Nasıl bir konuşma tarzı bu?

Merhaba arkadaşlar öncelikle benim sorum şu bana çok saçma geliyor böyle bir durumlar hatta o kişinin gay olduğunun kanaatindeyim.. Bir erkeğin bir erkeğe canım, cicim konuşması nedir ya bu zamana kadar en sinir olduğum şey bugün bir arkadaş resmen benimle canımlı, cicimli konuşunca tekme tokat dalasım geldi sizce bu adam gay mıdır nedir..?

• Gay
    56% (5)0% (0)36% (5)Oy Ver
  • Straight
    44% (4)100% (5)64% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|5

En İyi Kız Görüşü

• Var cevremde kullanan erkekler. Gay olmadiklarindanda suphem yok yakinim insanlar. Bazen dalga gecmek girgir maksadinda kullanirlar. Bazen karsisindakini kucumsemek maksadinda. Ozellikle is geregi kendini ezdirmemek karsisindakine surekli goz dagi vermek zorunda olan is ortamlarj oluyor ordaki erkekler birbirini kucumser tavirlarla kullanirken bu kelimeleri agizlari alisiyor birbirleriyle normal muhabbetlerinde kullanmaya basliyorlar. Gay oldugu hareketlerinden ya da ses tonundan anlasilir. Ama kil olman normal ben erkek olsam bende kil olabilirdim sanirim su an normal geliyor :)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• b nin tercümesi ne ?

0|1
    0|0
  • Bende dudağına dokunup seksi olmaya çalışan erkekleri öyle görüyorum mesela.

0|1
    0|1
  • offf türk erkekleri erkeklikten çok bahseder ama araştırmalara göre en çok elele kol kola gezende türk erkekleriymiş ki hakketen çevreme bir baktım gerçektende öyle o günden beri bana herkes gay görünüyor zaten adamlara sölesen böle böle diye senin için fesat derler :)

0|1
    0|0
  • HAha olabilir. Kızlar konusunca hiç tuhafıma gitmezz cünkü hani kız sonuctaa sever öyle seylerii fakat erkek erkege dediğinde tuhaf :D Benim kuzenimede arkadasları askım bebegim diyorlardı süphelenmiştim :D

0|1
    0|0
  • Gay olabilirmiki.

0|1
    0|0
  • ters köşe mi yapıyorsun nedir

0|1
    0|0
  • Straight boşver

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olmayabilir. bu durum eşitsizlikten kaynaklanıyo.kızlar aşkım canım cicim falan diyolar birbirlerine el ele tutuşup yanaktan öpüşüp dolaşıyolar falan. buna kimse bişe demiyo erkeklere neden böyle muamele ediliyo anlamış değilim. eğer adalet sağlancaksa ya kızlar aşkım falan demicekler birbirlerine erkekler gibi mesafe konulcak ya da erkekler de kızların davranışlarını birbirlerine yapabilecekler. ancak kadınsı kadınsıo değil yani yine de erkek gibi olmalılar. cıvık kadınsı erkek zaten toplumca dışlanır.

0|1
    0|0
  • So gay<3

Lan öyle deme , çok karı/kız çevreleri var, yapış , dal..

ekmek cıkar.

0|1
    0|0
    • Hahahaha :D Doğru diyorsun bazı kadınlar o tür erkeklerden hoşlanıyor :)

• kavga sebebi. bu ne lan böyle. iki dakika delikanlı olun uleeen!

0|1
    0|0
  • bencede gay oluyor

0|1
    0|0
  • tam sopalık :d

0|1
    0|0
    • Aynen hocam tam bir sopalık elimde kalmadığına dua etsin.. Olay yerinden nasıl uzaklaştığımı bile hatırlamıyorum o şok ile :D

Yükleniyor...