Kizligim dikilse nasıl olur?

Şimdi arkadaşlar benimki cinsel ilişkiye girmeden bozuldu neden diceksiniz benim bir ara şeyim çok yanıyordu enfeksiyon kapmisim :( :(
İdariim sarışın bir kikızın saçı kadar sarıydi o sıralar sürekli su tutuyodum seyime sonra gaz çıkışı yaptı kendi kendine ordan gaz çıkıyo bu yüzden eskiden yokdu :( bide arkadaşlar wcden çıkınca Herkes pe çeteye siliyo ben yıkıyor oraya şu tutarken delikgede şu geliyordu internette okudum oraya şu tutmak zararliymis :( zarı Bozuyomus :(
Şimdi başıma böyle sağlık olayları geldi oyüzden diktirsem günaha girmem dimi sonucda cinsel ilişki yok :(
Allah belami versin bu anlattiklarim gerçek arkadaşlaarkadaşlar ben ihanet etmemiş olurum dimi :( diktirisem sonucda cinsel ilişkiye girmedim

Güncellemeler:
3ay Kızlar benim tarafimi tutuyosybuz teşekkür ederim çünkü kızlık bitek cinsel ilişkiyle bozulmuyor bitane arkadasim cimlastik yaparken bozdu bitanesi ata binerken
3ay Yatmamis olsam bile diktircem çünkü Türk erkeği derki

Türk : Vay kasar vay elin altında inledin şimdi bana geliyorsun defol babanın evine

İngiliz fransız : Aşkım hiç önemli değil o zaten bebekken seni korumak içindi ben seni seviyorum

0|1
7|23

En İyi Erkek Görüşü

• Türk : Vay kasar vay elin altında inledin şimdi bana geliyorsun defol babanın evine tamda bunu diyecektim bak sorun olmaz ama kanıtlayabilmen gerekir inanmaz bizim erkekler kendileri aşırı temizler ya temiz kız isterler. Bu arada geçmiş olsun yaptır bence ileri de sorun yaşama eşinle

1|0
    0|0
    • 3ay

Ama çok yanıyordu bende sıcak su iyi geliyor diye deliğe tutuyodum nerden bilgiyim böyle olacağıni

• 3ay

karar senin ama 10000 çok yaa

• 3ay

Sorana hic ugrasma. evlenmene uc. gun kala diktir eriyor cunku

En İyi Kız Görüşü

• Hastaneye git bunu bir rapor şeklinde alabiliyorsan al. Evleneceğin zaman o kişiye raporu göster. Şahsen ben erkek olsam at yalanı zzkeyim inananı derim. O derece saçma ve mantıksız çünkü. Kanıt şart.

0|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• kanka buna bu devirde hicbir erkek inanmaz. ya exper kasmak için bunu yazdın, ya da hiçbirşey bilmiyorsun. ben yine çok iyi niyetli olduğum için şunu diyeceğim.
    diktirmek istiyorsan gerdekten bir gün önce diktirme gerek öyle çok önceden bu olmaz
    ya regl dönemine denk getireceksin bunu kan gelsin
    ya da git rapor al bu senin tapun olsun 😁😁

0|1
    0|0
  • Bozulduğunu nerden anladın?

0|0
    0|0
  • Senin tercihin senin kararın. Diktir çok istiyorsan, kime ne? Hele ülkemizde bekaret hala bu kadar tabuyken?

0|0
    0|0
  • aşkm arkadaşlarla bahçede şakalaşıyoduk. bir arkadaş bana küçük bir sopa fırlattı, sen sopa yerden sek amıma gir... :(

0|1
    0|0
  • Kumaş mı lan bu? İstemezse de istemesin.

0|0
    0|0
  • Kötü

0|0
    0|0
  • Yalan gordum su degdi bozulduyu ipk defa duyuyorum 😂

0|0
    0|0
  • At yalanı... İnananı

0|0
    0|0
  • Kızlığının bozulduğundan emin misin. Bozulduysa diktir. 1 şey olmaz.

0|0
    0|0
  • böyle hymen yırtılmaz avutma kendini anatomi okudm yutmadım hikayeni

0|0
    0|0
  • cimanstik yaparken ve ata binerken mi hjfdgjfgdjfgdhjfgdfdj

0|0
    0|0
  • oha yalana bak

0|0
    0|0
  • bozulduğunu nerden biliyosun hem bozulsa bile diktirme çok saçma

0|0
    0|0
  • diktirme bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Şu bozmaz arkadaşım bende k. doğumda çalisiyorum

0|0
    0|0
    • 3ay

Tazlik şu başlığı tutmusdum ah salak kafam ah :(

• Diktirmene gerek yok bence sana inanan bile inansin

0|0
    0|0
  • vay sen olaya bak benim eski kiz arkadssininda sen simsek grl kizin ami. na cak kizlik bozulsun 😁😀😂😃😅😆

0|0
    0|0
  • Kardeşim diktir Allah biliyor seni... üzülmeyin... eger anlattıklarınız doğru ise üzülmeyin Allah biliyor...

0|0
    0|0
    • 3ay

Ama kimse inanmaz :(

• 3ay

Kardeşim inanır ya.. Olmadı doktora götürülür doktor zaten cinsellik yaşadın mı yaşamsdınmı diye bilir... Kim inanmaz sa.. İnan masın ben inanıyorum... sans

• ben onu yerim yaa

0|0
    0|0
  • bir sakin olsana. su tutmayla zarmi yirtilirmbence hicbisy yk

0|0
    0|0
  • Bozulduğunu nereden biliyorsun kardeşim? Belki bozulmamıştır bir bayan doktora görün eğer bozulmuşsa diktire bilirsin sen ihanet etmedin ileride ki eşin kimse ile birlikte olmamışsın.

0|0
    0|0
    • 3ay

Am-k sana inanmıştım güncellemeyi okuyana dek. : ) Senin durumunda bu işte bahaneler bahaneler. : )

http://i.hizliresim.com/EJ7mvq.jpg

• 3ay

Ben doğru söylüyorum ama diktirmezsem olacaginida söylüyorum biriyle yatiysam allahcanimi alsin

• 3ay

Su sen gel benim vajişime gir. : ) : ) : )

• he he bizde inandık bir arkadaşta balkonda güneşleniyordu sonra bir gök gürültüsü bir şimşek, şimşek sen gel kızın şeyi çak olacak gibi değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Hayır alakası yok diktirme boş yere hemde diktirmek bişey yapmak anlamına gelir karisma sen yıkamaya devam et

0|0
    0|0
    • 3ay

AMA DOĞRU SÖYLUYORUM GERÇEKTEN BÖYLE OLDU

• 3ay

Ama olsada olmasada diktircem okadar çok onemliki bu zar keşke ingiliz olsaydım diyorum insanların cahilligini görünce

• 3ay

Kontrol ettirmeden kendince böyle şeyler düşünme canım

• Vicdan yaptım benim dikesim geldi Şu an

2|0
    0|0
  • ay kuzum ya üzüldüm

0|1
    0|0
    • 3ay

Ama isteyerek olmadı keşke acidan yansaydi canımın acısı gecsin diye sıcak su tutmasaydim oraya :(

• 3ay

BidBide ben wcden sonra su tutuyodum temiz olsun diye arkama bütün kızlar peçete ole siliyo keşke bende öyle yapsaydim :(

• 3ay

nasıl ya bak orayı analamadm mesaja gelsene bişey dicem

• Oha saçmalama istersen bozulmamştr

0|0
    0|0
  • Ya sabır

0|0
    0|0
  • Dediğin doğruysa bunları evleneceğin kişiye anlat ne gerek var uğraşmaya. Eğer inanmazsa sana inanmıyo demektir inanmıyosa da zaten öyle biriye evlenmene gerek yok sana güveni yoksa

1|0
    0|0
    • 3ay

Kimse inanmainanmaz ben diktiriyim en iyisi

• 3ay

Ama Türk aileleri öyle değil

• 3ay

Ya bana mı anlatıyosun sanki benim ailem akrabalarım ingiliz asilzadesi. Biliyoruz heralde ama sen bunu kocana anlatacaksın ailesine ne senin zarından. Ne diyecek koccan annesine benimki su tutarken bekaret bozmuş mu diyecek.

Yükleniyor...