Sigara kullanımı ile cinsel sağlık arasında nasıl bir ilişki var?

Sigara kullanımı ile cinsel sağlık arasında nasıl bir ilişki var? İsteği mi azaltıyor? Neden gençlikte kullanımı artıyor?

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

• sperleri öldürüyor azaltıyor kan akışında etki ettiği için sertleşmede sıkıntı çıkarabiliyor felan filan

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Erkekler için damar sağlığını etkilediğinden zararları var.

1|0
    0|0
  • Sperm kalitesi dışında performensa %60 etkisi var. . Birakanlarin söyledikleri

Sigara içmeyen sağlıklı biri ile sigara içen biri 5 katlı aptmana merdivenle ciksinlar yukarda sigara içen nefes nefese kalirken içmeyen o kadar etkilenmez

1|0
    0|0
  • Erkeklerde cinsel performansı azalttığı doğrudur. Kızlarda etkisini çok da bilemiyorum.

1|0
    0|0
  • Pek etkilemez sanırım

1|0
    0|0
  • erkeklerde ileriki yaşlarda kan akışını yavaşlattığı için ereksiyon sorununa yol açabilmekte.

bunun dışında çiftlerden biri sigara kullanmıyorsa onun için çok kötü bir cinsel deneyim olur.

1|0
    0|0
  • Iktidarsizlik yapabilir.

1|0
    0|0
  • İsteği azaltmıyor. O anlık olan birşey. Mesela olmamam gereken bir yerde erekt oluyorsam yakarım sigaramı ve inmesini beklerim. Ama bu durum yatakta öyle bir isteksizlik yapmıyor.

1|0
    0|0
  • Ne bilek

1|0
    0|0
  • daha geç ereksiyon oluyor. kaldırırken falan :D

1|0
    0|0
  • var hemde fazlasıyla etkiler isteği azaltıyor ereksiyon yapmıyor gençliğin verdiği yoksa 40-50 sinde iş olmaz ilaç kullanıyor çoğu

1|0
    0|0
  • İsteği azaltmyor sperm sayısni etkiliyor

1|0
    0|0
  • Benı pek etkilemedi

Haftanın en az 5 gunu ereksiyon hslde uyanıyorum

1|0
    0|0
  • ben bır zararını görmedım

1|0
    0|0