Her korunmasız ilişkiye giren HIV virüsü kapar mı?

Her korunmasız cinsel ilişkiye giren hiv virüsü kapar mı ve bunu nasıl test ettirebiliriz? Kanserden çok aidsten korkuyorum.

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Her korunmasız ilişkiye giren hiv virüsü kapmaz. Virüsün bulaşması için, ilişkide bulunduğun kişinin hiv + olması gerekir. Korunmasız ilişkinin üzerinden 45 gün geçtikten sonra herhangi bir hastanede eliza testi yaptırabilirsin. Sonucu sana hemen söylerler.
    Not: Gizli hiv virüsü taşıyıcılığı Ukrayna, Rusya gibi ülkelerde 18-25 yaş arası genç nüfusta artık neredeyse 1% e dayanmakta, yani 100 gençten 1'i hiv+. Bu nedenle her zaman, tedbirli olmakta korunmakta fayda var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Sende yapma o Zaman hem haram ilerde akılsız basın cezasini sen cekersin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Karşındaki kişide varsa kaparsın dostum. Her hiv aids değildir bu arada.
    Aids hiv in en ilerisi diye biliyorum.
    Şahsen ben 10-15 kere girdim korumasız farklı kişilerle bişiy olmadı. Ama dikkat etmek lazım. Gerçi hepsi yaşıtım okuldan kişilerdi yani her önüne gelenle yatanlardan değildi :D

0|0
    0|0
  • korunmasız ilişkide kapma ihtimali yüksek

0|0
    0|0
    • 3ay

aids 5 yıl 10 sonra belirti verir

• 3ay

prc testi var 10 15 gün sonra çıkar

• 3ay

ben horman kan testi yaptırmıştım başka bir rahatsızlık için bu testte hiv negatif pozitifte belli olur mu?

• karşıdakinde olması lazım ayrıca karşıdakinde varsa bile bunun sana geçme ihtimali az diye biliyorum. araştır netten ama yinede korun bu önemli çnkü geçerse... demi

0|0
    0|0
Yükleniyor...