Lütfen yardım edin çok pişmanım, hamile kalır mıyım?

Arkadaşlar ben çok kötü bir hata yaptım eski sevgilim benimle barışacağını söyleyip beni kandırdı ve bende gerizekalı gibi onunla birlikte olmayı kabul ettim şimdi hiç bir şey yokmuş gibi davranıyor ben hamileyim diye çok korkuyorum tam bir ilişki yaşamadık sadece sürtünme oldu ön tarafa önce eliyle organına dokundu sonra prezervatif taktı eline zevk suyu sürülse prezervatife bulaşıp benim hamile kalma mı sağlar mı? Geçen ay kimseyle bir şey yaşamadım adetimdem 2 hafta önce kan geldi sonra hasta oldum normal bu ay yine kan geldi çok azama daha adetime 3 gün var. Sizce hamile kalır mıyım böyle?

Güncellemeler:
Ben kimseden ahlak dersi istemedim yaptıgım seyin yanlıslıgını biliyorum sorgulamak yerine yardım etmek isteyen var mı?

0|2
8|13

En İyi Erkek Görüşü

• bu anlattıklarınla hamile kalınmaz, zaten normal adet görmeye de devam etmişsin? kan geldi, sonra hasta oldum demişsin, normal adetten farklı mıydı yani?

yaşın çok mu küçük? yeni mi adet olmaya başladın?

burada hamilelikle ilgili bir şey yok ama adet düzensizliğin var gibi.

ya da olaylar burada anlattıklarından farklı gelişmiştir. içine girmeden niye prezervatif taktı?

0|0
    0|0
    • O dedigim gecen aydı bı ay daha hasta olmadım sadece gecen ayki gibi kan geldi

Erkekler Ne Diyor 12

• birlikte olmak böyle değil. birşey olmaz. sen aynı hatayı bir daha yapmazsan birsey olmaz.

0|0
    0|0
  • Merak etme bir şey olmaz. Ayrıca sen, seni ayıplayanlara bakma. Seni ayıplayanların büyük çoğunluğu içinde binbir fesatlıkla yaşayıp dışarıya kendini iyi gösteren ikiyüzlü insanlar.

Aşkın için yaptığın hiçbir şey kötü değildir sadece aşkı hissettiğin insan kötü olabilir hepsi bu. Günah varsa eğer, günahkar olan sen değilsin, sana bunu yaşatandır.

1|0
    0|0
  • hiçmi film izlemiyorsun yaa hiçmi evli arkadaşın yok. seni anlaşılan leylek getirdi inacımı var .hemsürtüyor hemprezartif taqkiyor bide ıslaklıgını ona sürüyor bnce geyik doğar

0|0
    0|0
  • Hayir hamile degilsin. Ama her eczaneden hamilelik testi alinabilirken sen burda ne soruyorsun ?

Cahilik ...

0|0
    0|0
    • Bu seyi yapabilme cesareti göstermeme ragmen gidip test alacak cesarete sahip degilim

• Yok be ondan bişey olmaz

0|0
    0|0
  • Tecrübe olsun bir daha yapmazsın. Hamilede değilsin.

0|0
    0|0
  • analı babalı büyüsün :D

0|1
    0|0
  • korunma varsa sıkıntı yok adet günlerini de iyi takip et uzun süre adet olmamayı bekleme al test yaptır

0|0
    0|0
  • hamilesin üvey baba bulmya basla :D

0|1
    0|0
  • içine boşalma yoksa rahat ol

0|0
    0|0
  • zevk suyu değilde boşalma anında vajinana bulaştıysa riskli elbette...

0|0
    0|0
  • hadi hayirli olsun hamilesin !

cocugun cinseiyetini lütfen bizede haberdar et

1|1
    0|3

Kızlar Ne Diyor 8

• neden çekiniyorsunuz ki ruhen zaten ilişki yaşamışsınız. İlerde eşinize anlatabilecek misiniz?

1|0
    1|1
    • yardım nasıl edebilir ki muhatabınız maalesef sizi terk eden. Sessiz kalmanız veya kalmamanız neyi değiştirir? Böyle olmanıza rağmen kabullenmiyorsa vicdani sorunudur. Keşke evlenmeden beraber olmasaydınız. Üzüldüm adınıza. Sizinle ciddi düşünmüyordu ve siz bunu anlamadınız mı?

• pardon, size benzer bir soru vardı ben yanlışlıkla son yorumumu size yazdım. İlk yazdığım yorum size aitti , diğeri değil. Ama düşüncemi sorarsanız evlenmeden yanlış bu yaptığınız.

• zevk suyuna sperm karışabilir bu da seni hamile bırakabilir.ama direkt olarak vajina içerine temas olmadığı için ben hamile olma ihtimalini çok düşük görüyorum.bu kadar kasmana gerek yok.psikolojik nedenden kaynaklı olabilir.çok dert ettiysen test alabilirsin eczaneden.

0|0
    0|0
  • zevk suyuyla hamile kalınır diye biliyorum sen her ihtimale karşın hamilelik testi al hatta iki tane al emin ol bir dahada görüşme o cocukla seni cinsel yönden sevcekse hiç sevmesin Allah yardım etsin diyim napalım olmuş artık

0|0
    0|0
  • zevk suyu hamie bırakmaz. ilişkiye girdiğin zaman adetinin gecikmesi ya da erken olması normal. hormonların tavan yaptığı için düzensizlik oluyo. korkuyosan adetin geciktiği an hamilelik testi yaptır. gecikmediyse sorun yok demek zaten

0|0
    0|0
  • Yok kalmazsın merak etme. hamile kalmak sandığın kadar kolay bişey değil. direkt içine bile boşalsa hamilelik ihtimalin %65 falan

0|0
    0|0
  • yok ya kalmazsın

0|0
    0|0
  • hamile kalma ihtimalin ineklerin yumurtlama ihtimalinden az. niye pişman oluyorsun ki belli ki isteyerek yapmışsın ne var bunda. dönüp dönmemek de onun problemi takma kafana

1|0
    2|1
    • Beni kandırdıgı icin bu özel seyi onunla yaptıgım için cok pismanım

• daha yaşımız genç özel dediğin bir çok kişinin adını bile hatırlamayacaksın ileride. bu yüzden kendinden başkasına ya da yaptığın şeye özel gözüyle bakma, bu seni hep daha mutlu eder. her zaman gerçekten sevdiğin kişiyle olan sevişme hep özeldir zaten. sürtünme yoluyla ilişkiye girmeyi tercih etmen ve tam bir birleşme istememen de onun senin için çok değerli biri olmadığını gösterir zaten değil mi?

• Zevk suyundan kastin nedir sperm mi?

0|0
    0|0
    • nhayır sperm degil hani bir ıslaklık olur ya o

• hic ama hic korkmana gerek yok ondan hamile kalinmaz kesinlikle sadece sperm hamile birakabilir seni , bizdee prezarvetifsiz yapiyoruz ve disari bosaliyo hamile falanda kalmadim korkma bosuna..

Yükleniyor...