Ilk gece ve kızlık zarı

ilk gece kızlık zarı yırtıldıktan sonra kaç dakika sürüyo kanaması. Ve kanaması bitene kadar bekleniyo mu. Yırtıldı bitti kanamasıda bitti o zaman daha mı zevk verir insana ilişkiye girmek

0|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• bence bu sorulardan önce kendi bedenini daha yakından tanımalısın. bu yaklasımın seni bir yere götürmez. ve merakını gidermez.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• ahahahhahahah yorumlara da bir kaç gün sürer falan yazmışlar :) soru ayrı komik zaten: "kanama" kanama ne ya :) bir ya da iki damla kan belki gelecek. o da belki. hiç bişey beklemenize gerek yok, öylece devam edeceksiniz. eğer ilk gece bir acı duyarsan, o acı eşinin tecrübesizliğinden olacaktır yoksa zarın yırtılması acı vermez. o kanama da düşündüğün gibi bir kan akması değil. yani adet olduğun zamanki gibi bir akıntı bekleme.

1|0
    0|0
  • ön sevişmeyi uzun tut daha gergin olur yırtılması biraz daha zor olur bilmiyorum dakikasını

0|0
    0|0
  • kanama bir kaç gün sürer kanama boyuncada ilişki sağlıklı değildir kanama durduktan sonra evet zevklidir

0|0
    0|0
  • Kızlık zarının farklı türleri olduğu için, sonuçları da farklı olacaktır.

0|0
    0|0
  • oluk oluk kanar :D

0|0
    0|0
  • iyice yakarsın fırını ..:D

0|0
    0|0
  • genelde öyle ama kişiden kişiye göre değişeblilir

0|0
    0|0
  • önünde zevkli günler var cano.tadını çıkar.

0|0
    0|0
  • değişken.

0|0
    0|0
  • kişiye göre değişir bence.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• değişiyor..

0|0
    0|0
  • valalhi korkutucam ama benim ilişkimde çooook canım acıdı ve çok zor bozuldu ağladım yani sevişirken öyle diyim 1 hafta adet kanı gibi kanadı 10 ilişki boyuncada aynı acıyı hisettim sonra geçti mutluyuz şimdi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...