Okulda dışarda vs çok popülerim yakışıklıyım sevgilim yok ?

Okulda sokakta çok popülerim oturduğum yerde herkes tanır kızlar ölüp biter bana yarı rus kökenli olduğum için sarışın mavi gözlü 1.80 boylarında bir çocuğuyum çevremde erkekten çok kız var hatta erkek arkadaşlarım sınırlıdır genelde beni kıskanır okuldaki erkekler arkamdan gay top diye kızlara karşı beni kışkıştırlar sorun bu değil anlamadığım çevrem kız dolu popülerim yakışıklıyım paramda var kızlar kendileriyle konuşana kadar bana ölüp biterler konuşunca aynı şu muahbet oluyor KIZ:Senin gibi tatlı ve popüler bir çocuk benimle neden konuşuyor anlamadım Ben:Niye ben insan değilmiyim konuşamazmıyım ? Kız:Tamamda amacını anlamadım kesin başka planların var hakkımda okulun en asosyal ezik kızlarıyla bile konuşunca şu muhabet oluyor Ben:Çok tatlısın tanışalım mı Kız:Evet sende tatlısın olur tabiki Ben:Birşeyler içmeye gidelim mi ? Kız:Evet bu ana kadar ölüp biterler bana 2 kahve içsek hemen beni elde etmiş gibi havalara girerler bak bu çocuğuda peşimden koşturuyorum ahahahah diye ya da kime teklif etsem herkes tatlısın popülersin ama çapkınsın(öyle bişey yok ) ya da kaç kıza daha teklif ettin çıkmayı vs derler çok ön yargılılar bu durumdan nasıl kurtulucam asosyal tipi olmayan arkaşlarada diyorum benim gibi çocuklara özenmeyin herşey tip ve popülerlik değil çevrem kız dolu olmayınca yine olmuyor ama.

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• ego yaptığın için kızlara itici geliyor olabilirmisin bakıyolar ne ayaksın sonra seni sadece hava atmak için kullanmaya çalışıyorlardır diye düşünüyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Sırf kendini överek doldurmuşsun, mütevazileşirsen olacagına eminim.

0|0
    0|0
  • Gel ablanin kollarina.

0|0
    0|0
  • nerdesın sen gel yanıma boyle yaparsam ne olim :D sarısın mavi bulmuslar hala bu replikleri yapıyorlar vay arkadaş :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Bende sarışın mavi gözlü 1.80 boyundayım okuldada dışardada popülerim ve sayısız kızla çıktım bence sorun sende cool takıl kızlara yüz verme peşinden koşsunlar belki inanmazsınız ama bugüne kadar hiç bir kıza hoşlandımı söylemedim hep onlar gelip söyledi ya da arkadaşına söyletti.

0|0
    0|0
  • icraat yok demek ki sende

0|0
    0|0
Yükleniyor...