Hamile olduğunuzu bile bile aramıyorsa...

Erkek arkadaşınız hamile olduğunuzu bile bile aramıyor ve son söz olarak ''beni arama''' diyor ise..Bu erkek hiç mi tereddüt etmez?Hiçmi umursamaz...Ne olur akıl verin:((Sessiz kalmak çaremidir? Ne yapılmalı?

Güncellemeler:
Sessiz kalmak daha mı iyidir?
Arayıp özür diliyor ve kötü davrandığını kabul ediyorsa... bu stresin bitmesini istiyor ve sonrasında tatile gidelim diyor ise...İnandırıcı gelmedi...bitsin, sen yoluna ben yoluma olayı olacak gibi

0|0
18|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ah kardeşim ah! ayar oluyorum sizin gibi insanlara! Sende suç var ilişkiye girmişsin onda suç var p.ç kurusu seni bırakmış.Git polise bu bana tecavüz etti de dna testinde illahi belli olur.Görsün anasının a.ını... Bence bu işin peşinden git.Kolay değil öyle s.kip gitmek.Onu yapamam dersen aldır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evli değilsin ve hamilesin. umarım ekonomik özgürlüğün vardır. ve seni aramayanı sen hiç arama.

0|0
    0|0
  • evlenmeden hamile kalmanın zararlı çocuğa bakmaz,senden ayrılır,hormonların üst düzey ağla ağla bitiirezsin alalh ardım etsin .

0|0
    0|0
  • :=( onun yaptığının zaten erkeklikle bir alakası yok tamamen kişiliksizlik bir zevk ugruna birinin belkide gelecegiyle oynamaktır bence sıkma sen canını ve git bul ve evlen diycem ama bu şekilde davranan bir kişiden ev erkeği olmaz üzgünüm farklı yorumlar yapıpta aklını karıştırmak istemem :=(

0|0
    0|0
    • Zaten ona hamile olduğumu söyledim ve direk küfürlerle beraber senaryolar yazıldı..evlenirmiyim senle vs diye...daha bunları dile getirmeden bunlara başlandı

• sanırım bebek olacağını hesap edememiş hamile olduğunu anlayınca kaçmış sevmiyor seni

Allah yardımcın olsun ne diyeyim

0|0
    0|0
  • biliyorum ısmarlma olacak braz ama bence oserefszi sevme ama gözunu karart elinden geleni ardına koyma.git polise.

ben sevdim yaptım de.oda beni kullanmıs göremedim de.

ciddyim yap bunu .avukatla felan konus.

0|0
    0|0
  • sessiz kalsanda seslide kalsan olan olmuş caresi nedir onu duşunmek gerek :(

0|0
    0|0
  • Hamile isen üzülerek söylüyorum ilk önce git çocuğu aldır sorun olur dersen

sonra her işin bitince o erkek arkadaşının ağzına zıç

0|0
    0|0
  • Kım bılır naptın cocuga

0|0
    2|0
  • ne diye önlem almıyonuz ki siz.

0|0
    0|0
  • Zina etmişsin, cezası budur bu olayın. Eğer ondan hamileysen çok kötü bir insanla birlikteliğin olmuş demektir. Böyle bir durumda böyle davranan erkekten hayır çıkmaz. Çocuğu aldır, onunla ilişkini de kes.

0|1
    0|0
  • Tam kaçılacak durum, hiç bekleme gelmez.

0|0
    1|0
    • Kimin eksi vermiş bilmem ama dost acı söyler. tanımıyorum hanım efendiyi, ama erkeklerin çoğunun nasıl düşündüğünü biliyorum.

Kızlar Ne Diyor 18

• Doğuracak mısın?

0|0
    0|0
  • Onun seçtiği yol belli bence artık giden le değil kalan la ilgili düşünme zamanı sen tek başına bir çocuk büyütebilecekmisin , desteğin var mı, sorumluluk alabilecekmisin bu soruların yanıtını ara.. vakit kaybetme

0|0
    0|0
  • Hayır canım arayıp özür dilemişse kabul ediyor işte demek ki durumu. Tabi kürtaja ikna etmeyecekse sonrasında.

0|0
    0|0
  • Tereddüt etmez olur mu onun seni sevmediğine inandırmak istiyor böylece çocuğu aldırırsın diye. Sen ne yapmayı düşünüyorsun peki aldıracak mısın çocuğu?

0|0
    0|0
  • ne sessiz kalmasından bahsediyosun tek basınamı yaptın bu işide rahat bırakıcaksın onu her dakikan sana zehir oluyosa onada zehir ediceksin boyun egme onunda umursamadıgını sanmıyorum böyle yapark çocugu aldırcagnı düşündugu için böyle davranıyo olabilir tekrar tekrar ara evine git baktın tınlamıyo ailesine söyle en fazla rezil olursun en azından bu dertle tek başına ugrasmamıs olursun onunda bası ağrır.

0|0
    0|0
  • Öncelikle Allah yardımcın olsun. durumun çok zor. bebeğin için gurur yapma git konuş. gerekirse ailesiyle konuş.evlenin. bebek doğana kadar en azından .belki herşey yoluna girer olmadı boşanırsın. en azından bebeğin için dene

0|0
    0|0
  • sen sessiz kaldıgın surece "oh,g.tü kurtardım" diye dusunuyordur...

0|0
    0|0
    • Öylede kötü böylede...:((

• Önce çocuğu doğurup doğurmamaya karar ver ve her iki durumda da onu bir daha arama.

0|0
    0|0
  • yazık..

az daha düşünceli olsaydın zamanında bugün böyle olmazdın

0|0
    0|0
  • Insan değil o.

0|0
    0|0
  • Kendi gücünle bakabiliyosan hiç arama belli ki sorumluluğu almıcak.

0|0
    0|0
  • beni arama diyor bir de .bunun üzerine denecek bişey yok artık..adamın ne olduğu belli şerefsiz işte... hem hamile bırak hem de böyle davran .. beddua et en iyisi ahın tutar ...

0|0
    0|0
  • evli olmadığın halde çocuk yaparsan bir erkeğe güvenip böyle sap gibi bırakır .

0|0
    0|0
    • Önyargı nedir...?Olayı nasıl algılıyor sirinok? detaya girmedim sadece... sorumda şuydu... sessiz kalmak çaremidir diye...

• Sorumluluk almak istemiyordur.

0|0
    0|0
  • valla o çocuğu katil yetştirirdim baba katili

0|0
    0|0
  • Amacina ulaşmiş.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalma sesin çıksın. O kişinin yanına kar kalmamalı.

0|0
    0|0
  • Sessiz kalmak çare değildir bence. yumuşak yaklaşımlar yaprak ancak çözüme ulaşabilirsin ancak. bir de bu sessiz kalınıp da ne olacak iye beklencek bir durum yani neticede ortada bir günahsız bir can söz konusu. kusura bakmayın ama sizin cahilliğinizin vebalini o bebeğe ödetemezsiniz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...