Küçük göğüs seven erkekler var mı gerçekten?

Orta veya orantılı demiyorum küçük göğüs diyorum gerçekten seven erkekler var mı? Çünkü ben estetik için para biriktiriyorum, eğer sevenler varsa ileride evlenince eşime sorarım yaptırıyım mı yaptırmıyım mı diye. Gerçi ben kendimi iyi hissetmek içinde yaptırmak istiyorum ama doğumdan sonra büyüyor diyorlar, büyük göğüsü zaten hiç sevmiyorum bana vücudumla orantılı olsun yeter.

Böyle erkekelr var mı gerçekten?

• Evet var burdakilr troll değil
    60%(33)66%(97)Oy Ver70%(64)
  • Yok
    40%(22)34%(50)Oy Ver30%(28)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bayılırım büyük göğüs asla sevmem küçük olmalı yalarken ağzıma sığmali hatta minicik olmalı beni çok fazla tahrik eder azdirir bu arada sorunu beğeniyorum görüşmek istersen mesaj at

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Abartma bence. Büyük gögüsü çogu erkek sevmez. Çok küçük değilse iş görür

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 44

• Her zaman yazdığımı yine yazacağım;
    Eğer ki süt kanallarında sorun yoksa bebeğin büyük-küçük-sarkık-dik demeden beslenmesine bakar ve çok da memnun kalır.
    İllaki erkek için büyüteceğim eşim küçük diyor beğenmiyor diyorsan erkeğini değiştir derim. Eşini fiziğine göre kategorize eden ve diğer insanlarla kıyaslayan eş eş değildir

1|0
    0|0
    • Senin için peki hangisi öncelikli

• Ben evli bir insanım. Şimdi kalkıp şöyle severim böyle severim demem yakışık bir görüntü sergilemez. Eşimi vücudu için tercih etmedim, O'na et parçası olarak bakmadım. Sana böyle bakacak bir insanı da direk elemeni tavsiye ederim

• Peki bir soru daha sorucam Drejevic sen misin :D?

• Slikona gerek yok bence. Doğal hali daha iyi.

1|0
    0|0
  • Erkeklerin büyük bir bölümü büyük göğüs tercih eder. Küçük bir kısmı küçük göğüse ilgi duyar o da daha doğal göründüğünden.

1|0
    0|0
  • Göğsün büyüklüğünden ziyade, kalbin büyüklüğüne önem veriyorum. Göğüs büyük, küçük fark etmez, kalbi sevsin yeter.

0|0
    0|0
  • evet, mesala ben.

1|0
    0|0
  • Evet vardır

1|0
    0|0
  • yumurta kadar olsa bile avuç doldurur dsfadsfdsa

1|0
    0|0
  • Erkeklerin geneli için farketmiyor fakat millet sanırsınki akşama kadar koca koca göğüslü kızlarla gününü gün ediyor kız beğenmiyorlar :D (sözde)

1|0
    0|0
  • Vardir elbet

1|0
    0|0
  • Kafana bu kadar takma inanki doğal halin daha güzeldir. Bozma vucudunu seni kabul edecek olan böyle kabul etsin...

1|0
    0|0
  • evet 75-80 benim favorimdir sert ve dik olursa

1|0
    0|0
    • Onlar sırt genişligi meme büyüklüğü nü cup belirler.

• tamam işte sırt genişliğinden sonra cupı ekleyince bu büyüklükte olsun diyorum

• Ben seviyorum

1|0
    0|0
  • Var tabii ve doğumdan sonra en az üç katı olacaktır para vermene gerek yok hani her küçük meme muhabetinde ellettir büyür falan diyorlar ya bu da çok doğru yani evlenince emin ol bedavaya hallolmus olacak bu sorunun

1|0
    0|0
  • evet severim, heycanlandırıyorda

1|0
    0|0
  • Evet var

1|0
    0|0
  • Küçük ve orta severim. Büyük olanları sevmem. Çok büyük olucağina olmasın daha iyi.

1|0
    0|0
  • evet varrr

1|0
    0|0
  • Göğsün boyu neye yarar ki

1|0
    0|0
  • Ben sewiyorum

1|0
    0|0
  • Silikonlu meme mi, küçük meme mi dersen tercihim kesinlikle küçük memeden yana.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    24

Kızlar Ne Diyor 3

• Kendin icin soeun degil erkekler icin yaptiracaksan bosver gitsin kendin de rahatsızsan yaptır daha küçük silikon taktirabilirsin zaten normalin cok buyuk degilse kalkipta hava yastigi kadar takmiyolar vucudunun kaldirabilecegi bir buyukluk var zaten daha buyugunu istesen de takmazlar

0|1
    1|0
  • Yasasin buyuk gogus

0|0
    0|0
  • varsa bence bilinçaltında eşcinsel eğilimlidir.

0|0
    0|0
    • niye senin göğüslerin büyük diyemi

• Bilmem farkında mısın ama benim sorum :/

• Hadi byü sarkık ✋

Yükleniyor...