Cinsel iliski adet dongusunu etkiler mi?

merhaba arkadaslar cinsel iliskiye girmeye basladigimdan beri adet dongumde 3-5 gun gecikmeler yasiyorum. endiselendigim icin her seferinde sokturucu kullaniyorum. bu duzensizlik iliskilerle ilgili midir? korundugum halde her seferinde hamilelik ile ilgili endiseye kapiliyorum

0|0
1|12

En İyi Erkek Görüşü

• Stresten kaynaklı ama artık doğum kontrol hapı kullanmalısın stresten kurtulmak ve düzenli adet olmak için

1|0
    0|0
    • hap kullanmak istemiyorum duzenli kullanim olmazsa hamilelik olasiligi cok daha yuksek oluyor

• Kullanman senin yararın a hem adetin düzene girer hem bir çok faydası var hem de seks esnasında korunduğunu bildiğin için , için de rahat olur...

En İyi Kız Görüşü

• Bilmem belki stres falan

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Etkiler tabi. Hamile olma ihtimalinde var dediğin gibi. Onu tanımla önce hamile değilsen gecikmeler yaşaman çok normal.

1|0
    0|0
    • ozellikle yumurtlama donemlerinde korunuyoruz ve ice bosalma olmuyor. hamilelik olasiligi var fakat cok cok dusuk degil mi?

• fakat cogunlukla yumurtlama doneminde

• Hmm. Korunuyorsunuz. Ama yumurtlama dönemine denk geliyor. Yani biraz daha sabredemiyormusunuz. O kadar abaza olmayın. Şunu diym sağlınızı etkilemez. Hamile kalmak o kadar kolay değil. bir ölçtürün idrarınızla eczanede çokda pahalı birşey değil. Gecikmeler normal. O dönemlerde başlar zaten. bir önceki bir sonrakinden daha erken gecikir.

• Stres etkiliyor. Korunuyorsan sorun yapmana gerek yok.

0|0
    0|0
  • Evet etkiliyor
    İlişki yaşadığım kızların hepsinden duydum aynı şeyi

1|0
    0|0
  • Kaç yaşındasın

0|0
    0|0
  • ilişkilerle ilgili olabilir birde tek senin korunman yetersiz kalır karşı tarafında korunması onemli birde ilacı ilişki yaşamazdan 2 gün önceden almalısınız

0|0
    0|0
  • görmedin duymadın bilmiyorum

0|0
    0|0
  • Psikolojik tamamen

0|0
    0|0
  • Etkiler tabi

0|0
    0|0
  • aynen Günaydın hayırlı cumalar allahım yar ve yardımcın olsun

0|0
    0|0
  • ilişkiye girince hormonların değiştiğine dair yazılar okudum. adet günleri değişenler, adet ağrısında azalmalar vs. o yüzden mümkün. ama siz yine de her ilişkinizde korunun prezervatifle. ayrım yapmayın. böylece aklınızda şüphe de oluşmasın.

1|0
    0|0
  • Olabilir ondan. iyi iliskiler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...