Merabalar iyi geceler, lütfen sadece düzgünce okuyup yorum yapacaklar gelebilir mi yardıma ihtiyacım var?

erkek arkadasımla 23 temmuzda ilişkiye girerken kondom patladı ve boşalmıştı o. hemen cıkıp ertesi gün hapı aldık.1 saat bile gecmedi yani. normalde 26-27si gibi regl olmam gerekiyodu. Hala tık yok.3 gun once test yaptım negatif bugun yaptım negatif. sizce herhangi bir risk var mıdır hala?4 gündür de tarlusal kullanıyorum söktürücü diye verdi eczacı kadın ama :(?

0|0
114

En İyi Erkek Görüşü

• Panik yok, yüksek ihtimal hamile değilsin. Kullandığın ertesi gün hapı, vücudunun doğrudan hormonal sistemini hedef alıp, suni yoldan regl olmanı tetikleyeceği için, bazen bu tür aksamaların olması normal. Son ilişki üzerinden 2 hf geçmiş bu yüzden testin verdiği sonuç da normal zaten.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Yok bise olmaz zaten hamile. kalmak o kadar spremin içinde milyonda bir yanı çok zor negatif de çıktıysa test boşver gitsin

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 13

• Stres yapmadan adet olmayı bekle.

0|0
    0|0
  • Zatn önlemini almışsın hamilelik riskin çok az.. reglinin gecikmesi ise buna bağlı stressten kaynaklı olabilir... ama illa da çok net emin olmak istiyorum dersen vücudunda bununla ilgili bir sürü sinyal vardır tarif edebilirim..

0|0
    0|0
  • Bence sorun yok gecikmesinin sebebi de psikolojik yani stres

0|0
    0|0
  • Ertesi gün hapları hormonal dengeyi bozuyor arkadaşım. Yani regl dönemine erken veya genellikle daha geç girebiliyorsun. Üstelik diğerlerine nazaran daha şiddetli ağrı hissediyorsun. Anormal bir durum yok, korkma.

0|0
    0|0
  • Keşke hamile kalsan.

0|0
    0|0
  • Allah analı babalı büyütsün

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı alman pek birşey ifade etmiyor spermler yumurtalığında etkileşime girmişde olabilir vajınanın üst yolunda ölmüşde olabilir bir iki haftaya beli olur ama

0|0
    1|0
  • Sorun yok psikolojik tamamen

0|0
    0|0
  • bişey yoktur evham yapma

0|0
    0|0
  • Relax ol sorun yokk

0|0
    0|0
  • tarih çok yakın. adet testlerde yanlış negatif negatif çıkabilir. biraz bekleyip tekrar test et derim

0|0
    0|0
  • Yok yok biraz korkmussunuz ondan gecikme olmustur kan testi imkaniniz varsa yaptırın ama ertesi gün hapı kurtarmıştır bana göre

0|0
    0|0
  • işallah başına bela almazsın :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...