Sperm sayımı nasıl yapılıyor?

Daha önce yaptıran varsa nasıl bir ortamda, nasıl sperm örneği alındığını söyleyebilir misiniz?

0|0
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Sperm testi tahlilini yaptırmadan önce 3-4 gün cinsel ilişkiden uzak durulması gerekmektedir. Bu 3-4 günlük dönemde hiç bir şekilde boşalma Sperm testi 1yapılmamalıdır. Yapılan perhiz sonrası konusunda uzmanlaşmış androloji laboratuarlarında ayrılan özel sperm verme odalarında mastürbasyon yöntemi ile steril bir kaba boşalma gerçekleştirilerek numune alınır. Penisten çıkan ilk damlalar çok önemlidir ve kesinlikle kabın dışarısına taşırılmamalıdır. Eğer taşırılırsa görevliler bilgilendirilmelidir. Vermiş olduğunuz sperm örneğinde uzman teknikerler spermlerin sayı, şekil, hareket ve akışkanlığı gibi başlıca önemli kriterleri göz önünde alarak sperm incelemesini yapmaktadırlar.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O klinikten kliniğe değişir, iyi bir yerse rahat bir odaya alırlar, eline bir kap verirler bir de p*rno açarlar, o da mastürbasyon yoluyla boşalır. Tabi hiç kayganlaştırmadan yapması lazım. Bu şekilde zorlanırsa eşi de odaya alınarak boşalmasına yardımcı olabilir.

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Hastaneye gidiyor, parasını yatırıyor, sırada bekliyor,. oda boşaltılıyor, odaya giriyor, rahat bir ortam duş alma yeri bile var. Mükemmel bir koltuk var. Karşında televizyon var. İçerdeki hemşilerer adult bir film koyuyorlar mast yapmanda yardımcı olsun diye. Bir kücük kapaklı cama attırıyorsun kapatıyorsun ağzını. Kasa gibi bir yer var duvarda oraya bırakıyorsun çıkıyorsun...
    Amma anlattım haa :)

1|1
    0|0
  • Sperm örneği verecek kişinin, örnek vermeden ortalama 3.5-4 gün önce cinsel perhiz uygulaması gerekiyor. Yani bu zaman zarfında öyle ya da böyle boşalması yasak. Örneğin verileceği gün, işlem yapılacak laboratavuardan örnek kabı alınıp herhangi bir kayganlaştırıcı, krem, tükürük vb madde olmadan boşalması ve örneğin laboranta teslim edilip sonuçların beklenmesi aşamasına geçiliyor.

1|0
    0|0
  • Büyütecle sayıyorlar tek tek.

0|0
    1|0
  • Tek tek sayacak hali yok ya :D

0|0
    1|0
  • soyle dıyım ıdrar verdıgın kap gıbı bırsey var ona spermlerını koyuyosun sonra doktora verıyosun onlarda mıkroskop altında olmeyenlerı sayıyo

1|0
    0|0
  • bir kabın içine erkek krem ya da başka bir sıvı kullanmadan boşalıyor... spermlerin sayısı hareketliliği ve şekli inceleniyor

1|0
    0|0
    • neden sordun bunu kız başına? :)

• Evet.

• zamanında bende oldum o ameliyatı

• Ben yaptırdım bir akrabam o bölümde çalışıyordu ister tek ister çift bir oda var Oray'a girip film izleyip mast yapıyorsun bir kapaklı kutuya sonra onlar laboratuarda inceliyor hemen sonuç veriyorlar

1|0
    0|0
  • Pirinç ayıklar gibi önüne alıyorsun. tek tek sayarak bir tarafa yığıyorsun.

1|0
    1|0
  • Özel bir odaya alıyorlar, sen git takıl burda istediğin kadar diyorlar. Sonra da işlemin sonucunu kavanoza doldur diyorlar.

1|0
    0|0
  • 1graminda olan sayıyla x i carpiyoruz çıkan sonucun 3/4 u sperm sayısını verir

0|0
    1|0
  • Hıc saydırmadım zaten korunmasız ılk bırlemede hamıle bırakıyorum
    Mantıken ıdrar tahlılı gıbıdır hastanede bı kaba bosalırsın labaratvara verırsın

0|0
    1|0
  • Sen kadın değil misin? Ne alaka? 😂😂😂

0|0
    1|0
  • elle sayıyorlar :D ulan hahaha :D

0|0
    1|0
  • Para sayar gibi

0|0
    1|0
  • sayacan mı sankı sana ne :)

0|0
    1|0
  • Yaptırmadim orda calisiyrm

0|0
    1|0
  • El ile yapmadıkları kesin :D

0|0
    1|0
  • labaratuvara gidersin bir kap verirler onun içine boşalırsın sonra spermiogram testi yaparlar ama öncesinde onun perhizi var 3-4 gün ilişkiye girilmeyecek

0|0
    0|0
  • papatya falı gibi tek tek

0|0
    1|0
  • Spermiogram o kanka eline bir ped bardak veriyorlar osbir çekiyorsun basima geldi çok gülünç bir durum :)

1|0
    0|0
  • Hastahaneye git. Sperm testi olmak istediğini söyle. Bir tane eskort kravatından tutup odaya çekiyor sonra kutuya yapıyosun eskorta veriyosun o da doktora veriyor :D

0|0
    1|0
  • Odaya girip mast yapiyorsun bir kap veriyorlar icine bosaliyorsun

1|0
    0|0
  • Bende sperm bankasını merak ediyorum

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...