Gay kadınlar kendilerini iyi ifade edebiliyorlar mı?

toplumda büyük bir sorun bu arkadaşlar. lütfen duyarlı olup, sorunların çözümüne odaklanalım. gay kadın neden istediklerini yaşayamaz bu toplumda? neden?

0|0
7|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kezban olacağım diye orasını burasını geren insanlara deklare ediyorum ki bu şekilde bir gerdirme sıkılaştırma yöntemi tıp tarihinde yoktur.

Bu arada en tiksindiğim tipler itici şekilde bir kalıba girmeye çalışan tiplerdir.

Sende o işte baya bir iyisin ama çok basitsin.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kadın gaylerin yeni sesi :DDDDDDD

0|0
    0|0
  • Gay genel olarak erkek eşcinseller için kullanılsa da kadın eşcinseller için de kullanılmaktadır.

Bana kalırsa kendini ifade edememek eşcinseller için genel bir sorun. Hatta erkek gayler bu konuda daha sıkıntılı.

0|0
    0|0
  • neden mi çok basit,bizim kültürümüzde böyle çarpık ilişkilere henüz yer yok,fakat doğal bir ihtiyaç aslında...

0|0
    0|0
  • ben erkek lezbiyenim.rahat değiliz :(

link

0|0
    0|0
  • Gay kadın mı olur? lezbiyen olur o gay erkek görünümlü kadın hislere sahip olan i*nelere denir.

0|0
    0|0
  • yanlıs kategorı

0|0
    0|0
  • gay kadın nedir biraz açar mısın

0|0
    0|0
    • İngilizcede gay hem eşcinsel erkek hemde eşcinsel kadınlar için kullanılır. Bizim dilimizde sadece eşcinsel erkekler için kullanılır. Lezbiyen demek istiyor yani.

• bence ediyor. ama gay kadın nedir ?

0|0
    0|0
  • Gay kadın derken lezbiyenliğimi tarif ettin acaba _?

0|0
    0|0
    • İngilizcede gay hem eşcinsel erkek hemde eşcinsel kadınlar için kullanılır. Bizim dilimizde sadece eşcinsel erkekler için kullanılır. Lezbiyen demek istiyor yani.

• öyle bir şey olsa yaşardı belki de kim bilir.

0|0
    0|0
  • gay kadın ne yenı bı tür mü (:

0|0
    0|0

• bide açıklama yapmıssın yok artık

• "Gay Kadın" mı?

0|0
    0|0
  • gay kadın derken?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Gay kadın nedir allasen.

Her sorun ya gayli ya lezli.

0|0
    0|0

• Bana kalırsa herkesten daha rahatlar aynı evde de rahaaaat rahat yaşanır beraber takılırlar kimsenin akına gelmez

0|0
    0|0
    • Peki bir kız/erkek çift gibi el ele, dudak dudağa gezebilirler mi? Orası sorun.

• Ben bir çok konuda açık görüşlü olmama rağmen kadın-erkek çiftlerin de dudak dudağa dolaşmasını sevmiyorum. Erkekler değil ama kadınlar el ele dolaşıyor görüyorum butch ve femme gibi bir rol dağılımları yoksa kimsenin de gözüne batmıyorlar

• Gay kadın yeni mi çıktı?

0|0
    0|0

• kezbaninbiri işte

0|0
    0|0
  • öldürürler valla trde

0|0
    0|0
  • Gay kadinlar ?

0|0
    0|0
  • Gay kadın ne kızzzzzzzz

0|0
    0|0

Yükleniyor...