime gururla vvayyy anasını yaa

0|0
    0|0
  • geçmiş geçmişte kalır. Önüne bak. Yalan söyleseydi daha mı iyi olurdu en azından gerçekleri söylemiş. Uçkurla alakası yok. Hava gibi su gibi ihtiyaç bence.

0|0
    0|0
  • Senle bir ömür değil 2 dk bile yalnız kalınmaz kusura bamya

1|0
    1|0
  • şimdi ben bakirim hiç yapmadım desem kimse inanmaz

0|0
    0|0
  • erkekleri tanimaya başladın :D

1|0
    0|0
  • heee sorun bu ise sex ten önce duşa sok diğerlerinin kiri gitsin üstünden xD sen bence dürüstlüklerini kabullen yalan söylemeleri daha kötü olurdu illa bakire istiyorsan bir kiliseye git oradaki papazdan rica et seni belki becerir :)

0|0
    0|0
  • Senide kullanacak anlasilan

1|0
    0|0
  • gülü seven dikenine katlanmak zorundadır...

0|0
    0|0
  • kıskanmakta haklısn sende senn gb birini bul

0|0
    0|0
    • ama onu istiyorum ondan hoslanıyom

• uçaktaki koltuğum hem cam kenarı hem de koridorda olsun demek gibi birşey bu..

0|0
    0|0
  • Dert etme ama sex i seven biriyse gözünü kapatman zor biraz

0|0
    0|0
  • mantığın ne diyosa onu yap i,yi düşün tabiki bakir erkete bulabilirsin bunu da düşün

0|0
    0|0
  • hacı git sende başkası ile yat ödeşin sen mantıga gore cıkan sonuç bu

0|0
    0|0
    • senin gibilerin mantıgı anca öyle çalışır.. o kadarbasit düşünsem bundan yakınmazdım dediğinide yapardım zaten

• ee o zman neyın kafasını yaşıyosun sen yok ellenmemıs olsun böyle olsun sevme o zman kezban

• bakir erkek istedik kezban olduk.. aklınıza tükürim sizin

• haklısın, bende senin yerinde olsam aynı şeyleri düşünürdüm, günümüzde o kadar sıradanlaştı ki cinsellik, artık yeme içme gibi temel ihtiyaç haline geldi ve sonuç olarak ta bu durumlara düşürüyor bizleri..

0|1
    0|0
  • Bunu seni kandirmak için yapmiş, okadar olmamiş, bunları genelde bakire kızlara söylerler, düşme tuzağına

0|0
    0|0
    • niye sebep ne böyle bir yalanı atmak istemiş olmasndaki sebep mesela?

• ya konu bu değil ki.. ben cinsel birliktelik düşünmüyorum zaten.sordugum onun yasadığı cinsel ilişkiler işte yanlış anlamayın

• Anladım, anlattıklarının çoğunu yaşamamiştır, psikolojin ile oynuyor, yakında imalarda bulunmaya başlayacak göreceksin, o yüzden de seni uyarma ihtiyacı duydum

• istesen bulursun ancak yöntemin yanlış heralde

seni bulan tiplere nasıl gönlünü veriyosun.

yada bekirleri niye göremiyosun bence bu soruyu kendine sor.

0|0
    0|0
  • hemcinslernle yapıyoz bunu canım.Tksuçlu biz değiliz

0|0
    0|0
  • çok çok sevgili olmazsın evlenince boş durmaz böleyse kendinize yediriyorsanız devam.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Soyledikleri gercek seyler olmaya bir bir filmde erkeklerin yattigi kizlarinin sayisini uce bolersen veya sifirla carparsan dogru sonucu anlarsin diye birsey vardi hem abartma ve.artistlik yasinda bu cocuk ama eger yaptiysa kotuymus bazen bende onlarada lazim o seyden diyorum :D

0|2
    0|0
    • yası 21..aslında çocuksu davranısları yok denecek kadar az tripli değil nn bileyim olgun bir erkek gibi ama bilmyorm işte S:S:S:S

• sanki sallamış ya :)

0|0
    0|0
  • bende senin durumundaydim hala da yasiyorum zamanla alisirsin hic merak etme sama uzucu bir tarafi var. opisme veya sevisme sahnesi izlediginde aklina direk sevgilin gelir ve baska kadinlarla birlikte yapiyor olarak hayal.edersin nedense kendini koymazsin:///

1|0
    0|0
    • aynn ya ıgrenc bir durum arkadaşım bu :( anlatılmaz dusunmeden eedemiyorm ki

• eski sevgilimde yasamıstım 1 yıl kabullenmesi zor oldu simdide bu işte 3 ay falan

• aynen zor bir durum ama iliskiniz ilerlerse baska sorunlar cikarsa takmazsin.

Yükleniyor...